Storm Prague Cup

Datum konání: 15. září 2022 - 17. září 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
STORM Prague Cup
Články:
Storm Prague Cup, 10. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Mojka David 214 256 198 203 246 222 210 205 279 222 225,50 65
2. Rác Václav 289 207 178 214 216 247 215 234 213 269 228,20 64
3. Jiránek Filip 164 236 232 189 185 166 187 249 217 202 186 234 203,92 63
4. Jelínek Lukáš 227 249 258 268 246 279 205 268 187 247 243,40 62
5. Trojek Ondřej 185 154 225 234 182 246 217 193 255 239 214 215 213,25 61
6. Vacek Tomáš 195 251 199 201 172 187 177 179 227 208 201 214 200,92 60
7. Beštová Kateřina 158 256 222 215 215 227 226 225 209 193 214,60 59
8. Vacík Matěj 193 190 191 202 225 187 235 224 193 232 195 220 207,25 58
9. Marešová Jana 192 169 169 194 176 225 182 180 179 216 223 150 187,92 57
10. Horáček Petr 257 248 246 201 213 202 190 211 221,00 56
11. Molnar Septimiu Claudiu 209 197 253 188 192 165 190 210 193 188 198,50 55
12. Colon Josef 189 171 217 193 213 204 190 234 185 201 199,70 54
13. Kolář Jan st. 195 229 200 258 213 207 164 221 210,88 53
14. Hindrák Jiří 234 146 204 219 257 187 247 199 181 203 207,70 52
15. Liebichová Fantová Ingrid 209 247 203 191 143 182 175 210 160 167 188,70 51
16. Enders Richard 189 175 175 192 223 192 200 211 167 167 189,10 50
17. Jirků Ladislav 230 205 173 169 159 211 180 185 150 175 183,70 49
18. Černík Vojtěch 203 208 145 203 242 178 214 212 165 156 192,60 48
19. Polívka Dalibor 177 188 214 188 187 186 192 225 194,63 47
20. Málková Lenka 147 203 195 167 189 151 189 187 178,50 46
21. Mareš Michal 193 169 259 222 159 148 167 228 193,13 45
22. Šarišský Jakub 214 242 184 260 223 174 203 187 210,88 44
23. Gurgul Lukáš 206 204 173 174 235 225 168 191 197,00 43
24. Egert Jiří 210 205 166 135 234 170 174 159 181,63 42
25. Dobiáš Michal 227 211 136 139 206 194 177 173 182,88 41
26. Rácová Julie 177 202 150 200 211 192 179 147 182,25 40
27. Šimůnek Pavel st. 206 194 228 165 246 181 160 189 196,13 39
28. Žáčková Pavla 159 165 178 190 171 209 178 136 173,25 38
29. Soukup Libor 187 218 184 187 175 209 182 154 187,00 37
30. Vrážel Jiří st. 159 192 226 208 189 227 148 170 189,88 36
31. Mička Daniel 182 190 223 224 247 180 207,67 35
32. Fleischmann Jan st. 159 164 235 187 196 210 191,83 34
33. Slavíková Kateřina 194 160 172 181 159 208 179,00 33
34. Brázda Bohumil 157 167 209 181 172 191 179,50 32
35. Marek Jakub 214 172 126 201 161 190 177,33 31
36. Květenský Vítězslav 157 256 172 182 123 152 173,67 30
37. Janočková Krystyna 191 153 135 218 141 189 171,17 29
38. Mach Libor 218 165 200 200 170 193 191,00 28
39. Michal Ondřej 193 177 214 183 195 175 189,50 27
40. Havlíček Zdeněk st. 170 149 187 179 180 160 170,83 26
41. Meluzinová Adéla 136 187 162 141 194 187 167,83 25
42. Matějka Antonín 169 178 190 216 157 189 183,17 24
43. Bobek Vlastimil 172 207 172 168 186 173 179,67 23
44. Kovařík Dušan 201 180 168 180 144 200 178,83 22
45. Jarovský Albert 167 200 187 171 190 196 185,17 21
46. Klečka Jiří 161 193 177 214 188 128 176,83 20
47. Vlček Josef 138 169 191 159 143 172 162,00 19
48. Sova Petr 178 182 194 137 187 173 175,17 18
49. Schön Viktor st. 164 171 156 156 155 148 158,33 17
50. Kunc Oto 119 177 202 168 179 137 163,67 16
51. Mlynář Eduard 159 129 194 130 157 179 158,00 15
52. Černíková Karolína 137 156 166 172 178 127 156,00 14
53. Čekal Filip 165 159 144 171 138 202 163,17 13
54. Lišková Jana 141 181 170 153 122 163 155,00 12
55. Černíková Michaela 143 131 168 158 161 153 152,33 11
56. Barták Tomáš 207 142 137 145 132 160 153,83 10
57. Kolářová Hana 145 156 148 138 134 163 147,33 9
58. Voral Luboš 162 173 118 148 149 168 153,00 8
59. Štícha Bohumil 148 164 141 127 177 143 150,00 7
60. Liška Lukáš 146 118 176 172 150 123 147,50 6
61. Schönová Jana 138 130 182 134 122 149 142,50 5
62. Krch Miroslav 146 141 176 137 172 157 154,83 4
63. Muránsky Daniel 151 124 146 150 155 158 147,33 3
64. Lacko Lukáš 135 149 137 152 165 137 145,83 2
65. Míka Miroslav 159 142 102 137 154 135 138,17 1
ReKolář Jan st. 178 167 214 212 230 167 194,67
ReVacík Matěj 186 189 147 214 217 183 189,33
ReMolnar Septimiu Claudiu 233 161 159 163 159 256 188,50
ReJirků Ladislav 214 215 170 174 168 159 183,33
ReBobek Vlastimil 148 151 192 203 214 157 177,50
ReJarovský Albert 174 193 137 156 160 216 172,67
ReKlečka Jiří 170 136 209 177 170 151 168,83
ReLiebichová Fantová Ingrid 174 178 141 159 161 181 165,67
ReEgert Jiří 160 176 183 168 138 169 165,67
ReKunc Oto 161 215 137 136 166 156 161,83
ReKvětenský Vítězslav 167 170 130 156 151 166 156,67
ReČerníková Karolína 124 153 133 135 161 145 141,83
ReVlček Josef 143 108 122 130 148 133 130,67

Krátké zprávy

22.11.2022 v 09:33

Rozšířena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour o nedělní hrací rundu od 16.00 hod.

20.11.2022 v 19:20

Mistry ČR v seniorské kategorii 50 až 57 let se stali Jiří Uhlíř a Ivana Fojtíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 58 až 64 let se stali Albert Jarovský a Blanka Hanusíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 65 let a více se stali Josef Colon a Dagmar Prokopová.

15.11.2022 v 13:38

Otevřena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour.

Galerie

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Vítěz 5. turnaje Prestige Tour 2022/23

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Horáček Petr
Strike Řevnice
Horáček Petr

Horáček Petr

Strike Řevnice

Nejlepší hráč kat. P190 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

Nejlepší senior - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Sedláček Jakub
ProBowling Hustopeče
Sedláček Jakub

Sedláček Jakub

ProBowling Hustopeče

Nejlepší junior, 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Palas Martin
bez klubové příslušnosti
Palas Martin

Palas Martin

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/23

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/