Storm Prague Cup

Datum konání: 17. března 2022 - 19. března 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
STORM Prague Cup
Články:
Storm Prague Cup, 4. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Čermák Pavel 224 202 193 228 239 212 238 232 247 259 227,40 73
2. Kolář Jan st. 180 256 206 246 191 192 132 255 248 202 225 247 215,00 72
3. Černá Pavla 171 205 194 160 209 161 184 187 200 212 233 203 193,25 71
4. Jelínek Lukáš 218 201 229 194 268 238 244 239 207 246 228,40 70
5. Horáček Petr 209 193 227 189 207 247 246 203 215 231 216,70 69
6. Lorenc Jaroslav 234 184 225 248 233 236 203 237 208 213 222,10 68
7. Colon Josef 215 179 178 181 235 184 216 186 191 236 187 211 199,92 67
8. Procházka Aleš JČ 159 192 171 225 204 205 232 166 147 214 199 137 187,58 66
9. Černík Vojtěch 196 195 143 171 246 233 172 224 171 226 159 139 189,58 65
10. Šimůnek Pavel st. 147 205 170 194 190 212 213 169 182 222 190,40 64
11. Liebichová Fantová Ingrid 161 169 206 194 163 165 134 209 212 169 178,20 63
12. Liebich Tomáš 215 189 234 205 197 200 213 226 182 234 209,50 62
13. Vacek Tomáš 188 257 205 227 182 197 181 216 206,63 61
14. Rácová Julie 158 223 177 134 173 171 179 199 182 167 176,30 60
15. Mička Daniel 227 181 222 236 181 206 196 193 169 204 201,50 59
16. Polívka Dalibor 162 160 193 196 184 224 191 200 161 171 184,20 58
17. Rác Václav 233 217 236 215 237 181 144 201 208,00 57
18. Slezák Luboš 202 177 130 225 157 192 170 195 129 166 174,30 56
19. Šarišský Jakub 181 277 193 164 170 245 166 212 201,00 55
20. Vrážel Jiří st. 232 188 172 175 182 213 211 173 193,25 54
21. Slavíková Kateřina 156 172 162 203 193 167 194 162 176,13 53
22. Pitaš Vladimír 158 200 197 212 217 203 187 170 193,00 52
23. Bail Šimon 222 173 174 214 192 164 185 177 187,63 51
24. Enders Richard 227 157 191 177 173 135 204 149 176,63 50
25. Klečka Jiří 181 167 209 214 148 171 165 183 179,75 49
26. Homola Lukáš 161 205 226 226 224 209 164 195 201,25 48
27. Kunc Oto 225 190 180 178 176 200 155 171 184,38 47
28. Beštová Kateřina 212 203 172 217 190 185 175 165 189,88 46
29. Jiránek Filip 202 206 174 154 153 169 164 166 173,50 45
30. Javůrek Pavel 193 180 179 162 150 203 133 145 168,13 44
31. Sůva Jan 212 212 192 177 192 200 197,50 43
32. Typolt Pavel 137 224 192 257 188 198 199,33 42
33. Egert Jiří 199 184 157 137 167 188 172,00 41
34. Květenský Vítězslav 119 190 185 187 178 195 175,67 40
35. Jirků Ladislav 170 179 165 173 193 202 180,33 39
36. Marek Luboš 156 190 171 146 237 158 176,33 38
37. Černíková Karolína 193 145 162 168 176 162 167,67 37
38. Sova Petr 208 199 203 160 143 176 181,50 36
39. Nosková Jitka 191 147 157 183 199 165 173,67 35
40. Kolářová Hana 182 170 136 176 157 175 166,00 34
41. Bobek Vlastimil 173 168 180 175 170 201 177,83 33
42. Hošek Petr 147 158 130 221 194 168 169,67 32
43. Vohryzka Jaromír 168 213 191 172 192 147 180,50 31
44. Hindrák Jiří 190 168 177 156 201 205 182,83 30
45. Marek Jakub 206 150 175 188 152 136 167,83 29
46. Matějka Antonín 194 178 146 191 165 198 178,67 28
47. Vacík Matěj 168 148 191 202 170 215 182,33 27
48. Štícha Bohumil 128 189 131 185 169 202 167,33 26
49. Soukup Libor 161 137 201 173 156 217 174,17 25
50. Muránsky Daniel 146 197 122 179 175 153 162,00 24
51. Čížek Daniel 195 173 191 156 178 155 174,67 23
52. Suchánková Miloslava 193 164 171 153 122 149 158,67 22
53. Jirsa Miloš 178 138 188 187 149 129 161,50 21
54. Gürtler Tomáš 134 166 213 173 179 193 176,33 20
55. Culková Olga 198 137 169 148 142 145 156,50 19
56. Mach Libor 178 175 136 195 205 165 175,67 18
57. Schönová Jana 144 154 164 153 160 153 154,67 17
58. Vlček Josef 161 168 137 162 147 151 154,33 16
59. Bílek Miroslav 165 172 167 128 182 139 158,83 15
60. Korecký Michal 166 143 176 126 156 159 154,33 14
61. Suchánek Jan 202 149 145 134 166 147 157,17 13
62. Žáčková Pavla 143 124 152 152 163 169 150,50 12
63. Chrpa Jindřich 179 184 143 111 127 158 150,33 11
64. Kovařík Dušan 186 131 163 137 187 173 162,83 10
65. Schön Viktor st. 141 115 189 144 148 153 148,33 9
66. Lacko Lukáš 128 132 158 138 192 169 152,83 8
67. Marouš Martin 149 155 140 162 148 156 151,67 7
68. Semerák Stanislav 130 176 203 151 173 163 166,00 6
69. Míka Jan 159 145 145 140 170 128 147,83 5
70. Mlynář Eduard 105 151 161 119 145 142 137,17 4
71. Soukupová Dana 116 123 138 114 136 150 129,50 3
72. Míka Miroslav 125 173 120 99 142 93 125,33 2
73. Šírová Vendulka 64 91 119 100 90 111 95,83 1
ReRác Václav 191 212 220 247 181 203 209,00
ReMička Daniel 206 195 189 196 246 213 207,50
ReBeštová Kateřina 149 200 181 204 206 233 195,50
ReColon Josef 173 215 170 177 196 236 194,50
ReProcházka Aleš JČ 227 171 172 132 198 213 185,50
ReVacek Tomáš 206 173 213 180 165 169 184,33
ReŠimůnek Pavel st. 225 142 186 169 192 183 182,83
ReVacík Matěj 171 150 168 177 183 203 175,33
ReMarek Luboš 242 201 126 133 143 192 172,83
ReMatějka Antonín 191 148 172 169 194 150 170,67
ReKvětenský Vítězslav 149 166 161 185 160 180 166,83
ReČerníková Karolína 164 168 149 183 144 192 166,67
ReBobek Vlastimil 156 195 138 171 190 139 164,83
ReEgert Jiří 156 210 134 175 137 168 163,33
ReLiebichová Fantová Ingrid 150 155 159 141 198 170 162,17
ReKolářová Hana 137 151 162 177 167 177 161,83
RePolívka Dalibor 156 204 156 150 134 161 160,17
ReVlček Josef 114 157 134 169 127 187 148,00
ReMarek Jakub 126 124 136 164 156 145 141,83

Krátké zprávy

22.11.2022 v 09:33

Rozšířena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour o nedělní hrací rundu od 16.00 hod.

20.11.2022 v 19:20

Mistry ČR v seniorské kategorii 50 až 57 let se stali Jiří Uhlíř a Ivana Fojtíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 58 až 64 let se stali Albert Jarovský a Blanka Hanusíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 65 let a více se stali Josef Colon a Dagmar Prokopová.

15.11.2022 v 13:38

Otevřena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour.

Galerie

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Vítěz 5. turnaje Prestige Tour 2022/23

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Horáček Petr
Strike Řevnice
Horáček Petr

Horáček Petr

Strike Řevnice

Nejlepší hráč kat. P190 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

Nejlepší senior - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Sedláček Jakub
ProBowling Hustopeče
Sedláček Jakub

Sedláček Jakub

ProBowling Hustopeče

Nejlepší junior, 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Palas Martin
bez klubové příslušnosti
Palas Martin

Palas Martin

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/23

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/