900Global series

Datum konání: 31. března 2022 - 2. dubna 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
900Global series
Články:
900Global series, 6. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav 226 223 257 209 215 243 251 256 227 234,11 96
2. Beštová Kateřina 189 187 197 242 207 191 254 198 236 211,22 95
3. Hindrák Jiří 223 244 181 200 192 232 206 201 235 212,67 94
4. Kordulík Václav ml. 233 223 184 235 213 240 189 181 266 218,22 93
5. Bočan Josef 199 190 226 226 183 198 239 186 199 205,11 92
6. Málková Lenka 158 224 202 140 191 181 178 145 232 183,44 91
7. Colon Josef 212 193 155 246 180 182 224 159 226 192 227 183 198,25 90
8. Mička Daniel 177 233 154 201 198 211 169 161 205 212 226 172 193,25 89
9. Nejezchleba Stanislav 189 185 179 176 171 180 215 160 168 185 217 178 183,58 88
10. Šarišský Jakub 210 202 198 208 202 160 181 232 169 195,78 87
11. Molnar Septimiu Claudiu 185 213 168 157 202 200 199 204 149 186,33 86
12. Kolář Jan st. 264 214 178 184 228 238 194 229 168 210,78 85
13. Janošcová Kateřina 186 195 170 183 190 188 193 146 176 194 169 197 182,25 84
14. Kunc Oto 182 185 169 161 159 212 157 178 176 183 184 171 176,42 83
15. Mojka David 175 237 165 174 171 161 190 189 183 229 151 170 182,92 82
16. Bail Šimon 191 226 148 196 180 192 168 198 149 192 178 179 183,08 81
17. Černá Pavla 213 174 209 259 194 191 164 156 216 197,33 80
18. Vacek Tomáš 226 174 195 254 235 171 170 216 156 199,67 79
19. Prekop Ondřej 178 164 166 197 213 232 163 174 209 176 166 186 185,33 78
20. Liebich Tomáš 258 180 212 204 226 219 162 185 186 203,56 77
21. Prokopová Dagmar 189 168 169 162 172 189 145 148 183 173 136 160 166,17 76
22. Čermák Pavel 216 192 195 192 192 210 197 229 189 165 177 179 194,42 75
23. Sýkorová Andrea 201 178 185 143 160 202 156 162 180 117 189 151 168,67 74
24. Procházka Aleš JČ 188 148 213 185 196 167 232 176 187 143 160 178 181,08 73
25. Rác Václav 180 221 181 256 195 145 182 164 187 190,11 72
26. Brychová Eliška 156 184 162 139 164 199 150 160 172 165,11 71
27. Štafa Pavel 235 138 169 180 196 210 172 160 156 179,56 70
28. Janočková Krystyna 191 184 192 159 129 159 173 143 148 164,22 69
29. Slezák Luboš 172 154 197 149 212 180 170 149 172 172,78 68
30. Lacko Lukáš 149 213 173 220 182 169 165 164 138 174,78 67
31. Jarovský Albert 185 183 184 214 258 176 146 183 181 190,00 66
32. Krch Miroslav 219 149 186 228 148 185 116 166 211 178,67 65
33. Liebichová Fantová Ingrid 138 183 205 186 155 181 150 138 152 165,33 64
34. Javůrek Pavel 169 181 199 178 201 135 127 138 182 167,78 63
35. Sovová Ivana - JČ 175 123 180 146 209 174 154 155 116 159,11 62
36. Michal Ondřej 211 187 163 232 224 175 118 169 170 183,22 61
37. Vohryzka Jaromír 204 182 182 217 177 216 196,33 60
38. Sovová Alena 184 150 184 170 181 194 177,17 59
39. Malcová Gabriela 184 166 156 202 150 167 170,83 58
40. Sopková Irena 135 162 180 146 194 180 166,17 57
41. Korecký Michal 145 207 159 171 158 158 166,33 56
42. Vrážel Jiří st. 150 203 181 163 230 182 184,83 55
43. Bobek Vlastimil 187 159 181 172 171 195 177,50 54
44. Nosková Jitka 159 153 175 141 190 211 171,50 53
45. Černíková Karolína 160 159 177 108 199 183 164,33 52
46. Havlíček Zdeněk st. 157 185 136 170 182 180 168,33 51
47. Leiske Petr 192 160 195 204 137 134 170,33 50
48. Horáček Petr 189 196 172 205 193 147 183,67 49
49. Černík Vojtěch 189 179 176 132 178 196 175,00 48
50. Vacík Matěj 222 192 145 190 173 176 183,00 47
51. Jiránek Filip 171 169 130 139 199 216 170,67 46
52. Bočanová Ivana 181 135 166 158 176 158 162,33 45
53. Kolářová Hana 175 172 159 158 138 172 162,33 44
54. Malec Jaromír st. 180 177 185 194 163 188 181,17 43
55. Bílek Miroslav 150 143 153 159 209 179 165,50 42
56. Nečas František 171 141 219 133 158 141 160,50 41
57. Krňák Pavel 178 134 188 192 182 171 174,17 40
58. Suchánek Jan 165 171 190 147 147 169 164,83 39
59. Muránsky Daniel 169 152 112 171 191 193 164,67 38
60. Jirků Ladislav 189 176 195 173 147 155 172,50 37
61. Stulíková Dagmar 201 149 131 147 165 163 159,33 36
62. Hošek Petr 146 170 166 167 160 173 163,67 35
63. Sůva Jan 132 188 167 183 174 143 164,50 34
64. Sova Petr 151 162 232 190 141 146 170,33 33
65. Bora František 124 165 181 147 159 167 157,17 32
66. Kassas Abdulkader 153 192 135 159 167 179 164,17 31
67. Jirsa Miloš 159 138 177 194 116 170 159,00 30
68. Květenský Vítězslav 182 177 157 159 156 147 163,00 29
69. Závladská Svatava 132 171 151 151 205 156 161,00 28
70. Teame Habtegabriel 168 161 172 191 162 196 175,00 27
71. Culková Olga 147 135 157 150 135 204 154,67 26
72. Karbusický Zbyněk 155 157 147 176 168 155 159,67 25
73. Schön Viktor st. 171 115 185 115 162 179 154,50 24
74. Soukup Libor 179 122 189 187 153 175 167,50 23
75. Rácová Julie 129 142 177 149 178 151 154,33 22
76. Polívka Dalibor 203 126 148 209 144 172 167,00 21
77. Enders Richard 178 155 169 146 165 191 167,33 20
78. Mach Libor 163 172 150 223 178 149 172,50 19
79. Pitaš Vladimír 114 172 201 156 139 181 160,50 18
80. Suchánková Miloslava 164 128 169 156 148 148 152,17 17
81. Egert Jiří 175 148 154 154 151 129 151,83 16
82. Staněk Libor 161 197 181 163 123 165 165,00 15
83. Vlček Josef 132 161 131 153 144 181 150,33 14
84. Sova Petr st. 189 125 173 131 172 163 158,83 13
85. Vojtíšek Erik 146 169 164 132 148 165 154,00 12
86. Šimůnek Pavel st. 121 183 178 159 179 138 159,67 11
87. Butal Jaroslav st. 157 170 144 168 163 161 160,50 10
88. Parkan Miloš 157 145 131 155 181 156 154,17 9
89. Chrpa Jindřich 146 171 134 116 148 158 145,50 8
90. Schönová Jana 125 136 153 166 146 142 144,67 7
91. Žáčková Pavla 116 160 136 152 136 162 143,67 6
92. Kopřiva Milan 99 179 141 136 131 134 136,67 5
93. Soukupová Dana 103 109 137 134 135 154 128,67 4
94. Míka Miroslav 130 118 134 125 120 140 127,83 3
95. Janovský Zdeněk 135 92 128 114 128 180 129,50 2
96. Marouš Martin 134 118 151 135 157 171 144,33 1
ReBail Šimon 200 157 171 182 212 185 184,50
ReMolnar Septimiu Claudiu 118 168 158 175 170 235 170,67
ReSopková Irena 154 160 157 173 143 163 158,33
ReČerníková Karolína 150 160 136 182 178 135 156,83
ReKvětenský Vítězslav 161 145 133 166 160 174 156,50
ReStaněk Libor 168 176 161 150 171 144 161,67
ReBobek Vlastimil 159 158 171 111 181 173 158,83
RePitaš Vladimír 140 142 183 159 132 161 152,83

Krátké zprávy

29.06.2022 v 16:36

Naši kadeti jsou MISTŘI SVĚTA!!! V rozhodující hře s USA 268:259!!! Dan Seidl, Lukáš Jelínek, Tomáš Liebich a Matěj Vojkovský!!!!

27.06.2022 v 15:41

Tým kadetů přiveze z MS medaili !! Jaká bude se rozhodne ve středu od 15:30 hod.

10.06.2022 v 06:07

Otevřeny obsazovačky pro přihlášení do Seniorské ligy 2022/23.

05.06.2022 v 20:14

Jaroslav Lorenc vybojoval v soutěži jednotlivců druhé místo, veze z Mistrovství Evropy stříbrnou medaili.

05.06.2022 v 20:10

Mistrem ČR v Juniorské lize se stal tým Probowling A.

Galerie

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

Vítěz 8. turnaje Prestige Tour 2021/22

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Nejlepší žena, nejlepší juniorka, nejlepší hráčka kategorie P190 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Málková Lenka
JKM bowling
Málková Lenka

Málková Lenka

JKM bowling

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/22

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/