| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 10. | 2. liga A2 St.&JM | 195 | 196 | 223 | 150 | 225 | 197,80 | ||||||
| 14. 10. | 2. liga A2 St.&JM | 181 | 187 | 246 | 178 | 157 | 189,80 | ||||||
| 30. 9. | 2. liga A2 St.&JM | 175 | 142 | 173 | 187 | 181 | 171,60 | ||||||
| 28. 9. | Český Seniorský Pohár (WonderHand tour) | 2. | 192 | 182 | 246 | 163 | 190 | 220 | 200 | 167 | 201 | 195,67 | |
| 23. 9. | 1. liga A St.&JM | 150 | 203 | 208 | 120 | 162 | 139 | 163,67 | |||||
| 16. 9. | 2. liga A2 St.&JM | 216 | 159 | 159 | 186 | 180 | 180,00 | ||||||
| 22. 8. | Český Seniorský Pohár (WonderHand tour) | 19. | 171 | 222 | 194 | 146 | 196 | 172 | 206 | 168 | 182 | 184,11 | |
| 16. 8. | Vinca cup | 7. | 212 | 124 | 210 | 177 | 200 | 165 | 162 | 178,57 | 20 | ||
| 6. 6. | Slovakia Old School | 21. | 204 | 159 | 147 | 165 | 168,75 | ||||||
| 6. 6. | Slovakia Old School | 215 | 206 | 199 | 179 | 176 | 194 | 225 | 199,14 | ||||
| 6. 6. | Slovakia Old School | 161 | 233 | 195 | 194 | 193 | 177 | 192,17 | |||||
| 19. 5. | 2. liga A1 St.&JM | 156 | 241 | 177 | 258 | 194 | 205,20 | ||||||
| 12. 5. | Amatérská Bowland 2. liga | 204 | 200 | 173 | 226 | 194 | 199,40 | ||||||
| 8. 5. | Český Seniorský Pohár (WonderHand tour) | 26. | 215 | 173 | 161 | 171 | 148 | 142 | 188 | 151 | 158 | 167,44 | |
| 29. 4. | 2. liga A1 St.&JM | 180 | 226 | 155 | 216 | 246 | 204,60 | ||||||
| 15. 4. | 2. liga A1 St.&JM | 226 | 190 | 165 | 233 | 210 | 204,80 | ||||||
| 14. 4. | Amatérská Bowland 2. liga | 177 | 191 | 193 | 276 | 236 | 214,60 | ||||||
| 11. 4. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 231 | 141 | 247 | 184 | 236 | 204 | 212 | 207,86 | ||||
| 19. 3. | 2. liga A1 St.&JM | 183 | 192 | 180 | 192 | 191 | 187,60 | ||||||
| 15. 3. | Kontrolní turnaj seniorů | 2. | 246 | 236 | 146 | 188 | 128 | 157 | 187 | 224 | 189,00 | ||
| 14. 3. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 194 | 187 | 185 | 167 | 191 | 170 | 224 | 188,29 | ||||
| 10. 3. | Amatérská Bowland 2. liga | 207 | 161 | 197 | 188,33 | ||||||||
| 14. 2. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 247 | 156 | 183 | 210 | 167 | 218 | 192 | 196,14 | ||||
| 8. 2. | Kaštanka Open | 2. | 147 | 171 | 197 | 237 | 214 | 238 | 237 | 224 | 176 | 204,56 | 17 |
| 18. 1. | Senior Open Divizion | 5. | 203 | 161 | 207 | 171 | 190 | 173 | 148 | 214 | 235 | 192,00 | |
| 218 | |||||||||||||
| 3. 1. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 215 | 190 | 138 | 180 | 181 | 181 | 177 | 180,29 | ||||
| 7. 12. | Senior Open Divizion | 1. | 229 | 194 | 214 | 220 | 200 | 213 | 209 | 247 | 223 | 218,60 | |
| 237 | |||||||||||||
| 23. 11. | Senior Open Divizion | 1. | 159 | 213 | 236 | 188 | 181 | 248 | 191 | 183 | 199 | 198,00 | |
| 182 | |||||||||||||
| 15. 11. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 142 | 215 | 177 | 201 | 201 | 211 | 164 | 187,29 | ||||
Ve čtvrtek 29. října bude po 18.30 hod. otevřena obsazovačka na listopadový turnaj PRESTIGE.
Ve čtvrtek 1. října bude po 18.oo hod. otevřena obsazovačka na říjnový turnaj PRESTIGE.
Otevřeny obsazovačky pro Kvalifikace MČR dvojic 2026.
Ve čtvrtek 27. srpna bude po 19.oo hod. otevřena obsazovačka na zářijový turnaj PRESTIGE.
Ve středu 19.8. 2026 v 23:59 hod. je uzávěrka obsazovaček a plateb předem na 2. turnaj Prestige.