Prestige Tour

Datum konání: 19. září 2019 - 23. září 2019 Místo: Xbowling Žižkov

Informace k turnaje

Kontakt:
Beran Jiří st.
Telefon:
777 276 716
Email:
beraj72@gmail.com
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Prestige 2019-2020
Články:
PRESTIGE TOUR, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jelínek Lukáš 200 258 254 189 225 246 228,67 92
2. Lorenc Jaroslav 234 216 233 227 172 279 226,83 91
3. Čermák Pavel 205 181 192 212 278 224 215,33 90
4. Erben Roman 152 197 257 232 204 221 210,50 89
5. Čížek Daniel 183 213 171 204 202 268 206,83 88
6. Černá Pavla 170 214 206 205 144 244 197,17 87
7. Petáková Anna 178 177 165 237 217 193 194,50 86
8. Tříska Jan 214 206 200 221 178 193 202,00 85
9. Rác Václav 190 173 202 255 190 192 200,33 84
10. Mička Daniel 151 180 192 196 258 223 200,00 83
11. Vojtěchová Markéta 161 176 192 198 191 231 191,50 82
12. Grunda Daniel 185 206 170 219 214 194 198,00 81
13. Švec Ladislav 174 179 180 209 255 188 197,50 80
14. Rain David 150 192 203 229 189 222 197,50 79
15. Uhlířová Zuzana 185 189 210 192 212 144 188,67 78
16. Šimánek Ladislav 175 204 152 215 230 200 196,00 77
17. Zvěřinová Lenka 162 175 199 165 193 220 185,67 76
18. Straková Irena 140 179 173 224 193 197 184,33 75
19. Bílek Miroslav 181 200 164 193 200 204 190,33 74
20. Krummerová Eliška 154 193 171 169 224 178 181,50 73
21. Kováč Ondřej 202 178 139 198 278 139 189,00 72
22. Engelman Stanislav 168 221 149 178 231 184 188,50 71
23. Palečková Martina 198 221 124 177 178 181 179,83 70
24. Heřmánková Blanka 173 184 178 167 206 171 179,83 69
25. Šilhavý Michal 158 188 203 160 213 203 187,50 68
26. Uher Radovan 181 192 166 156 216 205 186,00 67
27. Bočan Josef 183 123 191 196 178 234 184,17 66
28. Vrážel Jiří st. 164 172 223 198 172 170 183,17 65
29. Sovová Alena 167 152 177 148 228 178 175,00 64
30. Černík Vojtěch 174 159 182 192 211 178 182,67 63
31. Pankivová Božena 201 168 180 158 165 176 174,67 62
32. Beštová Kateřina 192 177 187 186 171 128 173,50 61
33. Černíková Karolína 165 167 129 183 202 194 173,33 60
34. Mazalová Andrea 193 148 135 179 168 196 169,83 59
35. Otec Hanzlovská Petra 137 204 176 156 203 139 169,17 58
36. Ulička Antonín 180 166 190 173 163 190 177,00 57
37. Krňák Pavel 173 169 162 145 153 258 176,67 56
38. Sýkorová Andrea 146 202 139 194 146 183 168,33 55
39. Honomichlová Martina 160 155 176 219 139 159 168,00 54
40. Fleischmann Jan st. 169 144 158 137 220 223 175,17 53
41. Hindrák Jiří 167 174 184 164 160 201 175,00 52
42. Nosek Richard 148 197 156 193 175 181 175,00 51
43. Nosková Jitka 156 172 159 188 151 171 166,17 50
44. Gurgul Lukáš 147 175 171 216 142 183 172,33 49
45. Stupka Jan 151 170 166 170 172 201 171,67 48
46. Vojkovský Matěj 200 143 137 172 197 155 167,33 47
47. Uhlíř Jiří ml. 196 164 144 181 144 175 167,33 46
48. Seidl Daniel 132 173 189 145 204 156 166,50 45
49. Homola Ladislav 194 180 146 180 143 155 166,33 44
50. Květenský Vítězslav 158 170 160 184 174 151 166,17 43
51. Mach Libor 128 170 222 193 139 140 165,33 42
52. Plas Michal 137 176 152 210 142 173 165,00 41
53. Poprocký Michal 167 198 157 121 132 212 164,50 40
54. Krňáková Šárka 124 178 148 167 148 174 156,50 39
55. Hejdučková Kateřina ml. 162 137 168 147 170 154 156,33 38
56. Kváča Václav 175 156 156 175 145 178 164,17 37
57. Nejezchleba Stanislav 165 127 210 176 182 124 164,00 36
58. Talaš Vlastimír 122 136 174 210 185 157 164,00 35
59. Liebich Tomáš 162 149 153 203 174 136 162,83 34
60. Uher Jaroslav 135 150 123 187 195 182 162,00 33
61. Strejcová Tereza 149 202 113 178 153 122 152,83 32
62. Hejdučková Kateřina st. 137 125 136 136 209 170 152,17 31
63. Hoschna Jan 160 161 178 126 174 159 159,67 30
64. Černíková Michaela 103 165 183 154 156 148 151,50 29
65. Vopička Karel 191 140 207 138 145 135 159,33 28
66. Mňačko Matyáš 169 148 128 155 167 182 158,17 27
67. Kunc Oto 155 176 151 159 139 159 156,50 26
68. Jindřišek Milan 165 170 152 125 167 160 156,50 25
69. Horáček Petr 145 180 159 153 156 145 156,33 24
70. Hrazdírová Lucie 169 128 143 147 118 183 148,00 23
71. Vacík Matěj 151 152 132 184 156 160 155,83 22
72. Prokopová Dagmar 147 129 131 169 149 157 147,00 21
73. Vavrla Zdeněk 162 135 159 164 133 175 154,67 20
74. Valošek Tomáš 178 142 165 161 143 137 154,33 19
75. Babec Adam 149 171 148 133 137 184 153,67 18
76. Sýkora Jan 152 136 133 191 150 148 151,67 17
77. Paračka Andrej 117 155 140 150 158 185 150,83 16
78. Janošcová Kateřina 152 152 142 138 134 138 142,67 15
79. Šimůnek Pavel 159 127 149 123 173 162 148,83 14
80. Nováková Iva 142 131 120 160 142 141 139,33 13
81. Stříbrský Václav 149 143 156 139 127 147 143,50 12
82. Lakomý Jan 178 128 150 141 124 138 143,17 11
83. Krčma Milan ml. 163 161 110 146 119 157 142,67 10
84. Brychová Eliška 144 128 121 153 132 127 134,17 9
85. Sůva Jan 104 122 128 170 183 145 142,00 8
86. Mareš Michal 160 112 149 103 141 151 136,00 7
87. Sekowski Roderick 118 143 135 161 99 113 128,17 6
88. Paleček Petr 100 105 147 164 110 134 126,67 5
89. Nejezchleba Daniel 134 130 129 123 87 143 124,33 4
90. Teame Christian 142 103 115 117 99 159 122,50 3
91. Mojka David 120 96 167 144 96 103 121,00 2
92. Görg Martin 156 168 147 157,00 1

Krátké zprávy

01.12.2019 v 22:04

Mistrem ČR v soutěži 5-ti členných družstev se stal ProBowling.

26.11.2019 v 11:32

Rozšířena "obsazovačka" na MČR juniorských dvojic

25.11.2019 v 10:28

V "menu" STK zveřejněny Propozice MČR dvojic juniorů 2019, které se hrají 8.12. v Brně.

23.11.2019 v 10:51

Jaroslav Lorenc na Světovém poháru QubicaAMF dnes bojoval a posunul se na konečné skvělé 6. místo.

22.11.2019 v 11:57

Jaroslav Lorenc má na Světovém poháru QubicaAMF za sebou 32 odehraných her a drží se v TOP 8 nejlepších hráčů.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

Vítěz 5. turnaje Prestige 2019-2020

Hladík Karel
ProBowling
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling

2. místo na 5. turnaji Prestige 2019-2020

Švec Ladislav
BT Notaxo
Švec Ladislav

Švec Ladislav

BT Notaxo

3. místo na 5. turnaji Prestige 2019-2020

Rain David
BT Notaxo
Rain David

Rain David

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Vopička Karel
STRIKE
Vopička Karel

Vopička Karel

STRIKE

Nejlepší senior, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Janošcová Kateřina
SK Skivelo
Janošcová Kateřina

Janošcová Kateřina

SK Skivelo

Nejlepší žena, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
Kelímci
Poprocký Michal

Poprocký Michal

Kelímci

Nejlepší hráč kategorie P165, 5. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS