Prague Bowling POPO Cup

Datum konání: 12. ledna 2023 - 14. ledna 2023 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Prague Bowling POPO Cup
Články:
Prague POPO Bowling Cup, 1. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Trojek Ondřej 221 213 274 255 189 168 166 210 190 194 208,00 74
2. Dobiáš Michal 157 213 212 173 221 160 191 184 143 214 168 192 185,67 73
3. Homola Lukáš 174 190 226 226 191 253 213 201 174 204 205,20 72
4. Michal Ondřej 165 182 226 234 166 197 163 209 185 227 179 197 194,17 71
5. Sýkorová Andrea 193 204 182 151 185 158 202 153 136 212 151 189 176,33 70
6. Rácová Julie 215 213 151 171 182 189 198 162 186 202 169 171 184,08 69
7. Šarišský Jakub 146 187 228 234 165 169 173 178 186 193 200 167 185,50 68
8. Straková Irena 161 172 177 158 234 206 191 177 193 171 162 189 182,58 67
9. Colon Josef 168 178 184 164 215 204 223 182 159 225 191 149 186,83 66
10. Kovařík Dušan 156 193 184 218 172 169 198 156 176 180 193 132 177,25 65
11. Bočan Josef 201 202 184 232 188 159 222 169 169 164 154 171 184,58 64
12. Blaška Štěpán 184 169 185 221 232 170 154 148 151 137 175,10 63
13. Čermák Pavel 178 200 193 246 255 198 176 187 204,13 62
14. Enders Richard 134 206 214 166 169 136 194 164 188 137 170,80 61
15. Vrážel Jiří st. 222 177 232 239 175 197 178 176 199,50 60
16. Klepáček Adolf 205 183 254 224 205 161 173 164 196,13 59
17. Jarovský Albert 199 213 188 205 165 225 213 180 168 170 192,60 58
18. Kolář Jan st. 190 180 168 213 170 222 195 233 181 142 189,40 57
19. Vrzal David 147 178 148 200 258 154 168 183 179,50 56
20. Janočková Krystyna 201 160 235 149 170 159 193 155 177,75 55
21. Polívka Dalibor 188 235 183 170 182 195 173 185 188,88 54
22. Krňák Pavel 206 227 195 152 185 202 150 199 189,50 53
23. Matějka Antonín 155 199 237 179 162 188 149 189 182,25 52
24. Hindrák Jiří 203 180 196 181 178 190 155 187 183,75 51
25. Malec Jaromír st. 177 165 195 233 158 224 172 169 186,63 50
26. Marešová Jana 203 203 190 123 220 163 161 154 177,13 49
27. Květenský Vítězslav 213 198 179 167 157 166 150 150 172,50 48
28. Slavíková Kateřina 221 183 158 165 200 139 131 167 170,50 47
29. Rác Václav 191 226 199 184 213 200 150 170 191,63 46
30. Korecký Michal 170 179 160 246 198 148 124 138 170,38 45
31. Kunc Oto 167 202 199 172 139 150 171,50 44
32. Horáček Petr 158 180 193 194 166 214 184,17 43
33. Sova Petr 204 192 179 195 146 159 179,17 42
34. Gurgul Lukáš 146 142 169 178 237 201 178,83 41
35. Havelka Michal 131 170 196 204 164 162 171,17 40
36. Marek Luboš 138 169 214 162 147 203 172,17 39
37. Švec Ladislav 196 159 164 173 167 237 182,67 38
38. Ondráček Bohuslav 171 158 228 148 184 170 176,50 37
39. Liebichová Fantová Ingrid 188 154 193 158 138 166 166,17 36
40. Brázda Bohumil 169 161 189 147 162 210 173,00 35
41. Marval Jiří 138 189 155 180 153 169 164,00 34
42. Mlynář Eduard 143 178 175 166 148 171 163,50 33
43. Janošcová Kateřina 167 188 173 178 145 171 170,33 32
44. Kolářová Hana 167 164 138 158 163 181 161,83 31
45. Kvasnička Ondřej 180 171 158 168 164 174 169,17 30
46. Sova Petr st. 161 140 189 165 174 167 166,00 29
47. Marek Jakub 118 208 141 172 148 178 160,83 28
48. Vlček Josef 154 205 117 171 117 200 160,67 27
49. Mach Libor 172 158 152 168 195 208 175,50 26
50. Jiránek Filip 129 174 150 210 182 173 169,67 25
51. Klepáček Mašková Yvona 157 127 175 180 160 157 159,33 24
52. Teame Habtegabriel 162 158 200 171 173 179 173,83 23
53. Bobek Vlastimil 179 168 141 169 182 158 166,17 22
54. Egert Jiří 161 173 160 160 154 133 156,83 21
55. Málková Lenka 161 131 171 139 192 146 156,67 20
56. Honomichlová Martina 139 164 137 180 148 171 156,50 19
57. Palas Martin 155 185 163 162 164 141 161,67 18
58. Sovová Ivana - JČ 168 155 151 144 157 145 153,33 17
59. Seidl Michal 163 154 163 172 185 170 167,83 16
60. Černíková Karolína 151 159 145 164 142 154 152,50 15
61. Muránsky Daniel 162 169 168 151 154 119 153,83 14
62. Novák Jakub 189 136 155 167 134 133 152,33 13
63. Černík Vojtěch 145 152 148 216 164 145 161,67 12
64. Makovec Jaromír 160 159 142 147 134 147 148,17 11
65. Bočanová Ivana 133 146 150 157 126 176 148,00 10
66. Šimůnek Pavel st. 179 145 188 150 141 147 158,33 9
67. Soukupová Dana 132 152 158 108 160 153 143,83 8
68. Mička Daniel 142 183 136 166 151 171 158,17 7
69. Voral Luboš 124 156 113 150 172 158 145,50 6
70. Štícha Bohumil 150 142 172 108 129 156 142,83 5
71. Bílek Miroslav 148 133 150 138 147 131 141,17 4
72. Jirků Ladislav 172 138 161 163 141 126 150,17 3
73. Míka Miroslav 159 134 131 116 134 137 135,17 2
74. Lacko Lukáš 147 97 123 125 105 157 125,67 1
ReSýkorová Andrea 160 222 154 152 186 169 173,83
ReKolář Jan st. 178 138 181 188 200 154 173,17
ReKunc Oto 159 165 184 164 156 194 170,33
ReKvětenský Vítězslav 181 141 203 171 158 150 167,33
ReJiránek Filip 127 193 161 151 170 171 162,17
ReKolářová Hana 165 155 158 144 145 192 159,83
ReBobek Vlastimil 180 163 175 112 131 173 155,67
ReLiebichová Fantová Ingrid 127 125 141 154 179 170 149,33
ReVlček Josef 139 184 121 192 110 149 149,17
ReČerníková Karolína 177 150 110 166 145 139 147,83
ReMuránsky Daniel 139 144 114 181 162 128 144,67

Krátké zprávy

18.07.2024 v 08:53

Tým chlapců na Mistrovství světa do 21 let obhájil titul pro Českou republiku!

16.07.2024 v 06:31

ESBC Hamburk - Ondrej Surán vybojoval v jednotlivcích zlatou medaili.

15.07.2024 v 09:27

Na Mistrovství světa do 21 let vybojovali bronzové medaile Lukáš Jelínek s Ondřejem Trojkem v soutěži dvojic.

06.07.2024 v 01:38

Obsazovačka na 1. turnaj Prestige 2024/25 bude otevřena v sobotu 6. 7. v 17:00. Začíná se 27. července v centru Olympia Bowling Všenory.

02.06.2024 v 21:09

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mixů stali stali Radek Schindler / Ivana Fojtíková.

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/