Prestige Tour

Datum konání: 15. prosince 2019 - 16. prosince 2019 Místo: Bowland Olomouc

Informace k turnaje

Kontakt:
Spáčil Jan
Telefon:
730 892 284
Email:
spacil@bowland-center.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Prestige 2019-2020
Články:
PRESTIGE TOUR, 6. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jelínek Lukáš 264 237 289 202 202 224 236,33 97
2. Tříska Jan 253 193 248 264 200 189 224,50 96
3. Talpa Marek 203 182 257 248 247 205 223,67 95
4. Lorenc Jaroslav 192 263 247 237 195 171 217,50 94
5. Görg Martin 198 184 233 171 267 236 214,83 93
6. Hejdučková Kateřina ml. 196 203 212 186 194 232 203,83 92
7. Lang David 197 278 211 156 169 258 211,50 91
8. Otec Hanzlovská Petra 215 208 165 217 213 183 200,17 90
9. Vojkovský Matěj 190 278 193 176 187 189 202,17 89
10. Vacík Matěj 171 212 225 179 191 231 201,50 88
11. Janošcová Kateřina 201 207 170 195 213 173 193,17 87
12. Fojtíková Ivana 170 268 160 181 172 200 191,83 86
13. Valošek Tomáš 210 216 227 231 166 144 199,00 85
14. Straková Irena 168 190 248 193 202 142 190,50 84
15. Uher Radovan 216 133 205 215 207 208 197,33 83
16. Černík Vojtěch 209 210 140 214 232 176 196,83 82
17. Mazalová Andrea 217 192 224 159 149 191 188,67 81
18. Tichý Tomáš 179 226 236 172 188 174 195,83 80
19. Kinc Denis 157 218 208 190 189 212 195,67 79
20. Bočan Josef 266 181 173 201 187 158 194,33 78
21. Grunda Aleš 171 213 166 221 203 181 192,50 77
22. Štefková Eva 184 156 196 171 229 169 184,17 76
23. Turina Jaroslav 179 200 221 182 192 178 192,00 75
24. Poprocký Michal 193 184 224 174 176 200 191,83 74
25. Hanusíková Blanka 188 172 162 171 220 188 183,50 73
26. Petáková Anna 224 207 180 150 171 162 182,33 72
27. Nejezchleba Stanislav 178 174 218 201 189 180 190,00 71
28. Nosková Jitka 176 194 181 183 140 214 181,33 70
29. Šimůnek Pavel st. 192 220 160 173 185 204 189,00 69
30. Vondráčková Linda 204 175 178 179 167 183 181,00 68
31. Fidra Jan 210 192 168 149 226 188 188,83 67
32. Krňák Pavel 182 223 204 191 171 160 188,50 66
33. Štěrba Michal 144 204 145 251 197 189 188,33 65
34. Černíková Karolína 183 165 220 171 160 180 179,83 64
35. Grunda Daniel 148 230 181 183 181 199 187,00 63
36. Uher Jaroslav 189 186 198 222 134 192 186,83 62
37. Vopička Karel 171 177 168 224 174 206 186,67 61
38. Seidl Daniel 150 193 200 215 169 193 186,67 60
39. Švec Ladislav 196 180 191 162 190 197 186,00 59
40. Hladík Karel 164 171 136 191 225 224 185,17 58
41. König Antonín 164 164 187 222 175 197 184,83 57
42. Prekop Ondřej 180 191 187 206 163 180 184,50 56
43. Kratochvíl Dominik 182 188 138 202 181 213 184,00 55
44. Šimánek Ladislav 147 176 204 180 202 194 183,83 54
45. Rác Václav 195 174 168 198 142 225 183,67 53
46. Homola Lukáš 154 177 147 201 209 213 183,50 52
47. Hindrák Jiří 207 145 203 202 144 198 183,17 51
48. Hasník Vít 178 206 172 155 189 192 182,00 50
49. Krňáková Šárka 212 156 135 153 171 213 173,33 49
50. Zvěřinová Lenka 180 167 203 171 144 173 173,00 48
51. Pankivová Božena 152 190 200 177 161 158 173,00 47
52. John Jiří VČ 150 181 186 202 185 179 180,50 46
53. Lakomý Jan 155 174 193 203 161 194 180,00 45
54. Liebichová Fantová Ingrid 190 132 198 162 178 165 170,83 44
55. Lébrová Jana 152 187 185 157 162 181 170,67 43
56. Kopřiva Adam 196 152 196 167 131 227 178,17 42
57. Strejcová Tereza 145 170 137 174 201 192 169,83 41
58. Sýkorová Andrea 149 183 192 171 179 140 169,00 40
59. Butal Jaroslav st. 168 169 190 167 183 183 176,67 39
60. Bílek Miroslav 158 151 185 221 193 139 174,50 38
61. Motyka Milan 144 147 199 170 168 214 173,67 37
62. Paleček Petr 212 149 167 146 209 159 173,67 36
63. Mihulka Josef 152 197 164 161 151 212 172,83 35
64. Varhaníček Pavel 173 175 189 164 167 161 171,50 34
65. Brokešová Viktorie 177 156 185 163 167 127 162,50 33
66. Liebich Tomáš 184 227 149 166 148 147 170,17 32
67. Krčma Milan ml. 164 159 183 160 190 163 169,83 31
68. Maléřová Pavlína 156 176 177 165 169 128 161,83 30
69. Ulička Antonín 206 139 202 134 166 169 169,33 29
70. Mach Libor 185 130 169 186 180 164 169,00 28
71. Brokešová Anna 138 145 177 168 173 163 160,67 27
72. Černá Pavla 198 142 139 154 187 142 160,33 26
73. Homola Ladislav 152 159 183 157 167 192 168,33 25
74. Krummerová Eliška 172 144 164 173 152 151 159,33 24
75. Honomichlová Martina 165 145 162 185 123 172 158,67 23
76. Soukupová Dana 153 190 140 157 154 154 158,00 22
77. Zářecký Vlastimil 179 214 130 151 153 167 165,67 21
78. Brychová Eliška 153 183 160 126 151 172 157,50 20
79. Hejdučková Kateřina st. 171 163 131 160 163 155 157,17 19
80. Palečková Martina 212 148 146 164 131 141 157,00 18
81. Brokeš František st. 175 199 191 137 136 146 164,00 17
82. Hrazdírová Lucie 160 155 121 135 195 163 154,83 16
83. Janošec Miroslav ml. 163 191 135 184 133 171 162,83 15
84. Zapletalová Jiřina 192 136 133 132 147 188 154,67 14
85. Černíková Michaela 157 142 189 125 159 155 154,50 13
86. Sovová Alena 141 156 135 145 179 171 154,50 12
87. Hasoň Jiří 152 171 141 154 150 201 161,50 11
88. Vais Patrik 212 151 150 162 169 116 160,00 10
89. Svák David 163 179 164 129 175 135 157,50 9
90. Sedláček Jakub 154 138 137 173 183 148 155,50 8
91. Vavrla Zdeněk 142 127 167 182 136 178 155,33 7
92. Heřmánková Blanka 130 144 171 156 163 118 147,00 6
93. Nejezchleba Daniel 149 189 178 118 147 145 154,33 5
94. Mareš Michal 145 126 124 161 167 185 151,33 4
95. Hrazdíra Jan 163 108 118 146 144 120 133,17 3
96. Hasoň Jakub 109 162 135 99 165 113 130,50 2
97. Štěrba Marek 112 124 126 130 131 145 128,00 1

Krátké zprávy

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

07.05.2020 v 08:08

Extraliga bude pokračovat dalším kolem 7. června, celostátní finále bude 5-6. září.

07.05.2020 v 08:03

Základní skupiny STORM Juniorské bowlingové Extraligy ukončeny, celostátní finále bude 30. srpna.

12.03.2020 v 23:05

ČBA odkládá s okamžitou platností všechny jí pořádané bowlingové soutěže a ligy a to až do odvolání nouzového stavu.

12.03.2020 v 10:57

Zpráva Sportovně technické komise ČBA: Juniorská regionální mistrovství se odkládají.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - únor

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS