Kegel Prestige Tour, 1. turnaj

Datum konání: 23. července 2017 - 24. července 2017 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Petáková Lucie
Telefon:
606 619 864
Email:
lucka.petakova@gmail.com
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Kegel Prestige 2017-2018
Články:
Kegel Prestige 2017-18, propozice
Kegel Prestige 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav 203 225 224 231 205 256 224,00 100
2. Macek Jan 210 264 185 210 225 221 219,17 99
3. Teame Habtegabriel 248 238 206 205 203 176 212,67 98
4. Čepelák Jan 223 170 240 187 215 203 206,33 97
5. Hladík Karel 218 201 183 224 222 190 206,33 96
6. Vrážel Jiří 192 186 201 214 233 203 204,83 95
7. Lébrová Jana 220 188 197 176 191 189 193,50 94
8. Petáková Anna 185 176 213 191 190 204 193,17 93
9. Lakomý Jan 170 214 232 179 230 176 200,17 92
10. Nováková Miluše 184 252 170 170 172 203 191,83 91
11. Homola Lukáš 191 206 217 181 213 190 199,67 90
12. Kolář Jan st. 150 217 268 196 186 170 197,83 89
13. Hindrák Jiří 163 202 203 219 209 185 196,83 88
14. Harbáček Petr 195 195 193 165 192 236 196,00 87
15. Beran Jiří ml. 138 244 156 221 221 194 195,67 86
16. Vlachovič Jakub 160 197 231 203 200 183 195,67 85
17. Jelínek Lukáš 174 197 199 173 216 211 195,00 84
18. Květenský Vítězslav 198 208 156 203 199 201 194,17 83
19. Mička Daniel 178 189 204 204 181 193 191,50 82
20. Mlynář Ondřej 178 178 233 217 176 166 191,33 81
21. Krňák Pavel 168 211 222 224 161 151 189,50 80
22. Sýkorová Andrea 173 160 179 194 160 221 181,17 79
23. Straková Irena 201 160 227 165 164 168 180,83 78
24. Hanušová Dana 169 183 189 150 203 190 180,67 77
25. Liebichová Fantová Ingrid 189 169 199 183 184 160 180,67 76
26. Černíková Karolína 149 211 196 178 189 157 180,00 75
27. Prokůpková Alena 159 181 190 188 191 170 179,83 74
28. Závladská Svatava 142 217 216 146 178 179 179,67 73
29. Lebedová Zuzana 163 164 163 202 199 187 179,67 72
30. Rác Václav 230 212 188 148 170 176 187,33 71
31. Heřmánková Blanka 215 163 156 197 177 166 179,00 70
32. Rain David 193 148 210 171 162 237 186,83 69
33. Chládek Vlastimil st. 196 167 187 199 186 184 186,50 68
34. Vondráček Adam 184 194 140 167 236 191 185,33 67
35. Janovský Michal 167 225 179 155 162 224 185,33 66
36. Kala Rostislav 202 179 215 191 153 172 185,33 65
37. Synek Aleš 169 178 158 200 179 225 184,83 64
38. Chládek Daniel 207 227 135 199 148 190 184,33 63
39. Hromek Jiří 173 221 210 193 146 158 183,50 62
40. Vopička Karel 159 160 200 171 207 203 183,33 61
41. Nahodil Rostislav 156 208 165 189 194 181 182,17 60
42. Surán Ondřej 169 182 180 161 182 215 181,50 59
43. Erben Roman 155 175 257 140 149 210 181,00 58
44. Nosková Jitka 162 171 154 174 179 195 172,50 57
45. Soukup Libor 167 174 189 168 224 157 179,83 56
46. Mach Libor 196 159 201 171 141 208 179,33 55
47. Schindler Radek 194 177 154 183 165 202 179,17 54
48. Čermák Pavel 187 182 191 177 180 155 178,67 53
49. Hejdučková Kateřina ml. 176 145 161 206 158 177 170,50 52
50. Florík Petr 180 179 189 175 203 144 178,33 51
51. Beran Jiří st. 188 212 183 164 164 157 178,00 50
52. König Antonín 184 145 183 171 190 193 177,67 49
53. Pankivová Božena 163 166 163 158 199 168 169,50 48
54. Fleischmann Jan st. 171 180 175 233 171 131 176,83 47
55. Kubelková Lucie 203 162 188 122 178 160 168,83 46
56. Vojtěchová Markéta 177 190 159 164 156 165 168,50 45
57. Švec Ladislav 196 186 142 170 189 174 176,17 44
58. Kolářová Hana 190 156 171 165 168 158 168,00 43
59. Krummerová Eliška 187 193 131 178 158 159 167,67 42
60. Drábek Aleš 145 175 209 209 145 169 175,33 41
61. Mrkvička Tomáš 171 203 148 162 178 190 175,33 40
62. Klein David 161 179 162 206 203 133 174,00 39
63. Kratochvíl Miloslav 191 175 183 144 167 172 172,00 38
64. Charvát Hugo 176 163 142 150 208 190 171,50 37
65. Vavrla Zdeněk 131 189 146 153 202 200 170,17 36
66. Semerák Stanislav 173 185 147 178 177 157 169,50 35
67. Bobek Vlastimil 170 168 165 172 165 177 169,50 34
68. Uhlířová Zuzana 160 160 160 168 161 155 160,67 33
69. Kotrla Ondřej 150 191 161 144 157 206 168,17 32
70. Hejdučková Kateřina st. 163 178 137 155 191 137 160,17 31
71. Ulička Antonín 165 154 160 192 192 144 167,83 30
72. Krňáková Šárka 191 158 160 164 140 143 159,33 29
73. Brokeš František st. 128 145 185 167 237 136 166,33 28
74. Kober Ivan 178 172 142 158 182 166 166,33 27
75. Ďaďo Ján 131 221 153 166 156 169 166,00 26
76. Nejezchleba Stanislav 197 165 126 167 154 184 165,50 25
77. Chvojka Milan 138 163 114 196 176 203 165,00 24
78. Flegelová Dáša 164 189 144 147 171 125 156,67 23
79. Egert Jiří 148 164 197 142 181 153 164,17 22
80. Stulíková Dagmar 136 107 246 139 145 162 155,83 21
81. Čížek Daniel 155 151 179 143 183 165 162,67 20
82. Křesťan Ladislav 177 171 154 150 169 149 161,67 19
83. Talaš Vlastimír 167 125 220 151 136 169 161,33 18
84. Horáček Petr 163 151 169 154 162 167 161,00 17
85. Štefková Eva 155 150 154 154 173 126 152,00 16
86. Prokopová Dagmar 116 177 106 171 163 169 150,33 15
87. Soukupová Dana 143 118 150 148 175 163 149,50 14
88. Demuth Filip 187 139 126 152 142 196 157,00 13
89. Mrkvičková Lenka 144 150 138 160 149 153 149,00 12
90. Sýkora Jan 132 136 137 146 178 200 154,83 11
91. Lenčéš Petr 145 192 149 152 133 158 154,83 10
92. Kučírek František 155 164 139 155 150 166 154,83 9
93. Adamec Petr 143 208 117 155 157 146 154,33 8
94. Rýdel Jan 136 202 123 156 123 173 152,17 7
95. Černík Vojtěch 172 125 116 169 170 150 150,33 6
96. Čižinský Jaroslav 155 129 137 160 159 156 149,33 5
97. Černíková Michaela 121 139 131 144 153 160 141,33 4
98. Vokurka Jiří 148 148 130 152 197 112 147,83 3
99. Jindřišek Milan 171 161 139 140 146 130 147,83 2
100. Bílek Miroslav 145 151 159 142 136 152 147,50 1
101. Liebich Tomáš 126 139 126 134 211 132 144,67 0
102. Javůrek Pavel 131 140 144 149 152 125 140,17 0
103. Salaquarda Tadeáš 130 133 147 139 137 123 134,83 0
104. Vacík Matěj 97 113 160 142 119 98 121,50 0
105. Görg Martin 185 156 180 173,67 0

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020