EBONITE

Datum konání: 3. listopadu 2016 - 5. listopadu 2016 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Ebonite
Články:
Ebonite tour, 9. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Švec Ladislav 182 221 213 243 246 236 208 247 254 227,78 85
2. Nováková Miluše 151 187 224 212 188 177 208 176 149 175 254 245 195,50 84
3. Wasserrab Oldřich 184 186 167 189 263 213 182 267 191 204,67 83
4. Homola Lukáš 232 180 217 207 214 265 235 192 234 219,56 82
5. Nováková Michaela 216 155 214 203 222 166 193 232 171 196,89 81
6. Kolář Jan st. 225 203 235 203 177 191 179 191 253 187 199 258 208,42 80
7. Burianová Eva 147 215 176 206 206 173 201 188 171 201 212 166 188,50 79
8. Talpa Marek 187 199 280 193 214 209 159 236 237 212,67 78
9. Jašek Karel PH 205 180 186 210 171 205 193 194 178 235 191 178 193,83 77
10. Macek Jan 194 164 228 257 223 237 168 246 203 213,33 76
11. Synek Aleš 205 259 156 219 182 180 205 156 202 208 206 193 197,58 75
12. Beštová Kateřina 215 152 228 222 179 188 186 198 197 196,11 74
13. Čermák Pavel 246 180 223 268 187 248 181 205 204 215,78 73
14. Závladský Dušan 203 196 164 188 215 202 199 155 181 205 191 156 187,92 72
15. Demuth Filip 198 204 233 139 202 170 178 189 158 165 152 226 184,50 71
16. Erben Roman 245 259 204 190 201 224 199 202 162 209,56 70
17. Nosková Jitka 199 158 216 181 199 174 164 205 182 183 169 163 182,75 69
18. Havlíček Zdeněk st. 213 156 210 180 216 172 189 190 135 184,56 68
19. Burian Ivan 267 221 183 206 207 152 161 223 150 196,67 67
20. Závladská Svatava 192 173 214 194 159 202 214 150 188 158 172 157 181,08 66
21. Pitaš Vladimír 158 202 206 177 162 187 189 180 190 156 141 172 176,67 65
22. Šafařík Luděk 171 199 198 174 186 210 233 155 183 201 136 167 184,42 64
23. Pecháček Vladimír 196 160 196 186 192 165 232 161 137 135 168 169 174,75 63
24. Malec Jaromír 202 209 203 174 190 226 139 203 135 186,78 62
25. Kulhánek Vratislav 183 168 233 187 202 172 195 183 151 186,00 61
26. Černíková Karolína 188 185 192 168 172 171 146 150 184 172,89 60
27. Stulíková Dagmar 176 144 186 178 217 152 201 131 146 170,11 59
28. Mach Libor 223 170 205 180 211 157 177 199 142 184,89 58
29. Vrážel Jiří st. 178 218 226 207 204 170 168 170 164 189,44 57
30. Kolářová Hana 192 189 182 182 163 212 163 154 151 176,44 56
31. Jašková Milena 195 179 158 143 186 194 123 200 147 169,44 55
32. Květoň Jiří 161 189 181 170 173 185 150 152 158 168,78 54
33. Kučírek František 193 191 149 166 191 170 158 137 171 169,56 53
34. Homola Ladislav 157 268 203 157 191 165 181 169 157 183,11 52
35. Ruml David 191 161 176 202 236 179 136 162 201 182,67 51
36. Kassas Abdul 191 203 162 185 219 168 128 126 147 169,89 50
37. Rain David 180 201 165 178 198 263 197,50 49
38. Jelínek Lukáš 160 147 168 248 200 176 183,17 48
39. Bočan Josef 161 158 181 236 200 207 190,50 47
40. Soukup Libor 219 154 159 211 194 198 189,17 46
41. Hindrák Jiří 172 213 190 177 233 181 194,33 45
42. Teame Habtegabriel 127 215 237 177 203 177 189,33 44
43. Hanusíková Blanka 183 188 176 179 157 168 175,17 43
44. Klečka Jiří 160 198 156 210 170 203 182,83 42
45. Květenský Vítězslav 169 164 196 193 190 173 180,83 41
46. Bílek Miroslav 172 176 186 160 201 190 180,83 40
47. Malcová Gabriela 146 154 188 189 156 185 169,67 39
48. Flegelová Dáša 158 160 179 172 169 171 168,17 38
49. Lakomý Jan 190 177 157 180 166 192 177,00 37
50. Sýkorová Andrea 157 169 149 124 205 203 167,83 36
51. Král Ondřej 139 168 145 174 208 167 166,83 35
52. Suchánek Jan 206 128 180 180 151 147 165,33 34
53. Mička Daniel 168 195 164 203 194 167 181,83 33
54. Šimánek Ladislav 168 140 156 242 173 234 185,50 32
55. Slavíková Kateřina 162 203 154 160 136 178 165,50 31
56. Brabencová Lucie 127 180 193 142 148 146 156,00 30
57. Paračka Andrej 174 150 181 164 163 169 166,83 29
58. Štafa Pavel 170 159 138 180 180 154 163,50 28
59. Fryšová Věra 160 195 158 157 161 145 162,67 27
60. Košata Václav 214 192 163 135 172 159 172,50 26
61. Liebichová Fantová Ingrid 135 125 126 201 177 193 159,50 25
62. Seidl Michal 123 136 253 171 173 189 174,17 24
63. Petáková Anna 148 197 127 160 170 189 165,17 23
64. Krňáková Šárka 130 172 158 154 200 156 161,67 22
65. Jirsa Miloš 161 182 129 153 166 167 159,67 21
66. Kváča Václav 203 148 181 193 160 156 173,50 20
67. Sopková Irena 148 135 156 145 166 151 150,17 19
68. Horáček Petr 138 168 189 154 157 175 163,50 18
69. Bobek Vlastimil 174 178 151 177 168 156 167,33 17
70. Stulík Jiří 158 131 173 199 193 149 167,17 16
71. Vojtíšek Erik 157 164 173 146 176 171 164,50 15
72. Bočanová Ivana 156 136 164 159 156 148 153,17 14
73. Eliáš Petr JČ 157 188 152 137 156 166 159,33 13
74. Krňák Pavel 138 197 163 172 169 177 169,33 12
75. Sovová Alena 160 129 175 142 134 156 149,33 11
76. Slezák Luboš 124 167 180 161 180 147 159,83 10
77. Lencová Anežka 162 126 127 149 135 151 141,67 9
78. Košatová Renáta 137 166 139 166 144 157 151,50 8
79. Suchánková Miloslava 146 136 159 149 136 137 143,83 7
80. Černík Vojtěch 141 139 175 199 135 151 156,67 6
81. Vacek Pavel 142 183 168 145 166 161 160,83 5
82. Liebich Tomáš 130 130 135 135 133 156 136,50 4
83. Kaňka Jan 163 175 141 117 159 138 148,83 3
84. Harvánek Petr 115 118 135 133 129 155 130,83 2
85. Guič Boris 135 153 129 171 123 124 139,17 1
ReBurian Ivan 204 186 163 269 205 175 200,33
ReBurianová Eva 175 216 180 190 166 174 183,50
ReBurian Ivan 202 202 201 198 179 182 194,00
ReWasserrab Oldřich 180 214 155 228 201 174 192,00
ReJašek Karel PH 205 180 186 210 171 205 192,83
ReJašková Milena 170 150 171 148 192 192 170,50
ReKulhánek Vratislav 196 177 204 168 168 181 182,33
ReJašek Karel PH 173 178 208 199 173 155 181,00
ReKučírek František 131 169 195 169 157 181 167,00
RePecháček Vladimír 144 178 132 185 188 194 170,17
ReSynek Aleš 225 174 175 155 188 181 183,00
ReKvětenský Vítězslav 157 187 192 194 147 169 174,33
ReHomola Ladislav 140 156 151 177 203 249 179,33
ReKvětenský Vítězslav 155 188 180 147 158 168 166,00
ReKvětoň Jiří 140 116 136 174 190 156 152,00
ReEliáš Petr JČ 182 175 126 148 151 174 159,33
ReVojtíšek Erik 158 169 145 174 153 166 160,83
ReBobek Vlastimil 156 142 170 174 169 160 161,83
ReHoráček Petr 109 152 167 137 146 201 152,00
ReKassas Abdul 136 147 135 127 169 152 144,33
ReLiebich Tomáš 116 139 112 105 126 153 125,17

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS