Celostátní finále P165 a P190

Dnes se v pardubické herně Bowlingzone odehrálo roční finále Prestige P190 a P165.

Prvních 8 mužů z kvalifikace každé kategorie postupovalo do čtvrtfinále a 4 nejlepší ženy rovnou do semifinále.

V těchto KO soubojích jsme viděli dramatické zápasy a postupy do dalších bojů i o 1 kuželku.

A také se tyto souboje staly pohřebištěm některých favoritů.

A jak to dopadlo?

Kategorie ženy P165:

1. místo Lenka Málková

2. místo Lenka Zvěřinová

3. místo Viktorie Brokešová a Annabel Brokešová

Kategorie muži P165:

1. místo Radek Liberda

2. místo Jan Lakomý

3. místo Jakub Hasoň a Jan Ježek

Kategorie ženy P190:

1. místo Lucie Hradírová

2. místo Andrea Mazalová

3. místo Anna Brokešová a Ivana Fojtíková

Kategorie muži P190:

1. místo Martin Indra

2. místo Ondřej Prekop

3. místo Petr Horáček a Daniel Seidl

.

V sobotu 7. května se uskuteční Celostátní finále kategorií P165 a P190. Tento rok se obě kategorie budou hrát na stejném centru, tím bude Bowlingzone v Pardubicích.

Právo účasti v Celostátním finále soutěže je dáno na základě postupů z turnajové série Prestige Tour 2021/2022 a Mistrovství regionů z ledna 2022. Celkově se kvalifikuje:

16 nejlépe umístěných mužů v konečném pořadí kategorie 190 turnajové série Prestige Tour 2021/2022.

8 nejlépe umístěných žen v konečném pořadí kategorie 190 turnajové série Prestige Tour 2021/2022.

16 nejlépe umístěných mužů v konečném pořadí kategorie 165 turnajové série Prestige Tour 2021/2022.

8 nejlépe umístěných žen v konečném pořadí kategorie 165 turnajové série Prestige Tour 2021/2022.

3 nejlépe umístění muži z každého Mistrovství regionu 2022 kategorie P190 nepostupující z Prestige Tour.

3 nejlépe umístění muži z každého Mistrovství regionu 2022 kategorie P165 nepostupující z Prestige Tour.

Nejlépe umístěná žena z každého Mistrovství regionu 2022 kategorie P190 nepostupující z Prestige Tour.

Nejlépe umístěná žena z každého Mistrovství regionu 2022 kategorie P165 nepostupující z Prestige Tour.

Jmenný seznam kvalifikovaných hráčů najdete níže příloze.

Systém finále je stejný jako minulý rok. Všichni hráči odehrají v kvalifikaci 6 her a 8 nejlepších mužů a 4 nejlepší ženy v každé kategorii budou o vítězství bojovat systémem playoff na součet dvou her.

Účast na celostátním finále je potřeba potvrdit v obsazovačce zde.

Přílohy

Mistrovství Prestige kategorií P190 a P165 | Czechbowling

Finále P190 - muži

Datum konání: 7. května 2022 Místo: Bowlingzone Pardubice

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Indra Martin 223 178 209 161 180 202 232 186 169 226 191 222 198,25
2. Prekop Ondřej 226 195 256 165 196 190 243 245 190 243 211 191 212,58
3. Horáček Petr 226 177 160 155 266 204 178 181 169 158 187,40
4. Seidl Daniel 194 212 213 182 168 165 156 265 202 165 192,20
5. Colon Josef 201 174 206 201 184 183 211 201 195,13
6. Vejsada Marek 209 169 186 203 175 175 171 190 184,75
7. Matějka Antonín 172 232 171 201 171 167 152 192 182,25
8. Brokeš František st. 167 191 186 193 203 165 208 143 182,00
9. Hoschna Jan 183 163 211 179 189 164 181,50
10. Pitaš Vladimír 149 211 170 187 164 202 180,50
11. Lang David 194 161 181 146 178 215 179,17
12. Mihulka Josef 182 192 169 170 175 169 176,17
13. König Antonín 200 179 225 145 133 174 176,00
14. Vaněček Jindřich 184 159 170 195 199 142 174,83
15. Brokeš Milan 185 188 170 165 158 169 172,50

Finále P165 - muži

Datum konání: 7. května 2022 Místo: Bowlingzone Pardubice

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Liberda Radek 185 131 151 169 221 203 173 205 178 194 214 149 181,08
2. Lakomý Jan 172 180 181 165 197 154 212 170 193 214 147 156 178,42
3. Ježek Jan ml. 171 153 177 169 240 215 142 191 191 171 182,00
4. Hasoň Jakub 156 200 182 156 176 211 173 176 171 150 175,10
5. Mojka David 248 199 211 182 182 146 156 174 187,25
6. Hrazdíra Jan 158 147 221 233 203 194 183 188 190,88
7. Spáčil Jan ml. 190 167 152 210 199 219 144 194 184,38
8. Vlček Josef 156 202 165 167 207 196 162 150 175,63
9. Jiránek Filip 188 193 205 159 144 148 172,83
10. Adamec Petr 164 193 166 160 175 175 172,17
11. Tvrzický Milan 192 160 180 160 184 144 170,00
12. Paleček Petr 192 125 184 118 172 181 162,00
13. Štícha Bohumil 174 157 133 148 202 142 159,33
14. Šimůnek Pavel st. 129 178 131 129 168 200 155,83
15. Kutáč Vladimír 146 171 139 148 139 116 143,17

Finále P165 - ženy

Datum konání: 7. května 2022 Místo: Bowlingzone Pardubice

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Málková Lenka 168 149 165 180 209 199 190 170 176 156 176,20
2. Zvěřinová Lenka 164 223 159 178 153 156 212 159 153 171 172,80
3. Brokešová Viktorie 186 189 158 129 156 165 145 155 160,38
4. Brokešová Annabel 177 132 155 140 166 197 159 160 160,75
5. Housková Petra 164 171 141 135 156 196 160,50
6. Valíčková Beata 164 168 144 168 145 148 156,17
7. Zapletalová Jiřina 144 145 167 123 178 149 151,00
8. Brašnová Alena 132 154 131 168 139 175 149,83
9. Žáčková Pavla 161 105 149 166 159 155 149,17
10. Valíčková Agáta 119 177 144 123 166 156 147,50
11. Dvořáková Andrea JČ 142 152 155 132 153 151 147,50
12. Němcová Denisa 144 145 144 125 157 146 143,50

Finále P190 - ženy

Datum konání: 7. května 2022 Místo: Bowlingzone Pardubice

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hrazdírová Lucie 256 138 226 156 158 173 172 176 191 189 183,50
2. Mazalová Andrea 193 170 124 200 225 186 190 278 213 165 194,40
3. Fojtíková Ivana 148 172 175 182 180 205 225 170 182,13
4. Brokešová Anna 154 176 213 175 183 159 148 138 168,25
5. Marešová Jana 197 170 177 134 205 173 176,00
6. Malcová Gabriela 184 142 176 210 171 154 172,83
7. Vondráčková Linda 234 187 161 127 184 138 171,83
8. Palečková Martina 147 160 147 188 200 185 171,17
9. Brychová Eliška 148 204 159 192 157 166 171,00
10. Sovová Alena 143 150 150 174 225 177 169,83
11. Honomichlová Martina 158 187 166 169 160 148 164,67
12. Biskupová Martina 147 158 147 170 182 169 162,17

Krátké zprávy

13.05.2022 v 11:10

Zveřejněny propozice Finále ČBL.

13.05.2022 v 11:03

Zveřejněn mazací model pro 4. turnaj Kadet Cup 2021/22.

09.05.2022 v 15:59

Otevřeny obsazovačky pro baráže Extraligy ČBL.

07.05.2022 v 10:00

Otevřena obsazovačka na květnový turnaj Kadet Cup.

05.05.2022 v 10:36

Zveřejněn mazací model pro celostátní finále P165 a P190.

Galerie

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

Vítěz 8. turnaje Prestige Tour 2021/22

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Nejlepší žena, nejlepší juniorka, nejlepší hráčka kategorie P190 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Málková Lenka
JKM bowling
Málková Lenka

Málková Lenka

JKM bowling

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/22

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/