900Global series

Datum konání: 5. května 2022 - 7. května 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
900Global series
Články:
900Global series, 7. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Havlíček Zdeněk st. 192 204 189 156 149 177 195 189 171 180,22 65
2. Šarišský Jakub 214 175 232 192 171 160 140 173 279 192,89 64
3. Jarovský Albert 196 181 212 207 178 173 190 214 191 180 205 211 194,83 63
4. Slavíková Kateřina 198 193 159 159 191 229 175 194 180 186,44 62
5. Kunc Oto 202 203 182 185 203 148 183 180 185 185,67 61
6. Beštová Kateřina 172 212 257 214 191 169 157 191 208 196,78 60
7. Polívka Dalibor 179 180 197 212 179 172 191 177 190 186,33 59
8. Vojáček Lukáš 160 228 154 200 152 185 184 145 178 197 172 171 177,17 58
9. Suchánková Miloslava 174 213 164 123 164 140 152 168 167 166 139 197 163,92 57
10. Janočková Krystyna 154 191 157 178 179 169 171 171 160 170,00 56
11. Květenský Vítězslav 195 157 173 182 139 160 191 130 199 169 156 177 169,00 55
12. Prokop Zdeněk 170 186 168 182 155 167 136 165 194 169,22 54
13. Kolářová Hana 164 158 177 159 159 171 169 149 156 187 157 151 163,08 53
14. Suchánek Jan 183 135 144 187 199 147 160 181 160 172 155 182 167,08 52
15. Hindrák Jiří 205 211 259 193 188 221 178 161 212 203,11 51
16. Meluzinová Adéla 185 171 161 171 149 169 190 155 179 157 145 185 168,08 50
17. Vrážel Jiří st. 173 202 190 223 196 193 186 170 190 191,44 49
18. Rác Václav 192 194 220 164 189 203 168 194 168 188,00 48
19. Čermák Pavel 149 232 197 179 171 173 225 194 177 132 175 222 185,50 47
20. Slezák Luboš 176 148 172 191 169 167 197 191 117 168 156 161 167,75 46
21. Sovová Ivana - JČ 162 181 175 157 163 174 169 169 188 132 163 162 166,25 45
22. Krch Miroslav 176 187 148 182 171 204 180 180 193 183 162 154 176,67 44
23. Rácová Julie 164 144 179 151 194 158 185 161 137 158 150 137 159,83 43
24. Korecký Michal 153 153 154 139 186 181 148 187 186 139 118 170 159,50 42
25. Nejezchleba Stanislav 168 233 221 181 172 159 189,00 41
26. Jirků Ladislav 157 187 173 207 164 188 179 179 149 175,89 40
27. Butal Jaroslav st. 161 172 174 189 205 196 203 142 156 177,56 39
28. Černíková Karolína 160 158 178 170 158 197 143 147 167 164,22 38
29. Kolář Jan st. 166 175 158 221 206 181 168 170 184 181,00 37
30. Štafa Pavel 168 150 179 178 167 166 162 139 193 166,89 36
31. Sopková Irena 155 122 166 147 179 191 164 145 151 157,78 35
32. Harbáček Petr 162 212 180 178 171 181 161 185 169 177,67 34
33. Janošcová Kateřina 182 211 146 181 140 169 178 148 165 168,89 33
34. Michal Ondřej 154 180 202 184 201 191 156 147 188 178,11 32
35. Kassas Abdulkader 160 165 157 176 189 195 155 144 155 166,22 31
36. Bobek Vlastimil 187 147 170 172 211 180 105 144 175 165,67 30
37. Mička Daniel 214 156 172 182 231 192 191,17 29
38. Vlček Josef 152 165 178 175 144 156 161,67 28
39. Culková Olga 139 201 151 164 148 158 160,17 27
40. Stulíková Dagmar 161 151 135 199 154 151 158,50 26
41. Parkan Miloš 173 193 125 166 162 173 165,33 25
42. Schön Viktor st. 145 161 192 148 165 137 158,00 24
43. Paračka Andrej 172 142 160 178 156 189 166,17 23
44. Stulík Jiří 155 160 157 155 157 182 161,00 22
45. Soukup Libor 201 192 163 143 158 156 168,83 21
46. Muránsky Daniel 158 152 157 159 198 131 159,17 20
47. Leiske Petr 161 146 144 154 178 168 158,50 19
48. Schönová Jana 153 146 155 170 127 162 152,17 18
49. Bora František 165 158 157 124 125 183 152,00 17
50. Jirsa Miloš 150 152 184 141 140 150 152,83 16
51. Robertson Thomas 183 173 194 140 191 144 170,83 15
52. Sova Petr 166 211 189 147 144 128 164,17 14
53. Černá Pavla 180 153 136 156 190 151 161,00 13
54. Karbusický Zbyněk 134 160 154 191 136 147 153,67 12
55. Vohryzka Jaromír 101 182 153 175 193 208 168,67 11
56. Lacko Lukáš 148 140 192 118 174 155 154,50 10
57. Nejezchleba Daniel 153 154 154 177 140 141 153,17 9
58. Marouš Martin 146 211 155 114 135 140 150,17 8
59. Míka Miroslav 131 143 132 148 168 145 144,50 7
60. Egert Jiří 136 133 148 158 122 137 139,00 6
61. Chrpa Jindřich 165 136 124 145 133 126 138,17 5
62. Janovský Zdeněk 128 165 125 146 153 139 142,67 4
63. Bártová Šárka 130 108 154 136 128 149 134,17 3
64. Vítovec David 129 102 157 152 118 122 130,00 2
65. Koppová Martina 131 112 100 139 125 134 123,50 1
ReBeštová Kateřina 128 210 227 168 204 191 188,00
ReČermák Pavel 166 175 191 200 176 172 180,00
ReKolář Jan st. 146 178 180 160 215 175 175,67
ReHavlíček Zdeněk st. 196 179 179 178 155 155 173,67
RePolívka Dalibor 180 179 199 149 181 148 172,67
ReButal Jaroslav st. 184 163 187 170 161 169 172,33
ReKunc Oto 170 160 146 178 194 179 171,17
ReSlezák Luboš 169 183 163 178 184 145 170,33
ReJirků Ladislav 145 197 143 177 149 197 168,00
ReKrch Miroslav 163 137 134 205 152 212 167,17
ReBobek Vlastimil 169 156 156 175 171 156 163,83
ReKvětenský Vítězslav 166 152 159 201 127 177 163,67
ReŠtafa Pavel 173 161 161 150 154 171 161,67
ReRácová Julie 130 190 164 131 149 194 159,67
ReKolářová Hana 160 160 139 158 137 196 158,33
ReSopková Irena 143 141 146 179 138 159 151,00
ReČerníková Karolína 145 133 174 159 132 139 147,00

Krátké zprávy

29.06.2022 v 16:36

Naši kadeti jsou MISTŘI SVĚTA!!! V rozhodující hře s USA 268:259!!! Dan Seidl, Lukáš Jelínek, Tomáš Liebich a Matěj Vojkovský!!!!

27.06.2022 v 15:41

Tým kadetů přiveze z MS medaili !! Jaká bude se rozhodne ve středu od 15:30 hod.

10.06.2022 v 06:07

Otevřeny obsazovačky pro přihlášení do Seniorské ligy 2022/23.

05.06.2022 v 20:14

Jaroslav Lorenc vybojoval v soutěži jednotlivců druhé místo, veze z Mistrovství Evropy stříbrnou medaili.

05.06.2022 v 20:10

Mistrem ČR v Juniorské lize se stal tým Probowling A.

Galerie

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

Vítěz 8. turnaje Prestige Tour 2021/22

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Nejlepší žena, nejlepší juniorka, nejlepší hráčka kategorie P190 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Málková Lenka
JKM bowling
Málková Lenka

Málková Lenka

JKM bowling

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/22

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/