EBONITE

Datum konání: 12. září 2020 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
EBONITE tour
Články:
EBONITE tour, 7. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jelínek Lukáš 245 247 151 245 236 219 266 267 220 232,89 69
2. Lorenc Jaroslav 245 235 200 144 209 200 218 207 299 217,44 68
3. Janošcová Kateřina 167 201 194 168 175 175 191 199 194 184,89 67
4. Jirsa Miloš 152 160 164 162 177 168 160 190 175 175 189 190 171,83 66
5. Kolář Jan st. 222 183 179 147 234 197 212 177 221 196,89 65
6. Krch Miroslav 196 153 180 177 136 162 187 214 144 178 213 154 174,50 64
7. Straková Irena 185 164 174 183 181 180 182 154 203 179 179 200 180,33 63
8. Vacek Tomáš 182 194 166 170 145 216 190 197 168 180,89 62
9. Rác Václav 177 148 174 226 176 233 234 193 246 189 212 189 199,75 61
10. Liebich Tomáš 226 171 192 238 201 180 171 213 202 199,33 60
11. Sovová Ivana - JČ 155 163 143 133 180 181 154 175 164 180 200 144 164,33 59
12. Kunc Oto 161 166 206 170 168 168 169 204 181 184 183 169 177,42 58
13. Klečka Jiří 210 191 179 186 156 182 158 193 181 180 188 180 182,00 57
14. Květenský Vítězslav 143 182 205 153 179 205 164 183 170 176,00 56
15. Mazalová Andrea 172 171 166 190 164 162 219 113 211 162 176 175 173,42 55
16. Jarovský Albert 192 195 217 186 200 163 203 177 170 189,22 54
17. Šarišský Jakub 123 166 240 144 195 157 202 163 163 202 163 163 173,42 53
18. Staněk Libor 202 226 204 134 173 180 171 178 173 182,33 52
19. Vohryzka Jaromír 166 165 200 171 174 181 160 205 197 169 172 193 179,42 51
20. Sovová Alena 140 190 177 149 155 167 210 192 184 149 179 158 170,83 50
21. Suchánek Jan 145 144 217 188 201 118 200 169 179 138 202 140 170,08 49
22. Stulíková Dagmar 170 157 193 168 204 205 159 132 149 170,78 48
23. Teame Habtegabriel 235 211 215 186 214 148 204 146 146 189,44 47
24. Čermák Pavel 155 165 245 203 191 254 130 149 159 183,44 46
25. Málková Lenka 140 147 146 111 166 196 149 160 180 155,00 45
26. Drábek Aleš 157 166 200 149 212 149 144 143 240 173,33 44
27. Kolářová Hana 207 164 173 147 153 147 145 172 150 162,00 43
28. Sopková Irena 137 144 143 247 113 159 157 136 178 157,11 42
29. Černíková Michaela 155 146 105 206 170 185 99 167 196 158,78 41
30. Jirků Ladislav 135 179 147 206 172 162 164 175 173 168,11 40
31. Vlček Josef 153 147 159 150 149 143 144 136 182 151,44 39
32. Černíková Karolína 122 192 166 173 179 171 123 149 156 159,00 38
33. Antalík Ivan 151 145 169 128 175 142 199 104 148 151,22 37
34. Sova Petr st. 148 204 127 155 171 190 98 162 162 157,44 36
35. Štafa Pavel 140 127 127 190 165 192 144 171 127 153,67 35
36. Polívka Dalibor 119 151 222 181 164 162 130 143 158 158,89 34
37. Mička Daniel 193 195 172 162 179 186 181,17 33
38. Kleiman Martin 124 185 174 150 174 158 160,83 32
39. Typolt Pavel 164 137 181 182 177 195 172,67 31
40. Liebichová Fantová Ingrid 200 117 152 132 146 200 157,83 30
41. Vojtíšek Erik 172 164 173 156 141 178 164,00 29
42. Schönová Jana 146 177 161 153 158 145 156,67 28
43. Beneš Michal 200 197 179 180 133 145 172,33 27
44. Mach Libor 151 192 157 163 205 159 171,17 26
45. Korecký Michal 135 194 165 139 131 167 155,17 25
46. Navrátil Marek ml. 129 180 160 139 180 144 155,33 24
47. Malcová Gabriela 162 135 124 144 160 170 149,17 23
48. Maléřová Pavlína 155 151 156 115 133 185 149,17 22
49. Suchánková Miloslava 128 149 131 168 159 134 144,83 21
50. Egert Jiří 104 133 153 170 167 141 144,67 20
51. Marek Jakub 126 179 183 109 120 162 146,50 19
52. Fleischmann Jan st. 176 122 175 148 132 166 153,17 18
53. Harvánek Petr 155 137 116 111 142 183 140,67 17
54. Čikeš Milan 111 106 143 185 173 158 146,00 16
55. Soukup Libor 122 177 135 128 163 151 146,00 15
56. Šimůnek Pavel st. 124 140 179 122 163 153 146,83 14
57. Paračka Andrej 146 162 129 108 196 127 144,67 13
58. Nováková Iva 124 126 146 153 125 145 136,50 12
59. Chrpa Jindřich 134 116 121 148 137 154 135,00 11
60. Butal Jaroslav st. 153 135 138 126 157 166 145,83 10
61. Malec Jaromír st. 178 181 114 111 161 152 149,50 9
62. Gruncl Josef 132 137 160 151 121 105 134,33 8
63. Pisinger Miroslav 109 123 163 146 140 131 135,33 7
64. Černík Vojtěch 110 137 120 166 154 166 142,17 6
65. Hrnčíř Luděk 116 138 128 127 149 144 133,67 5
66. Rácová Julie 113 112 147 107 127 158 127,33 4
67. Bora František 102 121 103 104 125 198 125,50 3
68. Schön Viktor st. 137 99 99 159 94 134 120,33 2
69. Žáčková Pavla 92 130 98 95 106 110 105,17 1
ReTeame Habtegabriel 170 153 179 202 205 185 182,33
ReRác Václav 161 194 180 201 189 158 180,50
ReMička Daniel 156 178 187 212 169 167 178,17
ReKolář Jan st. 195 165 191 180 150 146 171,17
ReKunc Oto 179 187 146 164 185 155 169,33
ReKvětenský Vítězslav 182 166 150 158 149 189 165,67
ReVacek Tomáš 119 127 189 196 180 175 164,33
RePolívka Dalibor 153 141 181 154 185 154 161,33
ReKolářová Hana 170 178 161 167 151 140 161,17
ReSova Petr st. 149 167 162 152 168 165 160,50
ReMazalová Andrea 135 154 166 168 156 177 159,33
ReJirků Ladislav 158 158 149 189 143 158 159,17
RePolívka Dalibor 129 158 184 120 168 164 153,83
ReSopková Irena 181 131 135 167 171 135 153,33
ReČerníková Karolína 164 126 149 170 138 143 148,33
ReŠtafa Pavel 91 128 174 120 181 158 142,00
ReVlček Josef 155 153 148 134 148 112 141,67
ReAntalík Ivan 125 140 122 140 141 156 137,33
ReMálková Lenka 133 143 116 106 144 161 133,83
ReGruncl Josef 119 177 145 139 136 85 133,50
ReČerníková Michaela 114 137 121 170 100 149 131,83
ReEgert Jiří 139 131 106 103 161 133 128,83
ReRácová Julie 111 97 104 113 154 132 118,50
ReMarek Jakub 120 102 108 115 116 134 115,83
ReBora František 126 116 138 96 93 125 115,67

Krátké zprávy

19.10.2020 v 12:13

Seniorské MČR dvojic ZRUŠENO.

08.10.2020 v 11:42

MČR dvojic se tento víkend hrát nebude, je ODLOŽENO !!!

07.10.2020 v 15:12

STK po uzávěrce přihlášek připravila a zveřejnila orientační časový plán a rozpis s obsazením hracích rund na MČR dvojic.

05.10.2020 v 13:27

Otevřeny obsazovačky pro jednotlivé kategorie MČR dvojic.

02.10.2020 v 09:15

STK zveřejnila mazací modely pro nedělní Extraligy.

Galerie

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

1. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

2. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Vondráčková Linda
BC Bowlingzone
Vondráčková Linda

Vondráčková Linda

BC Bowlingzone

3. místo na 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Černíková Karolína
BK KLÍŠE
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK KLÍŠE

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS