900Global series

Datum konání: 1. září 2022 - 3. září 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
900Global series
Články:
900Global series, 11. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Čermák Pavel 258 154 170 225 193 200 212 173 213 244 215 252 209,08 69
2. Hindrák Jiří 196 194 183 207 221 171 200 177 195 208 226 227 200,42 68
3. Rác Václav 183 188 257 214 215 225 212 242 204 215,56 67
4. Molnar Septimiu Claudiu 222 166 190 235 177 182 172 221 214 197,67 66
5. Liebich Tomáš 197 180 238 170 210 217 211 201 215 204,33 65
6. Prokopová Dagmar 168 180 171 200 171 207 179 193 182 183,44 64
7. Beštová Kateřina 224 183 172 161 167 215 152 234 181 204 223 159 189,58 63
8. Kunc Oto 158 175 196 187 188 184 258 177 193 181 197 184 189,83 62
9. Mojka David 184 190 187 193 190 196 173 219 203 181 215 190 193,42 61
10. Horáček Petr 250 233 204 179 264 150 147 183 267 208,56 60
11. Procházka Aleš JČ 186 182 236 213 163 166 161 212 206 187 216 193 193,42 59
12. Jarovský Albert 237 185 226 174 208 199 182 198 211 202,22 58
13. Rácová Julie 183 234 158 162 185 200 204 157 170 183,67 57
14. Stulíková Dagmar 160 194 164 235 151 224 160 200 169 184,11 56
15. Slavíková Kateřina 150 191 195 177 195 168 192 189 169 203 163 172 180,33 55
16. Málková Lenka 166 176 185 210 233 162 150 192 164 182,00 54
17. Vrážel Jiří st. 191 187 163 193 222 170 180 219 184 179 158 224 189,17 53
18. Prokop Zdeněk 171 137 157 148 195 183 158 168 191 189 185 127 167,42 52
19. Janočková Krystyna 166 207 182 177 149 137 158 178 187 149 169 182 170,08 51
20. Štafa Pavel 169 195 187 189 170 246 123 192 199 185,56 50
21. Kolář Jan st. 208 209 210 187 168 148 168 222 203 170 190 185 189,00 49
22. Květenský Vítězslav 178 170 148 174 197 184 156 193 159 170 147 168 170,33 48
23. Sýkorová Andrea 210 191 190 158 196 179 156 174 153 178,56 47
24. Jirků Ladislav 203 212 145 189 213 231 157 173 166 187,67 46
25. Marešová Jana 204 191 167 193 180 186 195 153 181 183,33 45
26. Homola Lukáš 209 204 177 182 190 188 168 170 216 189,33 44
27. Kouba Václav 146 170 208 209 194 170 165 179 150 176,78 43
28. Nejezchleba Stanislav 197 212 148 166 193 170 174 166 179 178,33 42
29. Butal Jaroslav st. 170 194 166 197 199 140 166 170 172 174,89 41
30. Brychová Eliška 148 189 183 247 156 153 148 149 166 171,00 40
31. Korecký Michal 191 148 161 163 187 155 123 160 189 164,11 39
32. Michal Ondřej 215 183 188 211 200 176 173 191 152 187,67 38
33. Colon Josef 179 222 207 179 172 201 161 143 179 182,56 37
34. Parkan Miloš 137 191 209 182 191 177 155 122 182 171,78 36
35. Krch Miroslav 153 183 180 170 178 212 173 126 174 172,11 35
36. Karbusický Zbyněk 125 212 191 147 222 137 134 121 164 161,44 34
37. Čížek Daniel 141 212 194 169 215 134 177,50 33
38. Mach Libor 192 181 172 180 182 204 185,17 32
39. Polívka Dalibor 168 178 240 132 161 186 177,50 31
40. Brázda Bohumil 140 210 187 171 167 141 169,33 30
41. Schönová Jana 156 160 194 160 147 158 162,50 29
42. Egert Jiří 149 147 138 181 190 170 162,50 28
43. Čekal Filip 205 164 171 137 181 135 165,50 27
44. Vlček Josef 172 141 172 175 150 151 160,17 26
45. Flieger David 188 164 170 161 169 185 172,83 25
46. Černíková Michaela 182 129 177 157 164 149 159,67 24
47. Gurgul Lukáš 163 174 137 175 216 161 171,00 23
48. Meluzinová Adéla 184 193 151 151 138 137 159,00 22
49. Nečas František 183 141 170 162 148 148 158,67 21
50. Žáčková Pavla 174 116 129 208 191 130 158,00 20
51. Liebichová Fantová Ingrid 148 168 158 190 151 154 161,50 19
52. Sova Petr 144 159 160 173 181 211 171,33 18
53. Homola Ladislav 134 161 211 121 165 176 161,33 17
54. Muránsky Daniel 192 132 130 198 141 183 162,67 16
55. Sova Petr st. 181 161 152 148 175 163 163,33 15
56. Suchánková Miloslava 131 190 169 179 125 137 155,17 14
57. Sovová Alena 134 149 179 129 171 200 160,33 13
58. Míka Miroslav 149 144 170 172 132 152 153,17 12
59. Marek Jakub 148 176 126 182 153 162 157,83 11
60. Slezák Luboš 182 156 151 173 154 160 162,67 10
61. Sovová Ivana - JČ 137 154 163 168 129 165 152,67 9
62. Jirsa Miloš 141 156 133 191 122 176 153,17 8
63. Leiske Petr 123 169 167 178 172 140 158,17 7
64. Schön Viktor st. 172 145 170 142 147 129 150,83 6
65. Matějka Antonín 170 177 152 171 152 156 163,00 5
66. Suchánek Jan 138 132 160 145 150 174 149,83 4
67. Soukup Libor 181 139 175 113 162 170 156,67 3
68. Lacko Lukáš 148 145 150 166 140 134 147,17 2
69. Černíková Karolína 122 121 155 124 144 169 139,17 1
ReColon Josef 196 155 171 142 217 233 185,67
ReHomola Lukáš 159 198 171 204 188 191 185,17
ReJirků Ladislav 163 193 181 222 179 149 181,17
ReKolář Jan st. 172 197 191 185 177 155 179,50
ReSlavíková Kateřina 170 182 164 188 164 202 178,33
ReProcházka Aleš JČ 176 149 220 169 168 179 176,83
ReKvětenský Vítězslav 147 200 175 174 171 171 173,00
ReMolnar Septimiu Claudiu 148 166 166 203 174 170 171,17
ReNejezchleba Stanislav 204 171 140 177 198 135 170,83
ReKrch Miroslav 176 141 142 179 172 180 165,00
ReMuránsky Daniel 168 139 201 124 186 147 160,83
ReČekal Filip 107 184 159 158 167 177 158,67
ReLiebichová Fantová Ingrid 115 136 159 210 121 203 157,33
ReČerníková Karolína 144 123 159 144 122 107 133,17

Krátké zprávy

27.09.2022 v 13:57

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj Prestige Tour.

23.09.2022 v 11:40

Zveřejněn mazací model pro 3. turnaj Prestige tour.

11.09.2022 v 19:59

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2022 se stali Ondřej Surán a Rostislav Kala.

10.09.2022 v 19:26

Eliška Krummerová přiváží další medaili z Mistrovství Evropy juniorů ze soutěže Masters.

05.09.2022 v 16:47

Na ME juniorů máme první medaile. Andrea Mazalová a Eliška Krummerová vybojovaly na EUROPEAN YOUTH CHAMPIONSHIPS ve dvojicích bronzové medaile.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 2. turnaje Prestige Tour 2022/23

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/23

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Jarovský Albert
bez klubové příslušnosti
Jarovský Albert

Jarovský Albert

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/