Storm Prague Cup

Datum konání: 12. května 2022 - 14. května 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
STORM Prague Cup
Články:
Storm Prague Cup, 6. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Rác Václav 201 206 225 235 194 216 201 196 195 217 208,60 71
2. Nosková Jitka 184 202 170 164 216 169 172 198 151 206 195 182 184,08 70
3. Vacek Tomáš 279 202 212 177 248 198 184 226 173 219 211,80 69
4. Marešová Jana 205 189 219 164 192 207 192 175 192 168 190,30 68
5. Homola Lukáš 173 247 232 180 195 247 188 212 157 226 205,70 67
6. Procházka Aleš JČ 215 244 206 195 171 235 289 137 170 204 206,60 66
7. Mojka David 203 165 170 211 193 170 182 195 223 196 189 166 188,58 65
8. Kunc Oto 201 206 180 188 193 216 200 160 168 157 186,90 64
9. Málková Lenka 185 159 158 148 212 159 209 197 194 154 151 133 171,58 63
10. Muránsky Daniel 179 186 145 170 173 234 200 156 158 191 179,20 62
11. Šarišský Jakub 223 181 187 174 248 203 215 196 187 185 199,90 61
12. Černíková Karolína 180 168 170 161 202 153 167 173 200 134 170,80 60
13. Klepáček Adolf 147 206 168 204 211 166 169 205 179 169 182,40 59
14. Horáček Petr 156 215 193 180 228 179 212 189 179 171 190,20 58
15. Straková Irena 204 150 249 204 164 167 201 204 157 166 186,60 57
16. Meluzinová Adéla 184 188 174 186 175 152 197 201 115 154 172,60 56
17. Soukup Libor 162 162 204 199 213 146 230 177 148 137 177,80 55
18. Černík Vojtěch 133 175 154 149 256 214 244 164 160 112 176,10 54
19. Jirků Ladislav 170 178 165 172 190 237 155 213 185,00 53
20. Květenský Vítězslav 145 145 154 190 194 201 144 199 171,50 52
21. Beštová Kateřina 216 185 162 171 207 236 169 185 191,38 51
22. Šimůnek Pavel st. 191 155 202 213 171 164 145 200 180,13 50
23. Hindrák Jiří 154 204 208 167 171 214 198 165 185,13 49
24. Nosek Richard 175 166 189 202 182 195 179 170 182,25 48
25. Vacík Matěj 177 211 222 206 150 208 158 180 189,00 47
26. Kolář Jan st. 190 200 164 225 193 191 131 199 186,63 46
27. Liebich Tomáš 123 159 149 240 278 200 161 166 184,50 45
28. Vojtíšek Erik 137 211 156 175 182 187 148 134 166,25 44
29. Čermák Pavel 171 198 157 185 255 228 159 148 187,63 43
30. Liebichová Fantová Ingrid 175 133 159 181 194 192 114 155 162,88 42
31. Mička Daniel 190 225 183 185 187 171 190,17 41
32. Vlček Josef 168 169 145 181 171 173 167,83 40
33. Slezák Luboš 163 155 168 166 179 222 175,50 39
34. Klečka Jiří 215 149 226 161 166 156 178,83 38
35. Suchánek Jan 164 213 156 162 169 159 170,50 37
36. Rácová Julie 156 162 183 165 168 158 165,33 36
37. Slavíková Kateřina 166 199 144 178 134 192 168,83 35
38. Bail Šimon 167 189 149 147 198 197 174,50 34
39. Voral Luboš 160 155 181 161 181 172 168,33 33
40. Mach Libor 171 199 165 185 171 200 181,83 32
41. Schönová Jana 165 144 172 178 159 152 161,67 31
42. Fleischmann Jan st. 155 174 193 163 158 172 169,17 30
43. Gürtler Tomáš 191 150 169 210 178 182 180,00 29
44. Suchánková Miloslava 147 178 164 164 150 162 160,83 28
45. Korecký Michal 164 178 166 130 164 168 161,67 27
46. Schön Viktor st. 171 179 148 146 182 138 160,67 26
47. Molnar Septimiu Claudiu 179 150 205 174 124 191 170,50 25
48. Kordulík Václav ml. 202 184 152 170 186 187 180,17 24
49. Jiránek Filip 149 122 181 186 174 185 166,17 23
50. Vrážel Jiří st. 161 157 193 204 175 175 177,50 22
51. Mareš Michal 168 177 148 144 214 181 172,00 21
52. Kolářová Hana 172 144 150 163 154 159 157,00 20
53. Bílek Miroslav 116 196 180 144 172 163 161,83 19
54. Polívka Dalibor 158 168 148 160 190 194 169,67 18
55. Sova Petr 153 165 140 136 210 213 169,50 17
56. Štícha Bohumil 153 123 172 200 156 164 161,33 16
57. Jarovský Albert 173 190 164 180 176 165 174,67 15
58. Vojáček Lukáš 201 187 147 179 144 132 165,00 14
59. Lacko Lukáš 122 204 160 144 153 162 157,50 13
60. Dobiáš Michal 130 159 212 153 162 149 160,83 12
61. Marek Luboš 162 168 128 186 168 146 159,67 11
62. Kassas Abdulkader 108 158 157 189 173 157 157,00 10
63. Homola Ladislav 147 153 138 157 180 156 155,17 9
64. Klepáček Mašková Yvona 137 147 137 152 154 161 148,00 8
65. Kovařík Dušan 141 162 195 137 141 193 161,50 7
66. Míka Miroslav 142 139 170 145 144 134 145,67 6
67. Soukupová Dana 143 129 126 138 173 125 139,00 5
68. Typolt Pavel 147 168 164 148 157 145 154,83 4
69. Enders Richard 151 181 141 146 121 140 146,67 3
70. Černíková Michaela 127 145 128 118 149 139 134,33 2
71. Marek Jakub 92 142 114 115 104 151 119,67 1
ReBeštová Kateřina 161 183 206 231 193 196 195,00
ReVacík Matěj 164 178 186 199 214 197 189,67
ReRác Václav 153 234 161 225 154 193 186,67
ReJirků Ladislav 193 175 162 142 217 220 184,83
ReČermák Pavel 208 194 188 167 196 154 184,50
ReKolář Jan st. 156 172 149 163 201 171 168,67
ReJarovský Albert 178 153 181 156 180 157 167,50
ReČerníková Karolína 143 143 178 158 146 166 155,67
ReKolářová Hana 166 141 148 158 173 142 154,67
ReKvětenský Vítězslav 171 172 155 165 119 144 154,33
ReMeluzinová Adéla 149 150 147 138 173 155 152,00
ReRácová Julie 150 142 154 149 154 142 148,50

Krátké zprávy

29.06.2022 v 16:36

Naši kadeti jsou MISTŘI SVĚTA!!! V rozhodující hře s USA 268:259!!! Dan Seidl, Lukáš Jelínek, Tomáš Liebich a Matěj Vojkovský!!!!

27.06.2022 v 15:41

Tým kadetů přiveze z MS medaili !! Jaká bude se rozhodne ve středu od 15:30 hod.

10.06.2022 v 06:07

Otevřeny obsazovačky pro přihlášení do Seniorské ligy 2022/23.

05.06.2022 v 20:14

Jaroslav Lorenc vybojoval v soutěži jednotlivců druhé místo, veze z Mistrovství Evropy stříbrnou medaili.

05.06.2022 v 20:10

Mistrem ČR v Juniorské lize se stal tým Probowling A.

Galerie

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

Vítěz 8. turnaje Prestige Tour 2021/22

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Nejlepší žena, nejlepší juniorka, nejlepší hráčka kategorie P190 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 8. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Málková Lenka
JKM bowling
Málková Lenka

Málková Lenka

JKM bowling

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 8. turnaj Prestige Tour 2021/22

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
Bowling Blansko, z.s.
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

Bowling Blansko, z.s.

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/