Prestige Tour

Datum konání: 9. února 2020 - 10. února 2020 Místo: Bowland Olomouc

Informace k turnaje

Kontakt:
Spáčil Jan
Telefon:
730 892 284
Email:
spacil@bowland-center.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Prestige 2019-2020
Články:
PRESTIGE TOUR, 7. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Turina Jaroslav 211 220 194 175 225 215 206,67 98
2. Janošcová Kateřina 259 188 159 178 188 198 195,00 97
3. Colon Josef 162 177 198 245 210 226 203,00 96
4. Vrážel Jiří st. 216 206 223 183 201 184 202,17 95
5. Otec Hanzlovská Petra 199 141 213 181 239 188 193,50 94
6. Lébrová Jana 154 175 183 205 215 218 191,67 93
7. Straková Irena 166 159 208 213 188 206 190,00 92
8. Tichý Tomáš 147 171 213 221 239 189 196,67 91
9. Rác Václav 179 177 234 214 164 211 196,50 90
10. Liebich Tomáš 140 159 245 216 179 239 196,33 89
11. Kratochvíl Dominik 190 213 171 221 188 194 196,17 88
12. Uher Radovan 203 166 215 155 213 222 195,67 87
13. Vojtěchová Markéta 188 210 146 159 220 200 187,17 86
14. Vondráček Adam 171 205 192 192 187 223 195,00 85
15. Seidl Daniel 167 228 191 229 169 184 194,67 84
16. Hladík Karel 217 245 166 164 170 205 194,50 83
17. Lakomý Jan 238 173 203 146 223 183 194,33 82
18. Černík Vojtěch 189 142 226 209 191 205 193,67 81
19. Šimánek Ladislav 219 211 180 149 196 204 193,17 80
20. König Antonín 194 170 219 177 204 194 193,00 79
21. Beštová Kateřina 205 124 186 228 177 189 184,83 78
22. Hasník Vít 192 202 191 189 213 161 191,33 77
23. Valošek Tomáš 183 191 220 206 189 151 190,00 76
24. Krňák Pavel 187 205 140 236 192 175 189,17 75
25. Lang David 181 210 201 177 185 178 188,67 74
26. Petáková Anna 190 156 202 193 147 196 180,67 73
27. Brychová Eliška 159 198 181 149 193 193 178,83 72
28. Hejdučková Kateřina st. 198 145 172 198 186 174 178,83 71
29. Čermák Pavel 223 155 178 183 190 191 186,67 70
30. Pankivová Božena 175 181 180 175 156 204 178,50 69
31. Liebichová Fantová Ingrid 193 169 173 226 145 155 176,83 68
32. Vacík Matěj 184 156 199 196 190 180 184,17 67
33. Grunda Aleš 143 136 229 213 172 211 184,00 66
34. Šimůnek Pavel st. 214 165 177 161 212 171 183,33 65
35. Mihulka Josef 163 201 184 188 219 144 183,17 64
36. Matějka Antonín 171 181 201 183 162 200 183,00 63
37. Mazalová Andrea 171 207 188 168 166 148 174,67 62
38. Michal Ondřej 151 175 199 169 184 216 182,33 61
39. Mach Libor 189 173 183 159 187 202 182,17 60
40. Hejdučková Kateřina ml. 178 233 145 144 169 174 173,83 59
41. Fojtíková Ivana 165 184 152 180 194 167 173,67 58
42. Vojkovský Matěj 176 202 189 145 160 214 181,00 57
43. Vohryzka Jaromír 152 183 144 195 202 202 179,67 56
44. Sýkorová Andrea 169 199 226 154 140 134 170,33 55
45. Bočan Josef 192 190 161 216 163 148 178,33 54
46. Jelínek Lukáš 202 158 159 182 165 204 178,33 53
47. Knap Miroslav ml. 175 161 152 189 213 174 177,33 52
48. Motyka Milan 138 156 168 171 216 214 177,17 51
49. Květenský Vítězslav 176 199 146 184 176 178 176,50 50
50. Hoschna Jan 159 139 170 183 190 212 175,50 49
51. Štefková Eva 150 178 176 159 165 177 167,50 48
52. Poprocký Michal 189 203 140 155 210 153 175,00 47
53. Sovová Alena 160 142 177 137 179 204 166,50 46
54. Prokopová Dagmar 180 163 147 146 168 193 166,17 45
55. Maléřová Pavlína 152 159 179 180 141 181 165,33 44
56. Vopička Karel 167 191 172 209 151 148 173,00 43
57. Vondráčková Linda 129 148 174 185 155 199 165,00 42
58. Palečková Martina 182 164 149 151 152 186 164,00 41
59. Vavrla Zdeněk 165 156 183 163 181 183 171,83 40
60. Kováč Ondřej 153 175 166 143 180 212 171,50 39
61. Tříska Jan 200 155 147 197 135 195 171,50 38
62. Černá Pavla 149 179 194 174 137 148 163,50 37
63. Homola Ladislav 186 157 169 172 167 178 171,50 36
64. Mudrák Jiří Erik 176 170 195 187 150 148 171,00 35
65. Štěrba Michal 122 176 146 200 176 200 170,00 34
66. Brokeš František st. 151 189 156 184 171 169 170,00 33
67. Erben Roman 160 131 168 155 236 167 169,50 32
68. Černíková Michaela 150 155 164 124 212 162 161,17 31
69. Krummerová Eliška 155 161 144 165 190 151 161,00 30
70. Talpa Marek 157 162 209 159 188 138 168,83 29
71. Křesťan Miroslav 150 170 181 125 193 194 168,83 28
72. Varhaníček Pavel 179 163 170 164 157 175 168,00 27
73. Hrazdírová Lucie 146 171 169 143 158 173 160,00 26
74. Janošec Miroslav ml. 193 161 165 135 165 183 167,00 25
75. Zářecký Vlastimil 162 159 161 158 177 180 166,17 24
76. Zvěřinová Lenka 158 164 159 151 168 148 158,00 23
77. Grunda Daniel 163 146 205 142 155 180 165,17 22
78. Ulička Antonín 167 179 177 162 169 132 164,33 21
79. Černíková Karolína 143 157 200 169 118 149 156,00 20
80. Prekop Ondřej 137 157 191 136 136 217 162,33 19
81. Vais Patrik 148 192 154 137 201 142 162,33 18
82. Kopřiva Adam 190 151 154 177 137 156 160,83 17
83. Henzl Petr 143 168 165 157 168 157 159,67 16
84. Veselý Zdeněk 156 119 176 128 173 201 158,83 15
85. Chrpa Jindřich 172 170 149 162 145 144 157,00 14
86. Hasoň Jiří 191 151 165 139 160 131 156,17 13
87. Krňáková Šárka 142 133 125 177 140 163 146,67 12
88. Stojanov Jakub 125 165 150 98 186 194 153,00 11
89. Malurek Václav 122 159 143 143 162 176 150,83 10
90. Láník Igor 148 139 147 174 168 127 150,50 9
91. Hrazdíra Petr 149 155 105 155 167 168 149,83 8
92. Tenorová Sabina 115 167 133 123 164 147 141,50 7
93. Zapletalová Jiřina 130 140 160 150 129 135 140,67 6
94. Paleček Petr 111 167 136 149 185 136 147,33 5
95. Hasoň Jakub 120 137 112 150 131 120 128,33 4
96. Kopřiva Daniel 152 115 113 134 81 160 125,83 3
97. Hrazdíra Jan 125 122 118 143 119 125,40 2
98. Musilová Anna 91 92 103 65 89 101 90,17 1

Krátké zprávy

15.09.2020 v 09:04

STK posunula podzimní termíny STORM juniorské Extraligy, 1. kolo se hraje až 24.10.2020

10.09.2020 v 08:48

Otevřeny obsazovačky na kvalifikace MČR dvojic.

07.09.2020 v 09:20

STK zveřejnila rozdělení týmů a obsazení skupin v Extralize.

06.09.2020 v 16:25

Mistrem České republiky v soutěži tříčlenných družstev se stal tým expert KING PINS.

03.09.2020 v 08:22

STK zveřejnila mazací modely na Extraligu.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 2. turnaji Prestige Tour 2020/21

Surán Ondřej
ProBowling Hustopeče
Surán Ondřej

Surán Ondřej

ProBowling Hustopeče

2. místo na 2. turnaji Prestige Tour 2020/21

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo na 2. turnaji Prestige Tour 2020/21

Teame Habtegabriel
Xbowling club
Teame Habtegabriel

Teame Habtegabriel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaji Prestige Tour 2020/21

Maléřová Pavlína
bez klubové příslušnosti
Maléřová Pavlína

Maléřová Pavlína

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige Tour 2020/21

Frydrych Tomáš
bez klubové příslušnosti
Frydrych Tomáš

Frydrych Tomáš

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS