| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 5. | 1. liga o udržení JČ | 177 | 151 | 164 | 151 | 160,75 | ||||
| 11. 5. | Olympia Bowling Cup | 66. | 201 | 160 | 160 | 146 | 157 | 168 | 165,33 | 29 |
| 7. 5. | Hluboká nad Vltavou normal sk. A | 152 | 188 | 178 | 180 | 174,50 | ||||
| 28. 4. | 1. liga B JČ | 177 | 153 | 153 | 148 | 149 | 156,00 | |||
| 14. 4. | 1. liga B JČ | 122 | 144 | 157 | 174 | 184 | 156,20 | |||
| 31. 3. | 1. liga B JČ | 208 | 155 | 156 | 175 | 107 | 160,20 | |||
| 23. 3. | Olympia Bowling Cup | 98. | 150 | 156 | 110 | 148 | 148 | 149 | 143,50 | 3 |
| 17. 3. | 1. liga B JČ | 190 | 167 | 177 | 179 | 183 | 179,20 | |||
| 5. 2. | Hluboká nad Vltavou normal sk. A | 132 | 212 | 128 | 159 | 134 | 159 | 154,00 | ||
| 22. 1. | Hluboká nad Vltavou normal sk. B | 186 | 236 | 159 | 169 | 150 | 158 | 176,33 | ||
| 19. 1. | Olympia Bowling Cup | 44. | 114 | 160 | 192 | 154 | 230 | 154 | 167,33 | 57 |
| 17. 1. | Mistrovství regionu ABL a ČBA, jižní Čechy | 23. | 125 | 178 | 132 | 173 | 195 | 159 | 160,33 | |
| 25. 11. | 1. liga o udržení JČ | 193 | 182 | 159 | 178 | 198 | 182,00 | |||
| 24. 11. | Olympia Bowling Cup | 32. | 169 | 153 | 161 | 159 | 238 | 160 | 173,33 | 62 |
| 11. 11. | 1. liga o udržení JČ | 148 | 162 | 171 | 166 | 189 | 167,20 | |||
| 28. 10. | 1. liga B JČ | 139 | 175 | 126 | 191 | 170 | 160,20 | |||
| 14. 10. | 1. liga B JČ | 144 | 149 | 136 | 115 | 157 | 140,20 | |||
| 13. 10. | Olympia Bowling Cup | 52. | 165 | 193 | 189 | 149 | 131 | 178 | 167,50 | 43 |
| 8. 10. | Hluboká nad Vltavou normal sk. B | 133 | 115 | 162 | 182 | 133 | 153 | 146,33 | ||
| 30. 9. | 1. liga B JČ | 152 | 188 | 155 | 123 | 156 | 154,80 | |||
| 16. 9. | 1. liga B JČ | 119 | 154 | 186 | 139 | 168 | 153,20 | |||
| 10. 9. | Hluboká nad Vltavou normal sk. B | 174 | 149 | 140 | 136 | 146 | 168 | 152,17 | ||
| 18. 8. | Olympia Bowling Cup | 50. | 193 | 159 | 184 | 165 | 159 | 179 | 173,17 | 47 |
| 21. 7. | Olympia Bowling Cup | 75. | 173 | 157 | 171 | 154 | 138 | 154 | 157,83 | 26 |
| 11. 6. | Hluboká nad Vltavou normal sk. B | 138 | 232 | 137 | 146 | 176 | 150 | 163,17 | ||
| 8. 6. | Mistroství regionu ABL a ČBA, jižní Čechy | 17. | 151 | 155 | 201 | 180 | 119 | 178 | 164,00 | |
| 27. 5. | Hluboká nad Vltavou normal sk. B | 153 | 142 | 154 | 145 | 194 | 108 | 149,33 | ||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.