PRESTIGE TOUR, 4. turnaj

(aktualizováno 28.10.2019) Pondělní závěrečná hrací runda přinesla změnu v pořadí. Vítězí Jaroslav Lorenc s 1405 body (Ø 234,17) a připisuje si na své konto finanční výkonnostní odměnu 5000 Kč. Tři tisíce korun za druhé místo náleží Kateřině Beštové (1 374 b, Ø 221,00 ) a 2000 Kč za místo třetí vybojoval Jan Tříska s 1371 bodem a průměrem 228,50.

- Matěj Vojkovský se stal nejlépe umístěným hráčem výkonnostní kategorie P190, neunikne mu tak dres pro nejlepšího hráče této kategorie. Dres pro nejlepšího hráče kategorie P165 vybojoval Pavel Varhaníček.

- Žebříčky s rozlišením jednotlivých kategorií a výkonností po 4. turnaji naleznete >> zde.

.

(aktualizováno 27.10.2019) V neděli 27. října začal 4. turnaj turnaj série PRESTIGE TOUR 2019 - 2020. Do turnaje se zapojilo již 65 hráčů a na čele průběžného pořadí se usadila Kateřina Beštová s průměrem 221,00. Druhá pozice náleží Lukáši Jelínkovi (Ø 222,83), na třetím místě je Lukáš Homola (Ø 222,67).

- Ve vedlejších kategoriích o sobě dávají vědět: Palečková Martina (4. místo, nej. hráč kat. P190), Prekop Ondrej (33. místo, nej. hráč kat. P165).

- Závěrečné hrací rundy proběhnou v pondělí 27.10. v 17.00 hod, průběžné výsledky naleznete v příloze.

.

(zveřejněno 25.10.2019)

- Čtvrtý turnaj série PRESTIGE tour se odehraje ve dnech 27. a 28. října v Olomouci.

- Mazací model je zveřejněn v příloze.

- ON-LINE obsazovačky jsou uzavřeny a na volná místa se lze přihlásit pouze prostřednictvím sekretáře ČBA.

- Zúčastnění hráči u prezence před turnajem, mohou využít možnosti přednostního výběru a zapsání do hracích rund na příští turnaj, než budou spuštěny on-line.

- V žebříčcích turnajové série Prestige Tour 2019/2020 se bojuje o 48 míst v kategorii mužů a 14 míst v kategorii žen, která zaručují účast na MČR jednotlivců 2020.

- Dále se bojuje o postupy do Celostátního finále určeného pro výkonnostní kategorie P165 a P190. Zde v každé výkonnostní kategorii bojuje 16 mužů a 8 žen.

- Žebříčky jsou aktualizovány a zveřejněny v článcích po každém odehraném turnaji.

- Archiv odehraných turnajů letošní série >> zde.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav 196 206 218 300 268 217 234,17 100
2. Beštová Kateřina 236 180 256 224 215 215 221,00 99
3. Tříska Jan 248 190 223 253 224 233 228,50 98
4. Vojkovský Matěj 255 277 198 223 211 202 227,67 97
5. Jelínek Lukáš 199 154 258 225 234 267 222,83 96
6. Homola Lukáš 244 237 221 207 215 212 222,67 95
7. Palečková Martina 183 226 245 257 165 197 212,17 94
8. Kinc Denis 215 181 201 257 259 205 219,67 93
9. Görg Martin 221 198 214 201 225 243 217,00 92
10. Rác Václav 186 204 268 227 208 187 213,33 91
11. Mach Libor 202 225 198 237 213 193 211,33 90
12. Liebich Tomáš 186 188 244 253 206 190 211,17 89
13. Vopička Karel 192 225 175 243 226 202 210,50 88
14. Erben Roman 211 206 199 205 219 204 207,33 87
15. Straková Irena 212 212 192 200 167 210 198,83 86
16. Švec Ladislav 191 243 190 179 236 191 205,00 85
17. Vondráčková Linda 166 191 236 202 126 255 196,00 84
18. Vondráček Adam 190 234 226 141 199 234 204,00 83
19. Uher Radovan 161 213 232 212 223 180 203,50 82
20. Čížek Daniel 197 235 236 195 141 215 203,17 81
21. Petáková Anna 222 178 204 191 172 204 195,17 80
22. Michal Ondřej 189 235 209 180 125 279 202,83 79
23. Vohryzka Jaromír 179 213 197 193 205 223 201,67 78
24. Kala Rostislav 216 178 213 205 224 171 201,17 77
25. Janošcová Kateřina 205 153 185 205 201 205 192,33 76
26. König Antonín 204 191 171 194 216 225 200,17 75
27. Vojtěchová Markéta 169 184 225 209 190 175 192,00 74
28. Gutwirth Oto 145 199 260 188 214 192 199,67 73
29. Šimánek Ladislav 191 169 189 226 213 205 198,83 72
30. Hladík Karel 187 234 200 202 189 178 198,33 71
31. Lang David 188 198 205 212 185 193 196,83 70
32. Vacík Matěj 201 178 276 168 205 148 196,00 69
33. Krňák Pavel 199 212 201 150 190 223 195,83 68
34. Krummerová Eliška 181 228 178 179 170 189 187,50 67
35. Lébrová Jana 205 164 188 180 213 174 187,33 66
36. Sýkorová Andrea 168 170 210 177 192 207 187,33 65
37. Uher Jaroslav 233 182 178 156 213 201 193,83 64
38. Bočan Josef 199 219 170 164 181 225 193,00 63
39. Hindrák Jiří 173 195 197 213 189 186 192,17 62
40. Kratochvíl Dominik 140 216 166 213 233 183 191,83 61
41. Hasník Vít 190 204 166 186 197 205 191,33 60
42. Sovová Alena 184 167 191 170 152 214 179,67 59
43. Zvěřinová Lenka 181 200 193 150 183 162 178,17 58
44. Dologová Petra 170 175 160 185 158 220 178,00 57
45. Stulíková Dagmar 146 192 190 180 211 147 177,67 56
46. Honomichlová Martina 136 183 191 148 205 201 177,33 55
47. Varhaníček Pavel 199 176 173 203 187 173 185,17 54
48. Kováč Ondřej 168 179 163 220 215 164 184,83 53
49. Hejdučková Kateřina ml. 182 178 179 180 168 172 176,50 52
50. Květenský Vítězslav 173 170 157 207 182 214 183,83 51
51. Heřmánková Blanka 183 178 208 186 149 146 175,00 50
52. Hejdučková Kateřina st. 170 159 170 180 192 178 174,83 49
53. Mazalová Andrea 205 153 181 168 166 175 174,67 48
54. Valošek Tomáš 158 231 181 161 190 173 182,33 47
55. Fidra Jan 176 199 202 162 158 190 181,17 46
56. Prekop Ondřej 189 160 151 195 215 176 181,00 45
57. Štefková Eva 181 176 184 201 148 146 172,67 44
58. Strejcová Tereza 144 192 173 192 180 154 172,50 43
59. Nosek Richard 199 169 201 172 168 168 179,50 42
60. Hoschna Jan 232 143 159 192 170 172 178,00 41
61. Paleček Petr 169 184 191 158 172 192 177,67 40
62. Grunda Daniel 226 174 170 170 167 153 176,67 39
63. Krňáková Šárka 167 184 135 170 175 169 166,67 38
64. Pankivová Božena 162 193 156 181 158 148 166,33 37
65. Hrazdírová Lucie 182 116 163 152 176 205 165,67 36
66. Fleischmann Jan st. 170 192 139 170 168 200 173,17 35
67. Černíková Karolína 153 184 185 165 148 155 165,00 34
68. Sůva Jan 148 191 150 151 206 190 172,67 33
69. Hasoň Jiří 184 156 155 164 190 182 171,83 32
70. Mlčoch Dominik 190 173 166 131 178 190 171,33 31
71. Uhlířová Zuzana 166 166 192 126 181 148 163,17 30
72. Šimůnek Pavel 166 170 179 198 160 152 170,83 29
73. Nováková Iva 152 151 142 156 163 212 162,67 28
74. Seidl Daniel 155 167 183 170 193 150 169,67 27
75. Brokešová Anna 188 170 142 174 157 136 161,17 26
76. Uhlíř Jiří ml. 158 134 171 161 175 215 169,00 25
77. Krčma Milan ml. 179 178 189 156 149 163 169,00 24
78. Černíková Michaela 155 168 169 144 170 159 160,83 23
79. Stříbrský Václav 164 173 172 188 161 144 167,00 22
80. Maléřová Pavlína 137 161 170 147 177 156 158,00 21
81. Zářecký Vlastimil 154 148 153 155 211 174 165,83 20
82. Ulička Antonín 137 196 160 174 158 167 165,33 19
83. Brokeš František st. 151 201 146 168 156 166 164,67 18
84. Mihulka Josef 150 158 190 210 124 152 164,00 17
85. Sýkora Jan 146 138 211 149 131 207 163,67 16
86. Stulík Jiří 153 143 145 189 158 193 163,50 15
87. Brychová Eliška 166 185 164 123 148 144 155,00 14
88. Kříž Martin 169 172 175 142 174 145 162,83 13
89. Lakomý Jan 215 146 156 135 158 164 162,33 12
90. Poprocký Michal 162 147 145 177 149 184 160,67 11
91. Knap Miroslav st. 144 202 133 146 171 163 159,83 10
92. Stupka Jan 135 195 155 142 178 147 158,67 9
93. Chrpa Jindřich 186 145 139 175 169 138 158,67 8
94. Janošec Miroslav ml. 135 156 159 129 187 179 157,50 7
95. Zapletalová Jiřina 133 159 166 150 148 137 148,83 6
96. Homola Ladislav 108 168 143 186 138 196 156,50 5
97. Butal Jaroslav st. 155 131 126 133 198 191 155,67 4
98. Salaquarda Tadeáš 148 158 171 186 116 152 155,17 3
99. Mareš Michal 149 132 160 124 188 139 148,67 2
100. Stojanov Jakub 166 149 149 136 132 160 148,67 1
101. Hasoň Jakub 149 127 108 129 100 137 125,00 0

Krátké zprávy

11.12.2019 v 09:22

Školení rozhodčích od ETBF bude probíhat v sobotu 14.11.2019 od 11.00 hod. ve velké aule budovy ČUS, v neděli pokračuje od 10.00 hod.

08.12.2019 v 19:14

Juniorskými Mistry ČR v soutěži dvojic se stala dvojka Lukáš Jelínek, Matěj Vojkovský.

01.12.2019 v 22:04

Mistrem ČR v soutěži 5-ti členných družstev se stal ProBowling.

26.11.2019 v 11:32

Rozšířena "obsazovačka" na MČR juniorských dvojic

25.11.2019 v 10:28

V "menu" STK zveřejněny Propozice MČR dvojic juniorů 2019, které se hrají 8.12. v Brně.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 5. turnaje Prestige 2019-2020

Hladík Karel
ProBowling
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling

2. místo na 5. turnaji Prestige 2019-2020

Švec Ladislav
BT Notaxo
Švec Ladislav

Švec Ladislav

BT Notaxo

3. místo na 5. turnaji Prestige 2019-2020

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Vopička Karel
STRIKE
Vopička Karel

Vopička Karel

STRIKE

Nejlepší senior, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Nejlepší žena, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
Kelímci
Poprocký Michal

Poprocký Michal

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS