Prestige Tour

Datum konání: 18. srpna 2019 - 19. srpna 2019 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Prestige 2019-2020
Články:
PRESTIGE TOUR, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Tříska Jan 269 184 229 204 235 231 225,33 87
2. Uher Jaroslav 146 242 203 211 191 278 211,83 86
3. Vojkovský Matěj 224 181 178 245 170 256 209,00 85
4. Jelínek Lukáš 216 247 215 219 188 161 207,67 84
5. Švec Ladislav 223 248 210 157 193 214 207,50 83
6. Lorenc Jaroslav 229 194 202 202 176 225 204,67 82
7. Seidl Daniel 192 190 146 196 266 230 203,33 81
8. Zvěřinová Lenka 258 201 161 138 193 200 191,83 80
9. Hindrák Jiří 157 213 228 201 188 204 198,50 79
10. Liebich Tomáš 183 180 177 158 241 237 196,00 78
11. Valošek Tomáš 211 212 190 200 184 172 194,83 77
12. Synek Aleš 199 185 209 173 197 204 194,50 76
13. Sovová Alena 192 222 204 166 161 173 186,33 75
14. Beštová Kateřina 203 187 162 181 192 193 186,33 74
15. Janošcová Kateřina 149 179 194 209 159 221 185,17 73
16. Straková Irena 156 171 213 209 201 156 184,33 72
17. Petáková Anna 150 188 158 247 183 167 182,17 71
18. Kováč Ondřej 149 169 229 225 198 167 189,50 70
19. Čížek Daniel 184 205 230 142 188 178 187,83 69
20. Hladík Karel 162 222 216 184 171 165 186,67 68
21. Krňák Pavel 141 170 187 181 192 244 185,83 67
22. Erben Roman 173 205 219 177 167 174 185,83 66
23. Grunda Daniel 222 205 171 196 182 137 185,50 65
24. Lébrová Jana 183 210 158 194 160 156 176,83 64
25. Sýkorová Andrea 152 218 167 188 165 170 176,67 63
26. Šimánek Ladislav 199 179 183 166 168 212 184,50 62
27. Pankivová Božena 163 187 171 205 150 183 176,50 61
28. Hejdučková Kateřina ml. 161 168 149 189 166 217 175,00 60
29. Homola Lukáš 151 201 166 169 205 205 182,83 59
30. Maléřová Pavlína 166 202 178 155 175 170 174,33 58
31. Čermák Pavel 187 151 204 160 238 153 182,17 57
32. Surán Ondřej 140 220 184 172 179 189 180,67 56
33. Ulička Antonín 174 186 137 176 198 211 180,33 55
34. Kratochvíl Dominik 185 164 256 145 182 149 180,17 54
35. Paračka Andrej 177 186 188 160 177 191 179,83 53
36. Bočan Josef 136 171 169 204 220 176 179,33 52
37. Mára Zdeněk 215 167 183 174 139 196 179,00 51
38. Fleischmann Jan st. 170 202 177 184 157 182 178,67 50
39. Rain David 202 193 171 159 191 151 177,83 49
40. Vopička Karel 192 120 234 155 204 159 177,33 48
41. Horáček Petr 166 171 153 198 174 200 177,00 47
42. Görg Martin 184 168 173 171 221 140 176,17 46
43. Hoschna Jan 190 152 194 174 159 185 175,67 45
44. Květenský Vítězslav 170 191 155 165 182 190 175,50 44
45. Uher Radovan 160 210 172 160 148 201 175,17 43
46. Butal Jaroslav st. 170 176 182 175 162 184 174,83 42
47. Semerák Stanislav 164 190 166 164 213 145 173,67 41
48. Liebichová Fantová Ingrid 155 158 196 138 161 185 165,50 40
49. Nosek Richard 207 186 170 178 154 145 173,33 39
50. Vondráček Adam 159 179 156 206 150 189 173,17 38
51. Mazalová Andrea 157 187 138 159 167 182 165,00 37
52. Černíková Karolína 164 160 139 161 210 155 164,83 36
53. Fidra Jan 195 211 138 161 173 158 172,67 35
54. Rác Václav 170 141 191 159 190 182 172,17 34
55. Nejezchleba Stanislav 168 163 142 162 192 203 171,67 33
56. Heřmánková Blanka 146 142 149 184 182 178 163,50 32
57. Vacík Matěj 146 175 142 177 212 174 171,00 31
58. Šimůnek Pavel 158 155 139 192 181 201 171,00 30
59. Krčma Milan ml. 234 170 191 136 123 170 170,67 29
60. Černá Pavla 169 139 142 150 198 174 162,00 28
61. Kunc Oto 151 192 170 171 166 167 169,50 27
62. Krummerová Eliška 137 140 177 170 181 155 160,00 26
63. Lakomý Jan 157 151 147 169 202 169 165,83 25
64. Márová Bára 139 148 171 168 187 132 157,50 24
65. Nováková Iva 145 146 193 160 153 140 156,17 23
66. Stříbrský Václav 151 148 177 152 166 190 164,00 22
67. Soukupová Dana 193 116 128 132 174 192 155,83 21
68. Vondráčková Linda 150 141 174 160 147 156 154,67 20
69. Černíková Michaela 148 144 167 174 141 152 154,33 19
70. Prokopová Dagmar 165 157 149 159 144 149 153,83 18
71. Hejdučková Kateřina st. 120 134 137 165 198 167 153,50 17
72. Hrazdírová Lucie 131 175 146 155 147 167 153,50 16
73. Nosková Jitka 134 141 145 143 152 203 153,00 15
74. Mička Daniel 155 151 168 148 166 177 160,83 14
75. Stupka Jan 148 180 134 180 142 156 156,67 13
76. Černík Vojtěch 197 115 144 158 140 183 156,17 12
77. Vavrla Zdeněk 163 134 126 149 174 175 153,50 11
78. Strejcová Tereza 151 171 138 163 118 128 144,83 10
79. Talaš Vlastimír 141 154 169 150 177 121 152,00 9
80. Krňáková Šárka 130 120 178 152 150 130 143,33 8
81. Salaquarda Tadeáš 176 140 125 132 161 171 150,83 7
82. Brychová Eliška 172 125 125 158 134 131 140,83 6
83. Engelman Stanislav 148 162 199 135 141 106 148,50 5
84. Sýkora Jan 142 127 151 124 186 150 146,67 4
85. Nejezchleba Daniel 130 158 148 135 151 128 141,67 3
86. Mareš Michal 137 128 153 109 128 124 129,83 2
87. Drábek Aleš 139 155 147,00 1

Krátké zprávy

23.09.2019 v 11:14

STK zveřejnila obsazení jednotlivých skupin STORM Juniorské extraligy, termíny a centra.

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020

Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling

2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020

Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc

Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice

Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Kegel
  • Storm
  • Česká unie sportu
  • ČOV