Storm Prague Cup

Datum konání: 23. června 2022 - 25. června 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
STORM Prague Cup
Články:
Storm Prague Cup, 7. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav 179 230 167 237 216 249 246 175 226 217 214,20 69
2. Straková Irena 205 226 194 187 200 216 194 211 213 172 201,80 68
3. Kunc Oto 172 192 194 188 192 151 184 182 201 179 184 181 183,33 67
4. Beštová Kateřina 200 177 205 221 204 144 234 204 208 209 186 177 197,42 66
5. Vojtíšek Erik 162 195 187 189 121 183 157 190 173 209 170 177 176,08 65
6. Homola Lukáš 216 177 200 204 184 223 139 204 171 225 139 231 192,75 64
7. Čermák Pavel 225 195 244 223 154 189 243 228 187 243 180 177 207,33 63
8. Rácová Julie 186 149 171 181 184 161 192 175 191 183 168 149 174,17 62
9. Černíková Michaela 172 120 254 190 199 211 217 203 138 174 187,80 61
10. Vacek Tomáš 186 226 159 212 203 211 254 254 210 177 209,20 60
11. Jirků Ladislav 225 230 202 188 201 192 193 182 201,63 59
12. Liebichová Fantová Ingrid 197 180 222 181 157 189 194 178 193 161 185,20 58
13. Mojka David 232 198 197 200 234 167 185 195 180 191 197,90 57
14. Procházka Aleš JČ 248 205 193 165 192 188 246 195 192 182 200,60 56
15. Horáček Petr 204 238 175 267 190 269 213 156 214,00 55
16. Semerák Stanislav 225 259 194 195 243 213 173 192 211,75 54
17. Pouzar Rudolf 205 264 192 159 149 134 209 165 176 163 181,60 53
18. Šimůnek Pavel st. 160 207 213 206 231 152 191 182 162 161 186,50 52
19. Suchánek Jan 223 238 156 169 187 202 131 170 184,50 51
20. Žáčková Pavla 189 214 183 186 203 165 173 151 183,00 50
21. Rác Václav 210 214 193 208 236 190 212 170 204,13 49
22. Colon Josef 199 199 237 201 181 184 176 161 192,25 48
23. Vacík Matěj 212 201 226 165 208 197 176 201 198,25 47
24. Marek Luboš 232 149 149 244 201 165 162 191 186,63 46
25. Krch Miroslav 192 189 185 190 162 234 176 192 190,00 45
26. Klepáček Mašková Yvona 166 168 185 152 184 202 150 140 168,38 44
27. Mareš Michal 223 167 179 191 190 188 181 174 186,63 43
28. Sova Petr 210 218 157 167 206 176 144 146 178,00 42
29. Voral Luboš 184 165 193 214 167 171 154 157 175,63 41
30. Kassas Abdulkader 181 135 216 170 175 177 151 172,14 40
31. Černá Pavla 174 194 182 195 185 190 186,67 39
32. Mička Daniel 184 209 196 212 157 213 195,17 38
33. Bílek Miroslav 151 215 226 171 173 133 178,17 37
34. Kolářová Hana 174 165 182 191 167 160 173,17 36
35. Nečas František 154 176 147 184 159 207 171,17 35
36. Fleischmann Jan st. 229 202 160 130 161 184 177,67 34
37. Lencová Anežka 169 159 189 196 158 144 169,17 33
38. Enders Richard 179 213 174 141 189 173 178,17 32
39. Muránsky Daniel 171 146 190 179 191 154 171,83 31
40. Černík Vojtěch 169 224 177 196 162 144 178,67 30
41. Matějka Antonín 168 244 173 149 177 184 182,50 29
42. Květenský Vítězslav 202 159 166 179 138 164 168,00 28
43. Schönová Jana 156 190 163 159 157 167 165,33 27
44. Klepáček Adolf 167 204 184 184 183 158 180,00 26
45. Jirsa Miloš 155 160 136 161 216 167 165,83 25
46. Černíková Karolína 211 170 148 161 146 144 163,33 24
47. Kolář Jan st. 189 134 171 206 181 211 182,00 23
48. Jarovský Albert 185 179 189 170 159 210 182,00 22
49. Vlček Josef 177 190 140 133 161 158 159,83 21
50. Jiránek Filip 162 139 164 188 180 186 169,83 20
51. Lacko Lukáš 155 184 140 157 196 172 167,33 19
52. Janočková Krystyna 202 146 154 132 116 210 160,00 18
53. Korecký Michal 176 146 169 184 145 138 159,67 17
54. Klečka Jiří 192 178 172 174 166 147 171,50 16
55. Nosková Jitka 176 170 179 165 166 130 164,33 15
56. Nosek Richard 140 181 157 225 188 141 172,00 14
57. Slezák Luboš 167 146 171 180 160 172 166,00 13
58. Soukup Libor 177 129 193 178 186 150 168,83 12
59. Marval Jiří 160 171 166 203 129 128 159,50 11
60. Schön Viktor st. 172 169 160 115 171 135 153,67 10
61. Štícha Bohumil 180 122 136 146 173 189 157,67 9
62. Matoušková Hana 180 125 168 160 144 132 151,50 8
63. Molnar Septimiu Claudiu 130 142 210 171 166 150 161,50 7
64. Míka Miroslav 139 145 170 146 139 164 150,50 6
65. Suchánková Miloslava 147 166 166 130 133 150 148,67 5
66. Marek Jakub 163 178 119 145 180 132 152,83 4
67. Koppová Martina 140 114 155 169 137 155 145,00 3
68. Soukupová Dana 157 125 130 122 150 176 143,33 2
69. Homola Ladislav 151 121 153 142 134 170 145,17 1
ReČermák Pavel 231 205 189 226 168 192 201,83
ReColon Josef 201 171 213 179 197 197 193,00
ReJirků Ladislav 141 190 185 185 222 224 191,17
ReProcházka Aleš JČ 248 167 213 167 168 165 188,00
ReVacík Matěj 180 162 221 174 160 207 184,00
ReRác Václav 179 176 167 200 183 191 182,67
ReFleischmann Jan st. 189 179 156 155 207 150 172,67
ReKrch Miroslav 156 163 184 184 183 161 171,83
ReJiránek Filip 172 154 189 151 173 174 168,83
ReKunc Oto 177 224 149 146 139 168 167,17
ReMuránsky Daniel 215 136 161 159 143 172 164,33
ReSlezák Luboš 137 183 179 159 156 169 163,83
ReVlček Josef 170 159 186 169 154 132 161,67
ReMolnar Septimiu Claudiu 168 111 199 161 145 152 156,00
ReČerníková Karolína 176 138 161 160 158 128 153,50
ReVojtíšek Erik 170 109 142 177 154 127 146,50
ReMatoušková Hana 135 115 129 124 101 150 125,67

Krátké zprávy

22.11.2022 v 09:33

Rozšířena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour o nedělní hrací rundu od 16.00 hod.

20.11.2022 v 19:20

Mistry ČR v seniorské kategorii 50 až 57 let se stali Jiří Uhlíř a Ivana Fojtíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 58 až 64 let se stali Albert Jarovský a Blanka Hanusíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 65 let a více se stali Josef Colon a Dagmar Prokopová.

15.11.2022 v 13:38

Otevřena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour.

Galerie

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Vítěz 5. turnaje Prestige Tour 2022/23

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Horáček Petr
Strike Řevnice
Horáček Petr

Horáček Petr

Strike Řevnice

Nejlepší hráč kat. P190 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

Nejlepší senior - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Sedláček Jakub
ProBowling Hustopeče
Sedláček Jakub

Sedláček Jakub

ProBowling Hustopeče

Nejlepší junior, 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Palas Martin
bez klubové příslušnosti
Palas Martin

Palas Martin

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/23

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/