| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 5. | Vinca cup | 14. | 184 | 144 | 179 | 193 | 213 | 153 | 177,67 | 12 | |||
| 8. 5. | Český Seniorský Pohár (WonderHand tour) | 21. | 173 | 201 | 141 | 242 | 183 | 146 | 139 | 141 | 178 | 171,56 | |
| 29. 4. | 2. liga A2 St.&JM | 236 | 148 | 182 | 188,67 | ||||||||
| 26. 4. | Fortell cup | 22. | 215 | 127 | 199 | 173 | 134 | 169,60 | 9 | ||||
| 15. 4. | 2. liga A2 St.&JM | 231 | 147 | 172 | 188 | 211 | 189,80 | ||||||
| 11. 4. | Český Seniorský Pohár (WonderHand tour) | 32. | 136 | 163 | 158 | 158 | 127 | 152 | 149,00 | ||||
| 1. 4. | 2. liga A2 St.&JM | 164 | 206 | 176 | 226 | 193,00 | |||||||
| 22. 3. | Vinca cup | 14. | 201 | 164 | 162 | 168 | 166 | 136 | 166,17 | 15 | |||
| 19. 3. | 2. liga A2 St.&JM | 181 | 204 | 144 | 175 | 173 | 175,40 | ||||||
| 14. 3. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 202 | 169 | 247 | 227 | 142 | 197,40 | ||||||
| 22. 2. | Fortell cup | 2. | 236 | 202 | 198 | 183 | 183 | 160 | 193,67 | 31 | |||
| 14. 2. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 168 | 132 | 148 | 162 | 169 | 183 | 222 | 169,14 | ||||
| 8. 2. | Kaštanka Open | 7. | 202 | 177 | 183 | 195 | 223 | 194 | 148 | 195 | 205 | 191,33 | 12 |
| 25. 1. | Vinca cup | 3. | 225 | 222 | 192 | 171 | 171 | 202 | 198 | 197,29 | 27 | ||
| 18. 1. | Senior Open Divizion | 4. | 177 | 234 | 185 | 152 | 189 | 173 | 205 | 188 | 167 | 183,70 | |
| 167 | |||||||||||||
| 3. 1. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 156 | 190 | 183 | 190 | 172 | 178,20 | ||||||
| 15. 11. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 184 | 168 | 126 | 220 | 233 | 186,20 | ||||||
| 19. 10. | Senior Open Divizion | 6. | 150 | 147 | 203 | 151 | 221 | 198 | 211 | 154 | 208 | 181,60 | |
| 173 | |||||||||||||
| 12. 10. | Senior Cup Tour Tišnov | 12. | 188 | 120 | 214 | 174 | 101 | 138 | 125 | 118 | 147,25 | ||
| 4. 10. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 170 | 189 | 167 | 218 | 158 | 152 | 175,67 | |||||
| 21. 9. | Senior Open Divizion | 14. | 168 | 184 | 182 | 168 | 157 | 173 | 172 | 145 | 217 | 174,00 | |
| 174 | |||||||||||||
| 14. 9. | Kaštanka Open | 16. | 204 | 189 | 182 | 144 | 163 | 147 | 138 | 151 | 154 | 163,56 | 6 |
| 31. 8. | Citroen OU Cup | 4. | 168 | 202 | 179 | 205 | 125 | 184 | 177,17 | 28 | |||
| 28. 8. | Letní pohár Kuttenberg | 6. | 172 | 195 | 203 | 131 | 134 | 171 | 167,67 | 27 | |||
| 20. 8. | Letní pohár Kuttenberg | 8. | 182 | 202 | 150 | 154 | 196 | 167 | 175,17 | 24 | |||
| 17. 8. | Kaštanka Open | 5. | 160 | 182 | 172 | 166 | 184 | 152 | 195 | 169 | 178 | 173,11 | 20 |
| 10. 8. | Senior Open Divizion | 2. | 166 | 176 | 171 | 181 | 205 | 182 | 191 | 197 | 202 | 185,80 | |
| 187 | |||||||||||||
| 5. 8. | Letní pohár Kuttenberg | 5. | 200 | 190 | 200 | 213 | 179 | 170 | 192,00 | 24 | |||
| 20. 7. | Senior Open Divizion | 15. | 145 | 157 | 213 | 145 | 193 | 168 | 143 | 166 | 159 | 168,10 | |
| 192 | |||||||||||||
| 13. 7. | Senior Cup Tour Tišnov | 6. | 197 | 145 | 120 | 148 | 167 | 123 | 151 | 235 | 131 | 157,44 | |
| 7. 7. | Slovak Old School 2025 | 159 | 176 | 152 | 137 | 176 | 180 | 179 | 203 | 139 | 175,13 | ||
| 227 | 204 | 163 | 198 | 169 | 142 | 198 | |||||||
| 15. 6. | Kaštanka Open | 4. | 179 | 176 | 210 | 137 | 154 | 145 | 194 | 148 | 184 | 169,67 | 12 |
| 25. 5. | Vinca cup | 6. | 146 | 204 | 209 | 234 | 160 | 169 | 202 | 189,14 | 16 | ||
| 18. 5. | Senior Open Divizion | 5. | 170 | 128 | 173 | 159 | 191 | 163 | 148 | 174 | 169 | 165,20 | |
| 177 | |||||||||||||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.