| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 10. | 1. liga A St.&JM | 134 | 179 | 181 | 204 | 144 | 168,40 | ||||||
| 23. 9. | 1. liga A St.&JM | 190 | 131 | 177 | 190 | 226 | 211 | 187,50 | |||||
| 20. 9. | Fortell cup | 6. | 211 | 195 | 173 | 193 | 201 | 190 | 193,83 | 18 | |||
| 22. 8. | Český Seniorský Pohár (WonderHand tour) | 25. | 177 | 188 | 224 | 189 | 236 | 204 | 201 | 193 | 196 | 200,89 | |
| 28. 6. | Otevřené mistrovství Evropy seniorů (ESBC) | 143 | 187 | 174 | 185 | 157 | 167 | 168,83 | |||||
| 28. 6. | Otevřené mistrovství Evropy seniorů (ESBC) | 180 | 179 | 178 | 164 | 142 | 177 | 170,00 | |||||
| 28. 6. | Otevřené mistrovství Evropy seniorů (ESBC) | 161 | 199 | 178 | 153 | 154 | 175 | 170,00 | |||||
| 7. 6. | Vinca cup | 6. | 168 | 191 | 215 | 191 | 184 | 202 | 204 | 193,57 | 8 | ||
| 20. 5. | 2. liga A2 St.&JM | 199 | 183 | 201 | 184 | 190 | 191,40 | ||||||
| 29. 4. | 2. liga A2 St.&JM | 202 | 211 | 194 | 184 | 171 | 192,40 | ||||||
| 15. 4. | 2. liga A2 St.&JM | 160 | 189 | 168 | 172,33 | ||||||||
| 11. 4. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 178 | 192 | 195 | 187 | 224 | 236 | 158 | 195,71 | ||||
| 1. 4. | 2. liga A2 St.&JM | 204 | 164 | 161 | 199 | 182,00 | |||||||
| 19. 3. | 2. liga A2 St.&JM | 222 | 202 | 199 | 159 | 195,50 | |||||||
| 14. 3. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 156 | 168 | 262 | 173 | 216 | 194 | 194,83 | |||||
| 3. 1. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 202 | 157 | 206 | 177 | 197 | 176 | 199 | 187,71 | ||||
| 15. 11. | SBL Blansko, sk. Oušťáci | 153 | 168 | 196 | 189 | 183 | 203 | 177 | 181,29 | ||||
Ve čtvrtek 1. října bude po 18.oo hod. otevřena obsazovačka na říjnový turnaj PRESTIGE.
Otevřeny obsazovačky pro Kvalifikace MČR dvojic 2026.
Ve čtvrtek 27. srpna bude po 19.oo hod. otevřena obsazovačka na zářijový turnaj PRESTIGE.
Ve středu 19.8. 2026 v 23:59 hod. je uzávěrka obsazovaček a plateb předem na 2. turnaj Prestige.
Dne 15. 8. 2026 je uzávěrka přihlášek týmů do Extraligy ČBL.