900Global series

Datum konání: 3. února 2022 - 5. února 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
900Global series
Články:
900Global series, 4. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Rác Václav 180 226 267 223 223 191 255 234 231 225,56 95
2. Beštová Kateřina 161 200 203 178 243 224 237 222 180 205,33 94
3. Liebich Tomáš 202 201 174 226 203 223 214 257 189 209,89 93
4. Kolář Jan st. 236 211 211 258 227 177 245 157 227 216,56 92
5. Bočan Josef 192 268 199 155 182 190 212 184 182 226 201 198 199,08 91
6. Talpa Marek 211 201 195 216 178 207 171 184 215 217 212 190 199,75 90
7. Homola Lukáš 229 213 190 179 213 222 199 237 181 207,00 89
8. Semerák Stanislav 172 166 223 194 176 220 194 207 238 181 236 200 200,58 88
9. Mojka David 173 150 288 181 214 215 205 180 193 199,89 87
10. Lorenc Jaroslav 183 188 177 278 235 245 203 184 226 213,22 86
11. Iwazawa Ema 155 196 181 221 166 177 213 187 151 185 166 201 183,25 85
12. Jelínek Lukáš 222 211 203 223 299 201 193 230 183 218,33 84
13. Hindrák Jiří 269 223 227 216 217 212 201 210 192 218,56 83
14. Straková Irena 204 226 204 159 175 200 267 193 200 199 166 204 199,75 82
15. Mach Libor 221 174 235 154 221 173 212 157 203 193 185 214 195,17 81
16. Horáček Petr 203 138 221 232 266 179 169 205 212 202,78 80
17. Vacík Matěj 176 178 209 203 179 213 191 255 193 186 224 177 198,67 79
18. Jiránek Filip 195 169 153 185 203 199 194 175 174 148 140 227 180,17 78
19. Pitaš Vladimír 247 189 176 204 224 183 177 168 177 193,89 77
20. Čermák Pavel 182 194 189 182 216 236 192 234 222 164 226 160 199,75 76
21. Janošcová Kateřina 126 198 182 215 247 149 227 225 191 169 153 202 190,33 75
22. Colon Josef 204 174 176 203 197 224 218 203 224 160 181 183 195,58 74
23. Stulíková Dagmar 181 190 178 226 210 149 151 167 139 176,78 73
24. Bejdl René 145 181 245 191 171 220 192 215 150 172 158 138 181,50 72
25. Soukup Libor 143 242 167 203 185 182 175 160 210 185,22 71
26. Brychová Eliška 177 167 159 168 161 213 162 177 176 173,33 70
27. Kunc Oto 161 188 210 180 167 194 175 160 182 179,67 69
28. Robertson Thomas 175 201 225 225 180 193 190 213 152 194,89 68
29. Teame Habtegabriel 159 180 186 225 190 235 167 213 173 192,00 67
30. Janočková Krystyna 190 156 188 194 169 194 167 157 160 175,00 66
31. Michal Ondřej 211 193 191 178 196 183 199 180 167 188,67 65
32. Suchánek Jan 190 157 194 164 176 209 189 122 180 175,67 64
33. Rácová Julie 183 141 182 194 155 179 160 152 150 166,22 63
34. Bail Šimon 212 181 150 146 180 236 185 149 155 177,11 62
35. Polívka Dalibor 178 186 191 144 228 222 171 127 161 178,67 61
36. Korecký Michal 166 203 185 192 137 156 115 156 134 160,44 60
37. Mička Daniel 192 198 234 151 221 200 199,33 59
38. Malcová Gabriela 161 163 191 200 174 172 176,83 58
39. Liebichová Fantová Ingrid 223 190 134 168 151 184 175,00 57
40. Bobek Vlastimil 178 182 149 188 203 209 184,83 56
41. Nejezchleba Stanislav 196 238 151 176 173 165 183,17 55
42. Vacek Tomáš 202 210 172 191 187 155 186,17 54
43. Nečas František 192 170 160 187 160 150 169,83 53
44. Černá Pavla 149 161 183 170 200 155 169,67 52
45. Jirků Ladislav 200 184 164 174 175 192 181,50 51
46. Leiske Petr 157 165 195 170 211 149 174,50 50
47. Nosková Jitka 205 184 134 176 184 176 176,50 49
48. Suchánková Miloslava 171 152 191 165 161 168 168,00 48
49. Slezák Luboš 184 170 179 138 199 177 174,50 47
50. Brokešová Viktorie 139 175 183 163 193 144 166,17 46
51. Šimůnek Pavel st. 173 163 139 164 257 149 174,17 45
52. Meluzinová Adéla 190 136 166 167 192 145 166,00 44
53. Kassas Abdulkader 179 159 183 148 220 148 172,83 43
54. Parkan Miloš 171 179 170 174 145 203 173,67 42
55. Jirsa Miloš 192 164 146 167 180 158 167,83 41
56. Sovová Ivana - JČ 198 125 192 177 171 125 164,67 40
57. Prokopová Dagmar 188 132 166 202 143 154 164,17 39
58. Jarovský Albert 190 169 202 174 192 177 184,00 38
59. Čížek Daniel 124 170 193 150 186 212 172,50 37
60. Bočanová Ivana 138 180 158 179 166 155 162,67 36
61. Mňačko Matyáš 157 167 193 200 165 184 177,67 35
62. Květenský Vítězslav 146 176 180 182 158 175 169,50 34
63. Mazalová Andrea 161 152 188 183 170 182 172,67 33
64. Žáčková Pavla 150 163 158 148 147 202 161,33 32
65. Sova Petr 200 140 154 200 202 153 174,83 31
66. Sova Petr st. 202 182 147 149 173 159 168,67 30
67. Slavíková Kateřina 176 180 172 168 154 148 166,33 29
68. Brokeš Milan 176 199 188 166 171 135 172,50 28
69. Staněk Libor 174 244 152 189 136 134 171,50 27
70. Prokop Zdeněk 174 182 155 145 144 144 157,33 26
71. Malec Jaromír st. 145 215 224 122 170 162 173,00 25
72. Kolářová Hana 139 144 190 146 176 134 154,83 24
73. Hošek Petr 173 167 135 187 160 141 160,50 23
74. Šípek Karel 162 160 169 171 134 155 158,50 22
75. Závladská Svatava 165 157 155 190 145 142 159,00 21
76. Vlček Josef 177 122 154 156 169 139 152,83 20
77. Havlíček Zdeněk st. 198 145 132 149 174 141 156,50 19
78. Sovová Alena 150 179 157 159 153 139 156,17 18
79. Štafa Pavel 156 154 171 176 148 144 158,17 17
80. Bílek Miroslav 191 149 138 124 171 154 154,50 16
81. Sopková Irena 120 142 132 153 171 179 149,50 15
82. Culková Olga 156 168 120 136 156 155 148,50 14
83. Málková Lenka 149 160 137 162 112 171 148,50 13
84. Typolt Pavel 177 208 122 148 170 158 163,83 12
85. Vojtíšek Erik 145 184 176 101 174 128 151,33 11
86. Šarišský Jakub 170 178 145 146 117 193 158,17 10
87. Brokešová Annabel 142 151 132 135 150 136 141,00 9
88. Vrážel Jiří st. 136 188 157 159 140 164 157,33 8
89. Stupka Jan 152 163 151 162 146 119 148,83 7
90. Míka Miroslav 137 125 157 126 116 156 136,17 6
91. Dutka Miroslav 141 132 97 136 148 156 135,00 5
92. Janovský Zdeněk 116 124 121 182 139 118 133,33 4
93. Lacko Lukáš 146 126 113 186 190 111 145,33 3
94. Šípková Jana 120 126 130 131 118 134 126,50 2
95. Šírová Vendulka 78 66 71 98 98 116 87,83 1
ReČermák Pavel 179 197 202 235 199 160 195,33
ReRác Václav 186 182 153 221 206 188 189,33
ReBeštová Kateřina 170 161 193 202 256 153 189,17
ReVacík Matěj 155 183 176 234 221 158 187,83
ReColon Josef 171 222 190 179 185 171 186,33
RePolívka Dalibor 171 197 178 171 191 164 178,67
ReMička Daniel 198 156 175 154 168 209 176,67
ReMňačko Matyáš 156 191 160 191 202 156 176,00
ReJirků Ladislav 158 178 183 157 156 201 172,17
ReStaněk Libor 127 168 193 190 177 169 170,67
ReNejezchleba Stanislav 186 167 174 199 152 145 170,50
ReBobek Vlastimil 156 152 157 211 177 148 166,83
ReBail Šimon 164 133 154 127 151 264 165,50
ReMazalová Andrea 166 190 160 135 162 178 165,17
ReSlavíková Kateřina 116 152 134 199 172 189 160,33
ReMeluzinová Adéla 148 112 163 149 185 184 156,83
ReŠtafa Pavel 133 129 162 164 153 155 149,33
ReKolářová Hana 144 136 136 151 203 118 148,00
ReSopková Irena 116 141 139 165 138 143 140,33
ReBejdl René 123 142 170 125 127 127 135,67

Krátké zprávy

22.11.2022 v 09:33

Rozšířena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour o nedělní hrací rundu od 16.00 hod.

20.11.2022 v 19:20

Mistry ČR v seniorské kategorii 50 až 57 let se stali Jiří Uhlíř a Ivana Fojtíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 58 až 64 let se stali Albert Jarovský a Blanka Hanusíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 65 let a více se stali Josef Colon a Dagmar Prokopová.

15.11.2022 v 13:38

Otevřena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour.

Galerie

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Vítěz 5. turnaje Prestige Tour 2022/23

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Horáček Petr
Strike Řevnice
Horáček Petr

Horáček Petr

Strike Řevnice

Nejlepší hráč kat. P190 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

Nejlepší senior - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Sedláček Jakub
ProBowling Hustopeče
Sedláček Jakub

Sedláček Jakub

ProBowling Hustopeče

Nejlepší junior, 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Palas Martin
bez klubové příslušnosti
Palas Martin

Palas Martin

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/23

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/