Prestige, 8. turnaj

Datum konání: 21. února 2016 Místo: V-bowling

Informace k turnaje

Kontakt:
Kupecký Michal
Telefon:
není k dispozici
Email:
kupecky.michal@klicek.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Prestige 2015-2016
Články:
Prestige 2015-2016, 8. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Křesťan Miroslav 244 190 218 180 193 211 206,00
2. Hindrák Jiří 191 198 232 183 192 237 205,50
3. Otec Hanzlovská Petra 204 146 204 190 218 215 196,17
4. Görg Martin 178 224 235 199 203 170 201,50
5. Čižinský Jaroslav 185 214 187 208 153 259 201,00
6. Čermák Pavel 143 207 198 162 193 278 196,83
7. Kubelková Lucie 178 153 230 197 186 189 188,83
8. Vohryzka Jaromír 183 188 166 228 170 244 196,50
9. Lébrová Jana 172 174 187 224 162 212 188,50
10. Spáčil Jan st. 178 178 227 213 179 202 196,17
11. Vopička Karel 204 176 211 176 231 177 195,83
12. Hanušová Dana 184 178 225 199 142 199 187,83
13. Hejdučková Kateřina ml. 203 173 193 173 179 196 186,17
14. Závladská Svatava 182 156 181 213 181 194 184,50
15. Široký Martin 205 206 157 198 203 179 191,33
16. Tříska Jan 247 169 177 168 160 225 191,00
17. Lebedová Zuzana 153 172 215 181 171 206 183,00
18. Homola Lukáš 160 229 163 210 167 216 190,83
19. Květenský Vítězslav 164 247 191 189 162 181 189,00
20. Beštová Kateřina 179 179 202 144 170 211 180,83
21. Burian Ivan 178 190 185 161 211 202 187,83
22. Žabka Zdeněk 166 177 208 206 189 181 187,83
23. Straková Irena 189 153 177 183 159 213 179,00
24. Krejchová Věra 189 170 156 175 198 179 177,83
25. Plechata Tomáš 181 175 171 223 182 181 185,50
26. Mička Daniel 181 175 164 193 205 194 185,33
27. Šlechtová Sylva 167 180 153 192 183 180 175,83
28. Burianová Eva 159 214 169 174 138 200 175,67
29. Stulíková Dagmar 167 196 178 161 167 183 175,33
30. Homola Ladislav 160 230 184 158 182 184 183,00
31. Krňák Pavel 171 179 151 198 198 195 182,00
32. Drábek Aleš 162 136 190 189 191 221 181,50
33. Uhlíř Jiří 191 182 201 190 147 173 180,67
34. Mrkvičková Lenka 162 158 129 238 178 171 172,67
35. Beran Jiří st. 162 167 177 203 171 203 180,50
36. Nováková Miluše 184 167 189 147 157 187 171,83
37. Vinklárek Pavel 168 145 177 219 185 180 179,00
38. Ruml David 252 196 163 175 165 120 178,50
39. Pádárová Ivana 207 151 184 155 174 149 170,00
40. Janovský Michal 181 169 185 144 201 184 177,33
41. Brokeš František st. 168 159 213 169 193 157 176,50
42. Prokůpková Alena 167 130 173 170 171 200 168,50
43. Brokešová Anna 168 190 186 160 178 129 168,50
44. Štefková Eva 170 169 140 170 156 205 168,33
45. Schůt Ladislav 166 168 171 191 192 167 175,83
46. Vrážel Jiří 186 170 172 166 167 189 175,00
47. Synek Aleš 187 142 146 156 222 185 173,00
48. Křesťan Ladislav 162 203 168 123 194 185 172,50
49. Slezák Luboš 159 147 171 223 156 177 172,17
50. Ledwoň Martin 144 173 169 213 180 149 171,33
51. Polívka Dalibor 173 186 158 183 169 157 171,00
52. Hanusíková Blanka 148 154 163 143 206 159 162,17
53. Lakomý Jan 147 126 184 184 192 184 169,50
54. Fryšová Věra 138 166 152 137 199 177 161,50
55. Krňáková Šárka 180 184 157 134 150 164 161,50
56. Chrpa Jindřich 152 190 155 188 168 161 169,00
57. Mach Libor 151 200 171 147 179 165 168,83
58. Teame Habtegabriel 158 177 170 173 178 157 168,83
59. Bora František 180 253 145 120 182 127 167,83
60. Černíková Karolína 180 173 147 175 139 141 159,17
61. Flegelová Dáša 172 170 148 157 156 148 158,50
62. Vavrla Zdeněk 138 176 150 155 162 213 165,67
63. Ladžov Alexandr 163 151 179 142 172 187 165,67
64. Petáková Anna 140 138 182 161 143 177 156,83
65. Hejdučková Kateřina st. 143 162 172 148 153 162 156,67
66. Osička Antonín 186 165 194 151 150 135 163,50
67. Heřmánková Blanka 168 162 140 179 156 125 155,00
68. Kish Evžen 167 139 211 149 131 180 162,83
69. Kocmanová Jana 179 140 141 122 178 155 152,50
70. Egert Jiří 154 162 172 156 145 170 159,83
71. Bílek Miroslav 199 157 144 148 145 160 158,83
72. Tříska Roman 168 159 125 171 175 153 158,50
73. Talaš Vlastimír 158 145 154 157 157 170 156,83
74. Černá Pavla 122 162 133 155 159 157 148,00
75. Demuth Filip 148 180 127 165 181 132 155,50
76. Kučírek František 153 143 152 189 133 161 155,17
77. Chládková Hana 154 138 149 148 148 145 147,00
78. Vojtěchová Markéta 144 160 112 176 133 145 145,00
79. Souček Roman 154 165 110 134 169 182 152,33
80. Klečka Vít 144 165 144 121 171 152 149,50
81. Lencová Anežka 134 186 122 156 112 135 140,83
82. Nosek Richard 158 132 130 172 156 143 148,50
83. Krejčová Danuše 128 163 120 135 135 145 137,67
84. Štefka Miroslav st. 170 128 138 134 126 175 145,17
85. Vohryzková Dáša 121 127 133 123 156 154 135,67

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020