EBONITE tour, 9. turnaj

Sedmdesát sedm účastníků, se objevilo ve startovní listině devátého turnaje ze série EBONITE tour 2019. Říjnový turnaj se hrál na středním mazacím modelu a padala překvapivě vysoká čísla, zaznamenána byla i jedna PERFECT GAME v podání Ondřeje Michala. Na bedně se překvapivě neobjevil nikdo ze seniorů a těsně za bednou figurují v umístění hned dva junioři.

KVALIFIKACI vévodil Jaromír Malec s 1410 body (Ø 229 + 6 hdc) a za ním se umístil Jan Kolář (1397b, Ø 230 + 6 hdc) a Lukáš Jelínek (1338b, Ø 223). Všichni tři si vybojovali postup přímo do finále a s nimi postupovalo dalších 9 hráčů (Černá, Michal, Fleismann, Guič, Malcová, Vacík, Čermák, Nováková, Mach). Hranice postupu do finále byla na 1255 bodech.

Na postup z kvalifikace do semifinále, kam postupovali hráči umístění až do 36 místa, bylo zapotřebí 1179 bodu (minule 1175b). Celkem tradičně na semifinále nedorazili někteří hráči a postupovalo se z řady náhradníků až do 40. místa.

SEMIFINÁLE, to byla parketa pro jednoho z náhradníků. Zde zářil Jiří Hindrák s průměrem 238,58 a s 910 body postupoval z prvé pozice. Poslední z dvanáctky postupujících musel mít na svém kontě 773 bodů.

Do FINÁLE se nedostavili Jan Fleischmann a Boris Guič, kteří si vybojovali přímý postup z kvalifikace a finále bylo doplněno o Lukáše Homolu a Pavla Krňáka. Po výkonech 233, 227, 222 222 si na své konto připisuje prvé letošní vítězství Daniel Čížek. Druhé místo a titul nejlepší žena turnaje vybojovala Kateřina Slavíková. Nabídnutou šanci bojovat ve finále, zúročil Pavel Krňák, který se umístil jako třetí, na pomyslné bedně.

Dalšími oceněnými ve vedlejších kategoriích byli:

- nejlepší junior - Lukáš Jelínek (4. místo)

- nejlepší junior do 15 let – Matěj Vacík (5. místo)

- nejlepší senior – Jan Kolář (8. místo)

- nejlepší hráč výkonnostní kategorie P165 – Dušan Uher (13. místo)

.

(průběžné výsledky) Ve čtvrtek 3. října odstartoval v Praze na centru Best Bowling devátý turnaj VIII. ročníku „áčkové“ turnajové série EBONITE tour, kde se v celoročním pořadí hraje o 15 bowlingových koulí za umístění v TOP 15 a o dalších 5 koulí hrají senioři umístění až za TOP 15.

- Hraje se na středním mazacím modelu, obsazovačka a volná místa zde.

- Průběžné výsledky naleznete v příloze.

- Jak se hrálo minule a kolik bodů stačilo na postup na minulých turnajích, najdete v článcích z této série pod termíny v článcích o turnajové sérii EBONITE - ZDE.

Semifinále, kam postupují hráči umístění do 36. místa bude začínat cca 16.30 hod. výběrem drah. Výběr drah pro finále, kam postupuje přímo 12 nejlepších hráčů z kvalifikace, začíná cca v 18.00 hod. Prezence a výběr drah pro semifinále a finále cca. 15 min před plánovaným začátkem.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Čížek Daniel 179 173 173 183 192 278 181 212 210 233 227 222 205,25 77
2. Slavíková Kateřina 237 186 200 195 193 147 190 174 170 199 208 232 194,25 76
3. Krňák Pavel 191 222 184 199 179 230 192 191 168 206 206 238 200,50 75
4. Jelínek Lukáš 207 159 237 244 256 235 233 160 256 220,78 74
5. Vacík Matěj 175 202 203 220 191 180 173 225 202 196,78 73
6. Černá Pavla 181 277 202 152 203 189 222 180 198 200,44 72
7. Malec Jaromír 211 193 222 265 277 206 224 179 224 222,33 71
8. Kolář Jan st. 259 256 246 235 189 200 207 236 185 223,67 70
9. Michal Ondřej 176 141 203 300 257 210 222 232 173 212,67 69
10. Hindrák Jiří 157 199 203 182 192 243 268 224 222 202 204 226 210,17 68
11. Nosek Richard 194 163 195 222 195 200 190 223 148 228 225 148 194,25 67
12. Čermák Pavel 178 177 203 233 214 257 173 215 233 209,22 66
13. Uher Dušan 189 224 182 180 159 190 195 230 163 216 152 205 190,42 65
14. Homola Lukáš 212 212 220 188 184 228 165 150 246 215 177 217 201,17 64
15. Rain David 145 184 200 204 206 202 184 238 239 154 220 222 199,83 63
16. Sýkorová Andrea 155 150 221 221 177 200 196 170 181 202 187 159 184,92 62
17. Nováková Iva 224 171 164 169 205 177 198 187 142 181,89 61
18. Mach Libor 214 203 192 216 217 201 203 195 194 203,89 60
19. Rác Václav 177 258 174 221 177 213 173 238 213 203 182 202 202,58 59
20. Klečka Jiří 169 145 160 172 245 232 185 213 136 131 182 206 181,33 58
21. Malcová Gabriela 224 166 172 188 203 183 143 156 191 180,67 57
22. Robertson Tom 202 192 214 177 167 235 187 221 171 155 206 190 193,08 56
23. Prokop Zdeněk 162 237 178 180 164 161 151 187 166 179 126 163 171,17 55
24. Butal Jaroslav st. 190 243 221 175 178 165 203 165 230 196 168 153 190,58 54
25. Fleischmann Jan st. 146 190 206 203 222 246 202,17 53
26. Guič Boris 181 257 160 195 198 198 198,17 52
27. Sovová Alena 178 140 204 189 193 171 221 139 150 176,11 51
28. Kolářová Hana 173 195 203 169 139 199 145 174 162 173,22 50
29. Šimůnek Daniel 198 218 209 162 171 195 140 201 178 185,78 49
30. Soukup Libor 223 181 169 234 204 163 179 170 179 189,11 48
31. Květenský Vítězslav 191 171 204 172 177 180 162 181 150 176,44 47
32. Janošcová Kateřina 190 157 175 180 221 183 179 160 153 177,56 46
33. Šimůnek Pavel 139 156 199 217 179 191 148 148 178 172,78 45
34. Černíková Karolína 169 149 166 187 166 195 150 140 146 163,11 44
35. Štafa Pavel 173 198 212 165 194 170 145 153 146 172,89 43
36. Bora František 143 144 189 204 200 137 157 127 113 157,11 42
37. Beštová Kateřina 211 157 197 258 159 167 191,50 41
38. Bešík Josef st. 168 214 220 177 137 126 173,67 40
39. Šimánek Ladislav 225 193 182 190 191 181 193,67 39
40. Synek Aleš 208 199 223 192 184 161 194,50 38
41. Sopková Irena 182 172 185 154 151 157 166,83 37
42. Schönová Jana 146 198 138 166 188 161 166,17 36
43. Vácha Petr 169 173 143 189 166 223 177,17 35
44. Závladská Svatava 178 161 201 138 175 195 174,67 34
45. Tětek Petr 163 179 174 162 208 185 178,50 33
46. Liebichová Fantová Ingrid 183 149 183 154 171 157 166,17 32
47. Marek Jakub 175 172 147 189 141 173 166,17 31
48. Slezák Luboš 192 146 212 179 162 190 180,17 30
49. Sýkora Jan 178 201 153 118 195 198 173,83 29
50. Korecký Michal 142 183 179 152 162 176 165,67 28
51. Kunc Oto 171 145 180 182 166 174 169,67 27
52. Schön Viktor st. 183 211 165 144 163 122 164,67 26
53. Honomichlová Martina 154 153 188 133 219 157 167,33 25
54. Javůrek Pavel 173 166 207 144 179 206 179,17 24
55. Parkan Miloš 196 168 149 178 149 171 168,50 23
56. Jirsa Miloš 149 149 180 143 158 197 162,67 22
57. Stulíková Dagmar 156 205 169 153 150 144 162,83 21
58. Flieger David 184 205 160 200 141 190 180,00 20
59. Černíková Michaela 117 182 185 168 160 148 160,00 19
60. Petáková Anna 165 195 189 170 152 179 175,00 18
61. Mazalová Andrea 162 156 173 174 134 155 159,00 17
62. Mička Daniel 146 160 162 247 181 159 175,83 16
63. Prokopová Dagmar 128 187 147 164 163 147 156,00 15
64. Homola Ladislav 168 183 174 153 141 180 166,50 14
65. Strejcová Tereza 169 137 162 200 139 137 157,33 13
66. Brázda Bohumil 181 179 173 145 153 166 166,17 12
67. Egert Jiří 148 152 157 157 167 146 154,50 11
68. Vacek Pavel 180 156 148 150 184 201 169,83 10
69. Závladský Dušan 173 164 174 142 179 150 163,67 9
70. Harvánek Petr 177 176 132 125 162 114 147,67 8
71. Kassas Abdul 180 148 169 129 157 140 153,83 7
72. Bílek Miroslav 175 170 181 154 116 143 156,50 6
73. Colon Josef 157 172 135 152 149 145 151,67 5
74. Černík Vojtěch 170 168 116 118 172 144 148,00 4
75. Krňáková Šárka 109 124 113 149 136 172 133,83 3
76. Tětková Lenka 135 107 112 143 115 168 130,00 2
77. Ježková Jana 136 101 90 134 100 92 108,83 1
ReKolář Jan st. 212 215 215 279 248 193 227,00
ReKrňák Pavel 189 174 227 180 196 201 194,50
ReSynek Aleš 178 215 127 145 236 169 178,33
ReSynek Aleš 128 184 154 254 178 165 177,17
ReRain David 167 166 195 164 179 174 174,17
ReČerníková Karolína 165 163 177 159 170 182 169,33
ReKolářová Hana 161 148 141 185 192 177 167,33
ReSopková Irena 163 181 178 158 127 186 165,50
ReJanošcová Kateřina 171 176 182 165 166 167 171,17
ReKlečka Jiří 148 144 153 197 199 184 170,83
ReKvětenský Vítězslav 135 155 152 161 186 203 165,33
ReKunc Oto 113 168 181 131 207 170 161,67
ReTětek Petr 190 196 159 148 160 164 169,50
ReParkan Miloš 178 136 166 160 194 129 160,50
ReEgert Jiří 168 171 145 157 144 141 154,33
ReButal Jaroslav st. 154 167 139 190 159 200 168,17
ReVácha Petr 196 146 120 159 153 190 160,67
ReSlezák Luboš 142 157 172 146 211 155 163,83
ReŠtafa Pavel 124 151 213 142 148 149 154,50
ReJavůrek Pavel 168 169 171 128 165 159 160,00
ReČerníková Michaela 157 145 114 166 139 141 143,67
ReHarvánek Petr 145 112 132 143 108 102 123,67

Krátké zprávy

18.10.2019 v 07:30

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.C je přesunuta z technických důvodů z Ústí nad Orlicí do Pardubic.

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS