Storm Prague Cup

Datum konání: 14. dubna 2022 - 16. dubna 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
STORM Prague Cup
Články:
Storm Prague Cup, 5. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Straková Irena 191 223 143 149 206 200 185 214 205 231 225 236 200,67 74
2. Jelínek Lukáš 248 268 238 213 268 259 203 205 214 256 237,20 73
3. Rác Václav 194 223 216 172 179 222 213 236 171 215 234 209 207,00 72
4. Vacík Matěj 184 236 235 214 180 166 179 249 211 185 218 222 206,58 71
5. Čermák Pavel 246 215 177 236 238 258 218 193 225 188 219,40 70
6. Lorenc Jaroslav 213 169 258 242 204 242 213 223 244 165 217,30 69
7. Kordulík Václav ml. 170 215 225 176 171 237 212 218 199 214 215 180 202,67 68
8. Liebichová Fantová Ingrid 178 177 214 230 196 175 184 193 224 200 156 182 192,42 67
9. Jiránek Filip 173 193 210 181 175 216 177 176 207 166 160 127 180,08 66
10. Krňák Pavel 150 226 181 187 184 205 235 191 185 192 193,60 65
11. Bobek Vlastimil 152 217 199 170 201 197 171 160 169 199 183,50 64
12. Kovařík Dušan 257 201 161 225 197 247 175 186 206,13 63
13. Vacek Tomáš 204 178 247 203 192 214 183 200 152 215 198,80 62
14. Kolář Jan st. 173 221 217 279 236 215 180 177 212,25 61
15. Soukup Libor 232 179 195 188 211 158 257 204 147 181 195,20 60
16. Polívka Dalibor 156 215 197 198 168 179 204 191 188,50 59
17. Bočan Josef 175 243 217 219 234 223 190 209 213,75 58
18. Colon Josef 188 201 195 174 168 218 206 157 188,38 57
19. Homola Lukáš 211 207 206 267 194 183 201 169 204,75 56
20. Bílek Miroslav 144 180 167 203 196 223 167 171 181,38 55
21. Mach Libor 255 203 179 182 190 188 168 198 195,38 54
22. Černíková Michaela 163 159 246 173 182 140 138 175 172,00 53
23. Mojka David 190 148 225 184 163 215 167 158 181,25 52
24. Černíková Karolína 167 187 147 213 160 188 149 148 169,88 51
25. Beštová Kateřina 191 201 168 232 158 248 159 161 189,75 50
26. Mička Daniel 200 192 221 203 234 182 205,33 49
27. Fleischmann Jan st. 219 207 187 176 162 135 181,00 48
28. Kolářová Hana 164 169 186 176 193 147 172,50 47
29. Vrážel Jiří st. 191 211 164 184 213 191 192,33 46
30. Slavíková Kateřina 186 123 227 189 171 171 177,83 45
31. Kunc Oto 153 169 188 191 181 181 177,17 44
32. Horáček Petr 150 211 220 172 178 211 190,33 43
33. Sova Petr 138 189 209 162 217 184 183,17 42
34. Vlček Josef 200 191 123 164 171 166 169,17 41
35. Černík Vojtěch 150 150 181 190 190 224 180,83 40
36. Dobiáš Michal 188 115 131 222 217 201 179,00 39
37. Kassas Abdulkader 155 221 179 152 161 187 175,83 38
38. Iwazawa Ema 173 147 142 178 173 193 167,67 37
39. Suchánková Miloslava 169 139 156 173 197 164 166,33 36
40. Černá Pavla 133 182 235 189 163 163 177,50 35
41. Jarovský Albert 168 213 171 169 194 188 183,83 34
42. Klečka Jiří 167 167 160 203 200 162 176,50 33
43. Nosková Jitka 190 163 192 162 158 154 169,83 32
44. Schönová Jana 139 147 193 168 145 178 161,67 31
45. Egert Jiří 102 170 183 158 162 189 160,67 30
46. Štícha Bohumil 146 207 150 153 191 144 165,17 29
47. Nečas František 180 117 155 168 170 169 159,83 28
48. Jirků Ladislav 179 150 169 157 238 141 172,33 27
49. Suchánek Jan 170 148 142 161 192 167 163,33 26
50. Klepáček Adolf 177 152 168 190 189 168 174,00 25
51. Šimůnek Pavel st. 142 137 204 179 169 166 166,17 24
52. Lacko Lukáš 135 157 186 186 119 186 161,50 23
53. Krňáková Šárka 180 148 165 141 143 146 153,83 22
54. Květenský Vítězslav 121 191 164 132 181 165 159,00 21
55. Bočanová Ivana 151 137 158 125 176 168 152,50 20
56. Procházka Aleš JČ 210 201 150 164 158 128 168,50 19
57. Typolt Pavel 168 170 163 169 178 169 169,50 18
58. Marešová Jana 157 182 137 161 154 144 155,83 17
59. Muránsky Daniel 178 176 136 145 116 175 154,33 16
60. Slezák Luboš 154 146 154 224 141 121 156,67 15
61. Mlynář Eduard 128 171 150 148 134 154 147,50 14
62. Matějka Antonín 160 153 179 162 161 152 161,17 13
63. Rácová Julie 117 157 162 148 131 152 144,50 12
64. Klepáček Mašková Yvona 118 150 180 127 159 137 145,17 11
65. Enders Richard 136 142 139 145 210 160 155,33 10
66. Lexová Sophie 135 133 129 136 145 176 142,33 9
67. Žáčková Pavla 129 137 167 161 126 114 139,00 8
68. Vojtíšek Erik 122 131 132 170 142 146 140,50 7
69. Marek Jakub 152 146 158 120 123 130 138,17 6
70. Schön Viktor st. 111 122 158 167 99 140 132,83 5
71. Jarovská Romana 119 123 138 137 147 132 132,67 4
72. Bešík Josef st. 131 129 162 127 115 131 132,50 3
73. Míka Adam 151 158 148 111 119 129 136,00 2
74. Míka Jan 116 120 83 119 136 148 120,33 1
ReProcházka Aleš JČ 174 169 163 202 164 204 179,33
ReHoráček Petr 202 193 140 136 199 184 175,67
ReKunc Oto 139 225 164 148 183 182 173,50
ReJirků Ladislav 136 183 169 184 174 181 171,17
ReKolářová Hana 142 167 184 184 183 147 167,83
ReVlček Josef 123 167 159 173 212 168 167,00
ReKassas Abdulkader 160 175 146 155 167 168 161,83
ReEgert Jiří 172 126 127 178 164 175 157,00
ReKvětenský Vítězslav 181 129 166 139 167 127 151,50
ReČerníková Karolína 157 148 141 169 137 146 149,67
ReMojka David 159 176 135 122 163 136 148,50

Krátké zprávy

29.06.2022 v 16:36

Naši kadeti jsou MISTŘI SVĚTA!!! V rozhodující hře s USA 268:259!!! Dan Seidl, Lukáš Jelínek, Tomáš Liebich a Matěj Vojkovský!!!!

27.06.2022 v 15:41

Tým kadetů přiveze z MS medaili !! Jaká bude se rozhodne ve středu od 15:30 hod.

10.06.2022 v 06:07

Otevřeny obsazovačky pro přihlášení do Seniorské ligy 2022/23.

05.06.2022 v 20:14

Jaroslav Lorenc vybojoval v soutěži jednotlivců druhé místo, veze z Mistrovství Evropy stříbrnou medaili.

05.06.2022 v 20:10

Mistrem ČR v Juniorské lize se stal tým Probowling A.

Galerie

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

Vítěz 8. turnaje Prestige Tour 2021/22

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Nejlepší žena, nejlepší juniorka, nejlepší hráčka kategorie P190 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Málková Lenka
JKM bowling
Málková Lenka

Málková Lenka

JKM bowling

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/22

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/