Prestige 2019-2020

Kalendář série

datum
soutěž
p.
centrum
kontakt/telefon
výsledky
28. 7. Ne Neděle
-29. 7. Po Pondělí
Bowling Brno
Sportovní
Hromek Jiří
725 178 197
18. 8. Ne Neděle
-19. 8. Po Pondělí
Best Bowling Zličín
Sportovní
19. 9. Čt Čtvrtek
-23. 9. Po Pondělí
Xbowling Žižkov
Sportovní
Beran Jiří st.
777 276 716
27. 10. Ne Neděle
-28. 10. Po Pondělí
10:00
Bowland Olomouc
Sportovní
17. 11. Ne Neděle
-18. 11. Po Pondělí
17:00
Bowlingzone Pardubice
Sportovní
15. 12. Ne Neděle
-16. 12. Po Pondělí
10:00
Bowland Olomouc
Sportovní
Spáčil Jan
730 892 284
9. 2. Ne Neděle
-10. 2. Po Pondělí
10:00
Bowland Olomouc
Sportovní
Spáčil Jan
730 892 284
1. 3. Ne Neděle
-2. 3. Po Pondělí
12:00
Bowling Brno
Sportovní
Hromek Jiří
725 178 197
20. 3. Pátek
-27. 4. Po Pondělí
10:00
Best Bowling Zličín
Sportovní
29. 3. Ne Neděle
-30. 3. Po Pondělí
10:00
Bowlingzone Pardubice
Sportovní
3. března 2020 | Prestige

PRESTIGE TOUR, 8. turnaj

11. února 2020 | Prestige

PRESTIGE TOUR, 7. turnaj

13. prosince 2019 | Prestige

PRESTIGE TOUR, 6. turnaj

15. listopadu 2019 | Prestige

PRESTIGE TOUR, 5. turnaj

Po 1. dni pátého turnaje PRESTIGE je v čele Jan Tříska

27. října 2019 | Prestige

PRESTIGE TOUR, 4. turnaj

27. září 2019 | Prestige

PRESTIGE TOUR, 3. turnaj

Nic nového pod sluncem, junioři opět úřadují na PRESTIGE tour.

20. srpna 2019 | Prestige

PRESTIGE TOUR, 2. turnaj

Konečné výsledky a žebříčky

30. července 2019 | Prestige

PRESTIGE TOUR, 1. turnaj

Na prvním turnaji vítězí junior Lukáš Jelínek

Krátké zprávy

30.09.2022 v 12:31

Zveřejněny mazací modely pro MČR pětičlenných družstev.

29.09.2022 v 17:41

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2022.

27.09.2022 v 13:57

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj Prestige Tour.

23.09.2022 v 11:40

Zveřejněn mazací model pro 3. turnaj Prestige tour.

11.09.2022 v 19:59

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2022 se stali Ondřej Surán a Rostislav Kala.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2022/23

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190 - 3. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2022/23

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 3. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Vondráček Adam
BC Bowlingzone
Vondráček Adam

Vondráček Adam

BC Bowlingzone

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/