Kegel Prestige 6. turnaj

Ve dnech 16. a 17. prosince, proběhl v Chomutove za účasti 59 hráčů šestý turnaj z desetidílné turnajové série Kegel Prestige Tour 2018-19.

- Druhý hrací den Prestige změnil pořadí na čele, díky Romanu Erbenovi. Ten se s průměrem 206,67 probojoval do popředí startovního pole. Druhé místo a post nejlepšího hráče kategorie P190 vybojovala Svatava Závladská s průměrem 197,17 před třetím Jiřím Hindrákem.

- Nejlepším hráčem kategorie P165 se stal Ondřej Kováč (celkově 18.místo).

- Volné starty po zbytek turnajové série Prestige si vybojovala za umístění na 20. místě Kateřina Janošcová.

.

(16.12.2018) V prvém hracím dni šestého turnaje Prestige se zapojilo do hry 35 hráčů. Nejlépe zahrál Jiří Hindrák s průměrem 204,83, který vévodí průběžnému pořadí před Radovanem Uhrem (nejlepší hráč kategorie P190 s průměrem 203,17) a Karlem Vopičkou (prům. 201,00). Nejlépe umístěným hráčem kategorie P165 je Stanislav Engelmann (16. místo, prům. 179,17).

Zítra Prestige pokračuje hracími rundami od 17.00 a 20.00 hod.

.

(14.12.2018 - Info o turnaji) Dne 16. prosince začíná v Chomutově na centru Strikeland šestý turnaj z desetidílné turnajové série Kegel Prestige Tour 2018-19, která je otevřenou kvalifikací na MČR jednotlivců 2019.

- Uzávěrka hracích rund byla nastavena na 12.12. a 13.12. 2018., možnost přihlášení na volná je již jen prostřednictvím sekretáře ČBA tel. 776 105 706.

- Mazací model je příloze článku.

- Při prezenci na turnaji využijte možnosti přednostního přihlášení u rozhodčích na příští turnaj PRESTIGE. Sedmý turnaj se v Olomouci na centru Šantovka v těchto termínech a časech:

1. hrací runda, neděle 10.2.2019 od 10.00 hod

2. hrací runda, neděle 10.2.2019 od 13.00 hod

3. hrací runda, pondělí 11.2.2019 od 17.00 hod

Přílohy

PRESTIGE - 6. turnaj - Roman Erben

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Erben Roman 233 183 191 165 211 257 206,67 59
2. Závladská Svatava 186 161 201 170 233 232 197,17 58
3. Hindrák Jiří 179 215 209 214 259 153 204,83 57
4. Heligr Ondřej 176 259 180 201 190 218 204,00 56
5. Uher Radovan 176 258 181 208 191 205 203,17 55
6. Vopička Karel 180 209 240 184 214 179 201,00 54
7. Vrážel Jiří 245 176 201 171 207 202 200,33 53
8. Jelínek Lukáš 213 222 153 224 208 173 198,83 52
9. Křesťan Miroslav 196 158 225 193 185 234 198,50 51
10. Jedlička Jan 203 183 175 206 166 256 198,17 50
11. Görg Martin 244 189 204 170 182 183 195,33 49
12. Šimánek Ladislav 159 182 204 227 232 155 193,17 48
13. Kolář Jan st. 223 181 201 179 181 182 191,17 47
14. Petáková Anna 184 159 221 193 164 174 182,50 46
15. Fleischmann Jan st. 190 152 252 161 181 206 190,33 45
16. Krňák Pavel 184 150 182 215 217 181 188,17 44
17. Rác Václav 157 184 225 165 214 181 187,67 43
18. Kováč Ondřej 204 171 195 187 215 151 187,17 42
19. Synek Aleš 212 175 208 134 156 228 185,50 41
20. Janošcová Kateřina 187 170 213 164 178 143 175,83 40
21. Beštová Kateřina 159 165 149 195 233 148 174,83 39
22. Mička Daniel 221 156 185 170 215 150 182,83 38
23. Rain David 222 140 149 223 191 170 182,50 37
24. Lébrová Jana 183 212 177 170 148 149 173,17 36
25. Nejezchleba Stanislav 190 187 156 178 189 179 179,83 35
26. Čížek Daniel 188 169 202 156 213 150 179,67 34
27. Švec Ladislav 193 156 206 181 196 145 179,50 33
28. Sýkorová Andrea 171 131 216 194 160 156 171,33 32
29. Engelman Stanislav 178 178 193 180 179 167 179,17 31
30. Sovová Alena 174 178 175 172 156 169 170,67 30
31. Drábek Aleš 172 172 172 194 159 200 178,17 29
32. Nosková Jitka 196 174 178 171 176 126 170,17 28
33. Vojtěchová Markéta 163 162 176 154 191 168 169,00 27
34. Stupka Jan 152 170 165 208 148 217 176,67 26
35. Nosek Richard 190 188 181 159 169 160 174,50 25
36. Krňáková Šárka 179 186 144 159 190 141 166,50 24
37. Kunc Oto 192 180 184 194 125 171 174,33 23
38. Hoschna Jan 170 182 169 196 158 168 173,83 22
39. Heřmánková Blanka 192 156 201 144 168 133 165,67 21
40. Brokeš František st. 149 196 161 174 204 139 170,50 20
41. Hladík Karel 159 165 169 204 163 160 170,00 19
42. Stulíková Dagmar 146 169 154 122 205 166 160,33 18
43. Liebich Tomáš 141 187 176 147 179 170 166,67 17
44. Stulík Jiří 182 183 158 148 155 174 166,67 16
45. Strejcová Tereza 145 151 157 181 117 198 158,17 15
46. Květenský Vítězslav 149 201 137 146 169 194 166,00 14
47. Paračka Andrej 161 149 141 180 193 169 165,50 13
48. Švácha Jan 139 171 137 172 170 201 165,00 12
49. Horňák Vladimír 188 190 156 154 145 154 164,50 11
50. Vavrla Zdeněk 129 197 158 167 191 130 162,00 10
51. Vacík Matěj 153 134 216 167 172 126 161,33 9
52. Chládek Vlastimil st. 162 160 153 128 166 189 159,67 8
53. Sýkora Jan 223 171 140 146 157 116 158,83 7
54. Brokešová Anna 141 143 181 155 158 123 150,17 6
55. Talaš Vlastimír 169 144 155 154 167 158 157,83 5
56. Liebichová Fantová Ingrid 154 157 167 147 137 132 149,00 4
57. Míka Adam 176 174 133 139 152 147 153,50 3
58. Horáček Petr 145 116 143 155 144 208 151,83 2
59. Nováková Iva 158 125 126 134 156 125 137,33 1

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020