| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 5. | Vinca cup | 6. | 180 | 145 | 179 | 148 | 179 | 179 | 193 | 171,86 | 20 | ||
| 8. 5. | Český Seniorský Pohár (WonderHand tour) | 4. | 170 | 163 | 155 | 188 | 195 | 170 | 188 | 184 | 125 | 170,89 | |
| 11. 4. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 189 | 178 | 180 | 178 | 173 | 179 | 192 | 181,29 | ||||
| 22. 2. | Fortell cup | 11. | 171 | 180 | 180 | 170 | 199 | 180,00 | 22 | ||||
| 14. 2. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 150 | 123 | 147 | 180 | 181 | 159 | 167 | 158,14 | ||||
| 8. 2. | Kaštanka Open | 8. | 151 | 204 | 166 | 159 | 199 | 167 | 171 | 148 | 204 | 174,33 | 11 |
| 25. 1. | Vinca cup | 18. | 178 | 170 | 125 | 164 | 171 | 161,60 | 12 | ||||
| 3. 1. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 163 | 177 | 155 | 159 | 156 | 181 | 138 | 161,29 | ||||
| 14. 12. | Senior Cup Tour Tišnov | 10. | 176 | 141 | 169 | 147 | 182 | 142 | 199 | 179 | 166,88 | ||
| 7. 12. | Senior Open Divizion | 12. | 147 | 160 | 134 | 168 | 190 | 201 | 170 | 168 | 144 | 165,90 | |
| 177 | |||||||||||||
| 15. 11. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 208 | 176 | 195 | 129 | 147 | 208 | 160 | 174,71 | ||||
| 12. 10. | Kaštanka Open | 4. | 191 | 181 | 127 | 224 | 164 | 147 | 184 | 165 | 147 | 170,00 | 15 |
| 4. 10. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 148 | 175 | 196 | 180 | 151 | 190 | 197 | 176,71 | ||||
| 14. 9. | Kaštanka Open | 3. | 170 | 165 | 162 | 190 | 138 | 140 | 180 | 169 | 137 | 161,22 | 19 |
| 17. 8. | Kaštanka Open | 13. | 148 | 177 | 158 | 158 | 150 | 153 | 166 | 181 | 164 | 161,67 | 12 |
| 10. 8. | Senior Open Divizion | 10. | 132 | 168 | 158 | 189 | 147 | 174 | 149 | 161 | 170 | 159,70 | |
| 149 | |||||||||||||
| 27. 7. | Vinca cup | 3. | 193 | 175 | 163 | 201 | 187 | 176 | 168 | 180,43 | 19 | ||
| 7. 7. | Slovak Old School 2025 | 144 | 162 | 125 | 182 | 155 | 168 | 131 | 158 | 159 | 156,50 | ||
| 176 | 160 | 158 | |||||||||||
| 25. 5. | Vinca cup | 11. | 150 | 180 | 179 | 186 | 173 | 186 | 175,67 | 11 | |||
| 25. 5. | Citroen OU Cup | 10. | 173 | 155 | 192 | 190 | 152 | 172,40 | 13 | ||||
| 18. 5. | Senior Open Divizion | 12. | 182 | 178 | 186 | 164 | 142 | 162 | 163 | 151 | 154 | 166,60 | |
| 184 | |||||||||||||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.