Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

srpen12

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Colon Josef P190 13 97 90 79 196,50 266
2. Kordulík Václav ml. BK StrikeLand Junior P190 4 93 90 68 202,61 251
3. Prekop Ondřej BC Bowlingzone P190 3 92 78 78 191,88 248
4. Rác Václav Xbowling club P190 5 94 72 72 198,74 238
5. Vacek Tomáš Bowling Hluboká P190 5 91 79 62 195,81 232
6. Liebich Tomáš Xbowling club P190 3 77 77 75 195,81 229
7. Vacík Matěj JKM bowling P190 4 78 71 71 194,73 220
8. Haxa Martin ProBowling Hustopeče P190 4 87 83 41 194,43 211
9. Jarovský Albert P190 10 86 66 58 188,30 210
10. Horáček Petr Strike Řevnice P190 5 95 49 43 184,20 187
11. Kunc Oto P190 4 83 53 44 176,37 180
12. Kolář Jan st. BC BLACK RIDERS, o.s. P190 4 85 61 24 203,91 170
13. Škrabal Marek BDR P190 4 92 72 2 186,71 166
14. Soukup Libor BK Zíchov pukls P190 4 82 60 23 182,32 165
15. Matějka Antonín Strike Řevnice P190 4 70 42 36 176,65 148
16. Čermák Pavel expert King Pins P190 2 75 70 205,77 145
17. Vrážel Jiří st. SKBC Račice P190 5 55 46 43 179,88 144
18. Jirků Ladislav SKBC Račice P190 4 65 38 37 174,33 140
19. Mička Daniel Strike Řevnice P190 2 89 49 197,28 138
20. Hasník Vít P190 4 71 35 30 186,61 136
21. Jenšovský Roman P190 3 85 27 21 183,83 133
22. Procházka Aleš JČ Bowling Hluboká P190 3 73 38 19 177,50 130
23. Harašta Jiří P190 3 63 36 29 184,00 128
24. Kovařík Dušan P190 3 63 37 26 190,14 126
25. Konečný Pavel Tacl Letohrad P190 2 76 40 182,00 116
26. Krch Miroslav BC Tábor P190 4 65 31 20 170,64 116
27. Mihulka Josef P190 2 84 29 182,83 113
28. Malec Jaromír st. Notaxo, z.s. P190 4 48 43 22 175,56 113
29. König Antonín Car Citon Olomouc P190 2 83 28 182,33 111
30. Šarišský Jakub P190 3 87 19 5 176,07 111
31. Hoschna Jan BDR P190 5 41 36 31 184,58 108
32. Vopička Karel Strike Řevnice P190 2 88 20 183,00 108
33. Krňák Pavel BK KLÍŠE P190 2 65 40 186,31 105
34. Koumar Miroslav BC Bowlingzone P190 3 60 27 17 185,50 104
35. Javůrek Pavel P190 6 63 26 15 168,50 104
36. Šimánek Ladislav Notaxo, z.s. P190 2 60 43 177,92 103
37. Michal Ondřej BC Falk P190 3 61 22 18 190,71 101
38. Květenský Vítězslav Strike Řevnice P190 8 43 29 29 162,59 101
39. Lang David Car Citon Olomouc P190 2 69 31 178,58 100
40. Ulička Antonín P190 3 42 36 19 179,17 97
41. Surán Ondřej ProBowling Hustopeče P190 2 57 37 219,36 94
42. Gurgul Lukáš Xbowling club P190 3 44 27 23 196,54 94
43. Navrátil Marek ml. Xbowling club P190 4 37 31 25 191,29 93
44. Bail Šimon Xbowling club P190 2 81 9 177,67 90
45. Polívka Dalibor BC Tábor P190 3 59 21 10 171,20 90
46. Lacko Lukáš P190 2 67 23 169,47 90
47. Nádvorník Pavel DDM Kamarád Třemošná P190 4 51 21 17 184,93 89
48. Nejezchleba Stanislav P190 1 88 183,58 88
49. Černík Vojtěch Xbowling club P190 2 48 40 177,92 88
50. Palas Martin P190 4 30 28 25 194,71 83
51. Mňačko Matyáš JKM bowling P190 1 81 192,33 81
52. Heligr Ondřej BK StrikeLand Junior P190 2 45 35 200,80 80
53. Fidra Jan BC Bowlingzone P190 3 59 20 1 184,55 80
54. Sedláček Jakub ProBowling Hustopeče P190 3 65 10 5 173,00 80
55. Vacek Jaroslav Bowling Hluboká P190 3 38 22 20 170,75 80
56. Hasoň Jiří ProBowling Hustopeče P190 3 33 32 14 176,00 79
57. Klusáček Jiří Bowlingový spolek Jadran P190 2 42 36 78
58. Beneš Michal P190 3 36 23 18 190,14 77
59. Sova Petr Lasco P190 2 42 33 176,75 75
60. Čepelák Jan BC Most P190 1 73 189,00 73
61. Mach Libor P190 2 54 19 185,57 73
62. Ondráček Bohuslav P190 4 27 27 18 189,00 72
63. Brandejský Karel ProBowling Hustopeče P190 2 56 13 185,17 69
64. Nečas František P190 2 41 28 160,17 69
65. Vrba Petr PH P190 3 29 27 13 69
66. Brokeš Milan P190 1 66 182,50 66
67. Orság Karel P190 2 50 16 66
68. Novák Josef P190 2 49 16 175,33 65
69. Poprocký Michal Bowland Olomouc P190 4 44 12 9 170,17 65
70. Suchánek Jan Veteráni MŠSF P190 2 39 26 164,08 65
71. Dvořáček David P190 3 33 20 11 64
72. Havelka Michal P190 3 24 22 15 188,71 61
73. Klepáček Adolf P190 2 36 25 174,00 61
74. Vohryzka Jaromír I. PSKN P190 1 60 196,33 60
75. Kubík František P190 2 32 27 187,70 59
76. Pazděra Jaroslav Bowlingový spolek Jadran P190 2 41 18 175,83 59
77. Enders Richard P190 4 20 20 19 160,64 59
78. Rálek Robert P190 2 29 29 192,60 58
79. Hrobský Zdeněk P190 4 28 15 15 144,25 58
80. Pitaš Vladimír BC Bowlingzone P190 3 18 18 18 161,71 54
81. Baborovský Vladimír P190 2 34 19 170,14 53
82. Fisek Roman P190 2 32 20 194,71 52
83. Květoň Jiří BK KLÍŠE P190 2 28 24 182,86 52
84. Kučaba Miroslav BK KLÍŠE P190 2 31 21 171,71 52
85. Semerák Stanislav Notaxo, z.s. P190 1 51 178,00 51
86. Malurek Václav P190 2 37 14 171,50 51
87. Novák Daniel P190 2 43 7 160,33 50
88. Fleischmann Jan st. P190 1 48 181,00 48
89. Závladský Dušan BK KLÍŠE P190 2 25 23 180,71 48
90. Indra Martin P190 1 48 48
91. Staněk Libor P190 2 32 15 163,33 47
92. Zlesák Ivan BK KLÍŠE P190 2 24 22 180,86 46
93. Černý Jiří P190 2 30 16 176,40 46
94. Matera Lubomír P190 2 27 18 177,00 45
95. Typolt Pavel P190 3 18 15 12 174,33 45
96. Hrdlička Vladislav BDR P190 1 45 45
97. Horňák Vladimír P190 2 30 14 160,71 44
98. Veselý Zdeněk P190 1 44 44
99. Jirsa Miloš P190 2 30 13 154,00 43
100. Šenk Petr P190 2 24 19 43
101. Mlynář Marek JBN Kutná Hora P190 1 42 174,67 42
102. Kvasnička Ondřej Notaxo, z.s. P190 3 16 14 12 159,00 42
103. Breburda Miroslav BDR P190 1 40 40
Bittala Petr P190 1 40 40
105. Dobiáš Michal Notaxo, z.s. P190 1 39 179,00 39
106. Kičmer Tomáš P190 1 39 39
107. Sršeň Marcel P190 2 19 19 189,83 38
108. Kouba Václav P190 2 25 13 162,33 38
109. Pelc Tomáš P190 2 19 19 38
Paračka Andrej Strike Řevnice P190 2 28 10 38
111. Nosek Richard BC BLACK RIDERS, o.s. P190 1 37 173,33 37
112. Diviš Pavel P190 2 29 8 172,50 37
113. Szotkowski Jaroslav P190 1 37 37
114. Víšek Petr BK Jablonec P190 3 27 5 4 177,74 36
115. Plánička Vojtěch BK KLÍŠE P190 2 34 1 203,20 35
116. Soušek Milan P190 1 35 187,55 35
117. Staněk František P190 2 20 15 185,67 35
118. Kaprálek Petr P190 1 35 35
Russ Martin P190 1 35 35
Nováček Josef Bowling Hluboká P190 1 35 35
121. Váňa Antonín P190 1 34 34
Jung Jindřich P190 2 23 11 34
123. Klečka Jiří P190 1 33 176,50 33
124. Kotjužanský Jiří P190 2 26 6 32
Platoš Antonín P190 1 32 32
Sousedík Rostislav P190 1 32 32
127. Rathouský Tomáš P190 1 31 170,63 31
128. Mikliš Petr st. P190 1 31 31
129. Stříbrný Vladimír BK Jablonec P190 1 30 207,86 30
130. Mrkvička Tomáš P190 1 30 179,25 30
131. Kober Ivan P190 2 23 7 30
Ježek Jan ml. Bowlingový spolek Jadran P190 1 30 30
Šmelcer Ladislav P190 1 30 30
134. Čermák František BC Tábor P190 1 29 185,00 29
135. Svoboda Marcel P190 2 21 8 168,80 29
136. Zedník Miroslav P190 1 29 29
Bednarz Andrzej CNC Produkt Ostrava P190 1 29 29
138. Eliáš Petr st. JČ P190 1 28 181,25 28
139. Minnakhmetov Kamil P190 1 28 28
Klus František Bowland Olomouc P190 1 28 28
141. Kratochvíl Dominik BC Bowlingzone P190 1 27 227,63 27
142. Krusberský Ladislav P190 1 27 27
Klimeš Josef P190 1 27 27
144. Roučka Lukáš P190 1 26 26
Jindřich Martin P190 1 26 26
Vančík Bohumil P190 1 26 26
147. Horník Gustav P190 1 25 181,25 25
148. Vodák Viktor P190 2 12 12 171,00 24
149. Valter Martin Praha P190 1 24 24
150. Vlasák Aleš P190 1 23 23
151. Ruml David P190 1 22 182,17 22
152. Běhal Jaroslav P190 2 12 10 139,40 22
153. Vyhnanovský Martin P190 1 22 22
Brichta Vladimír P190 1 22 22
Šípek Jan P190 1 22 22
156. Tesař František BC Bowlingzone P190 1 21 186,13 21
157. Bařina Václav P190 1 21 183,67 21
158. Skalický Pavel P190 1 21 178,00 21
159. Vokurka Jaroslav P190 2 14 7 160,50 21
160. Stupka Jan P190 3 21 154,76 21
161. Horák Alois P190 1 21 21
Bukovjan Radek BC Budějce P190 1 21 21
163. Pouzar Rudolf P190 1 20 20
164. Maňásek Jaroslav P190 1 19 19
165. Hřebík Lumír Strike Řevnice P190 1 18 153,40 18
166. Ryška Jiří P190 1 18 18
167. Hypius Martin P190 1 17 190,57 17
168. Chudoba Josef P190 2 14 3 165,10 17
169. Tomanec David P190 1 17 17
Janás Jiří P190 1 17 17
Kučera Zdeněk P190 1 17 17
172. Kříž Martin Wawe House Gang P190 1 16 16
Veselý Petr P190 1 16 16
Čermák Jiří st. P190 1 16 16
Slach Zbyněk Bowling Hluboká P190 1 16 16
176. Gürtler Tomáš JBN Kutná Hora P190 1 15 197,00 15
177. Štefánik Zdeno P190 1 15 15
Kukačka Martin P190 1 15 15
179. Kalous Roman P190 1 14 167,17 14
180. Malenda Richard P190 1 13 13
181. Kvasnička Pavel P190 1 11 176,17 11
182. Kafka Pavel P190 1 11 11
183. Štefl Radomír P190 1 10 174,00 10
184. Mlčák František P190 1 10 10
Ozimý Stanislav P190 1 10 10
186. Prokop Zdeněk P190 1 8 168,33 8
187. Forman Jiří P190 1 8 168,25 8
188. Kelnar Aleš P190 1 8 8
189. Schůt Ladislav P190 1 7 171,33 7
190. Pařízek Jaroslav P190 1 7 169,00 7
191. Fiala Michal P190 1 7 159,25 7
192. Vrtiška Pavel P190 1 7 152,75 7
193. Knap Miroslav st. P190 1 7 7
Tichý Radek P190 1 7 7
195. Žák Jan P190 1 6 142,50 6
196. Dolog Pavol Tacl Letohrad P190 1 6 6
197. Javůrek Jiří P190 1 4 4
Mráček Petr JKM bowling P190 1 4 4
Kovář Pavel st. P190 1 4 4
200. Paclík Vladimír P190 1 3 155,17 3
201. Martinec Václav P190 1 2 154,80 2
202. Dvořáček David P190 1 1 1

Krátké zprávy

09.08.2022 v 23:43

Na zářijové MČR seniorských dvojic je rozšířena obsazovačka o 16 míst.

27.07.2022 v 14:22

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj Prestige Tour.

27.07.2022 v 01:48

Zveřejněny propozice MČR dvojic seniorů 2022 otevřena obsazovačka.

22.07.2022 v 09:50

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige Tour.

13.07.2022 v 15:02

Zveřejněny propozice pro EXTRALIGA ČBL 2022/23

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2022/23

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena 1. turnaje Prestige Tour 2022/2023

Marešová Jana
bez klubové příslušnosti
Marešová Jana

Marešová Jana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší seniorka - 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Rácová Julie
Xbowling club
Rácová Julie

Rácová Julie

Xbowling club

Nejlepší hráčka kategorie P165 - 1. turnaj Prestige Tour 2022/23

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 1. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská
  • Silvernite/