Žebříček dle počtu náhozů nad 250 - Klub 250

P. Příjmení a jméno Klub H. 300 250+
1. Lorenc Jaroslav expert King Pins 61 0 12
2. Jelínek Lukáš Xbowling club 117 0 12
3. Liebich Tomáš Xbowling club 134 0 7
4. Včeliš Michal 58 0 6
5. Homola Lukáš BC Most 88 0 6
6. Robertson Thomas BT Notaxo 42 0 4
7. Vlachovič Jakub ProBowling Hustopeče 48 0 4
8. Čermák Pavel expert King Pins 80 0 4
9. Černík Vojtěch Xbowling club 93 1 3
10. Heligr Petr 9 0 3
11. Pořízka Vojtěch Lasco 14 0 3
12. Macek Jan Xbowling club 23 0 3
13. Janovský Michal BC BLACK RIDERS, o.s. 23 0 3
14. Plechata Tomáš expert King Pins 24 0 3
15. Vrabec Tomáš ProBowling Hustopeče 24 0 3
16. Vacek Pavel BT Pitch a Ball 37 0 3
17. Tříska Jan Bowland Olomouc 41 0 3
18. Mička Daniel Strike Řevnice 48 0 3
19. Krňák Pavel BC Klíše 58 0 3
20. Kratochvíl Dominik BC Bowlingzone 62 0 3
21. Kinc Denis BC Bowlingzone 69 0 3
22. Görg Martin BC Bowlingzone 77 0 3
23. Michal Ondřej BC Falk 87 0 3
24. Rác Václav Xbowling club 116 0 3
25. Spáčil Jan st. Bowland Olomouc 7 0 2
26. Túroci Štefan 14 0 2
27. Barak David ProBowling Hustopeče 15 0 2
28. Ivanciv Petr BC BLACK RIDERS, o.s. 16 0 2
29. Korecký David 17 0 2
30. Richter Michal Draci Brno 17 0 2
31. Trnka František 19 0 2
32. Kečkéš Pavol 21 0 2
33. Uher Radovan ProBowling Hustopeče 35 0 2
34. Hladík Karel ProBowling Hustopeče 40 0 2
35. Jirků Ladislav SKBC Račice 50 0 2
36. Petáková Anna expert King Pins 69 0 2
37. Vondráček Adam BC Bowlingzone 70 0 2
38. Šimůnek Pavel st. 71 0 2
39. Kvasnička Ondřej BT Notaxo 71 0 2
40. Vrážel Jiří st. S-centrum Děčín 79 0 2
41. Mach Libor 83 0 2
42. Horáček Petr 90 0 2
43. Švec Ladislav BT Notaxo 98 0 2
44. Turina Jaroslav BC Bowlingzone 61 1 1
45. Hurka Jiří SASH Bowling 2 0 1
46. Hora Jiří 6 0 1
47. Lasovský Michal BC Budějce 7 0 1
48. Čepelák Jan BC Most 7 0 1
49. Bernášek Stanislav 8 0 1
50. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior 9 0 1
51. Melkner Peter 9 0 1
52. Dologová Petra Tacl Letohrad 10 0 1
53. Kečkéš Marek 12 0 1
54. Růžek Jan SASH Bowling 12 0 1
55. Jirásek Filip Strike Řevnice 13 0 1
56. Vinklárek Pavel Bowland Olomouc 14 0 1
57. Pekár Petr 14 0 1
58. Harbáček Petr expert King Pins 14 0 1
59. Mácha Ivan 16 0 1
60. Stříbrský Václav Xbowling club 17 0 1
61. Koráb Pavel Tacl Letohrad 21 0 1
62. Tóth Vojtěch 21 0 1
63. Beran Jiří ml. Strike Řevnice 21 0 1
64. Schindler Radek Bowlingový spolek Jadran 23 0 1
65. Široký Martin BC Falk 23 0 1
66. Talpa Marek expert King Pins 25 0 1
67. Ďaďo Ján 25 0 1
68. Fojtíková Ivana 25 0 1
69. Mlynář Ondřej Xbowling club 26 0 1
70. Sova Petr Všenorští křižáci 27 0 1
71. Jarovský Albert 32 0 1
72. König Antonín Car Citon Olomouc 34 0 1
73. Dohnálek Stanislav BC Bowlingzone 36 0 1
74. Uher Jaroslav ProBowling Hustopeče 36 0 1
75. Mráček Petr 37 0 1
76. Janošcová Kateřina SK Skivelo 37 0 1
77. Guič Boris BT Pitch a Ball 38 0 1
78. Vojkovský Matěj Bowland Olomouc 38 0 1
79. Semerák Stanislav BT Notaxo 39 0 1
80. Kolář Jan ml. BC BLACK RIDERS, o.s. 45 0 1
81. Dvořák Roman BC Bowlingzone 47 0 1
82. Tesař František BC Bowlingzone 47 0 1
83. Fidra Jan BC Bowlingzone 49 0 1
84. Tětek Petr Bowling Hluboká 51 0 1
85. Černá Pavla I. PSKN 53 0 1
86. Drábek Aleš BT Pitch a Ball 54 0 1
87. Krummerová Eliška Tacl Letohrad 55 0 1
88. Rain David BT Notaxo 56 0 1
89. Schön Viktor st. 57 0 1
90. Teame Habtegabriel Xbowling club 64 0 1
91. Matějka Antonín 66 0 1
92. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. 67 0 1
93. Straková Irena Strike Řevnice 78 0 1
94. Beštová Kateřina expert King Pins 83 0 1
95. Malec Jaromír st. BT Notaxo 94 0 1
96. Hindrák Jiří BC Bowlingzone 106 0 1
97. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. 107 0 1

Krátké zprávy

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

07.05.2020 v 08:08

Extraliga bude pokračovat dalším kolem 7. června, celostátní finále bude 5-6. září.

07.05.2020 v 08:03

Základní skupiny STORM Juniorské bowlingové Extraligy ukončeny, celostátní finále bude 30. srpna.

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS