Bodovací žebříček, ročník 2021 - 2022

říjen15

P. Příjmení a jméno Klub Kat. T. nej. výsl. Prům. Body
1. Nosková Jitka Xbowling club P190 4 90 40 24 182,67 154
2. Straková Irena Strike Řevnice 2 82 43 192,89 125
3. Liebichová Fantová Ingrid Xbowling club P190 3 86 22 17 167,60 125
4. Lencová Anežka P165 3 79 21 7 169,17 107
5. Suchánková Miloslava Veteráni MŠSF P165 3 74 18 10 162,43 102
6. Dvornáková Táňa P165 1 98 169,61 98
7. Málková Lenka JKM bowling P165 4 67 17 11 160,70 95
8. Iwazawa Ema JKM bowling P190 1 94 175,23 94
9. Rácová Julie Xbowling club P165 2 85 3 149,86 88
10. Šulcová Hana P165 2 66 18 150,05 84
11. Vaněčková Dagmar P190 2 71 8 168,72 79
12. Semeráková Monika P190 1 75 183,00 75
13. Maršálková Lidmila P190 2 63 11 156,70 74
14. Doubravová Květoslava P165 3 35 25 5 65
15. Slavíková Kateřina BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 29 24 11 169,36 64
16. Brůčková Kateřina P190 1 57 150,07 57
17. Sopková Irena P165 3 35 16 4 164,76 55
18. Rejžková Štěpánka P165 1 50 145,30 50
19. Kubíčková Jana P165 3 36 10 4 50
20. Lacigová Lenka P165 1 48 48
21. Schönová Jana P165 4 26 20 1 155,19 47
22. Kolářová Hana BC BLACK RIDERS, o.s. P190 3 30 9 7 157,56 46
23. Soukupová Dana Seniorbowling CZ P165 4 19 15 11 156,92 45
24. Klusáčková Dana Bowlingový spolek Jadran 1 42 42
25. Martinková Naděžda P165 1 41 41
26. Malcová Gabriela Notaxo, z.s. P190 2 28 12 182,50 40
27. Závladská Svatava BK KLÍŠE P190 2 20 20 181,29 40
28. Bulová Eliška P165 2 24 16 168,10 40
29. Bočanová Ivana P165 4 16 16 8 156,00 40
30. Zapletalová Jiřina P165 1 40 40
31. Maléřová Pavlína P190 2 24 15 182,67 39
32. Valíčková Beata P165 1 38 38
33. Frýbortová Marie BC Tábor P190 2 21 15 186,94 36
34. Blažková Lenka P165 2 33 2 35
Petáková Anna expert King Pins P190 1 35 35
36. Janočková Krystyna P190 2 20 14 157,80 34
37. Breindlová Anna BK KLÍŠE P190 1 32 181,90 32
38. Skokanová Milada P165 1 31 31
Drbalová Marie P165 2 27 4 31
40. Líbalová Dagmar P165 2 26 3 139,67 29
41. Capilová Nela P190 1 26 26
Dostálová Šárka P165 1 26 26
43. Brokešová Anna Seniorbowling CZ P190 2 22 3 157,94 25
44. Pořízková Žaneta P190 1 25 25
Dostálová Jiřina P165 1 25 25
46. Hejdučková Kateřina ml. Bowland Olomouc 1 24 181,10 24
47. Lexová Sophie Bowling Hluboká P190 1 24 24
Klusáčková Kateřina P165 1 24 24
49. Janošcová Kateřina SK Skivelo P190 1 23 189,80 23
50. Janoutová Adelina P165 1 23 23
51. Pláničková Zdenka BK KLÍŠE P165 2 19 3 151,50 22
52. Zmijková Radka P165 1 22 22
53. Dufková Veronika BDR P190 2 14 7 21
Matoušková Hana P165 2 15 6 21
55. Kafková Danica P165 1 20 20
56. Kocmanová Jana P165 2 12 7 161,28 19
57. Suránová Sára P165 5 11 5 3 126,60 19
58. Filušová Anna P165 1 19 19
59. Žáčková Pavla JKM bowling P165 1 18 152,60 18
60. Králová Lucie P165 1 17 131,50 17
61. Valíčková Agáta Bowlingový spolek Jadran P190 1 17 17
62. Stulíková Dagmar P190 1 16 173,00 16
63. Mičkalová Kateřina P165 1 16 16
64. Biskupová Martina P165 1 15 183,43 15
65. Králiková Martina P190 1 15 160,44 15
66. Růžičková Mirka P165 1 15 15
Lynn Marcela P165 1 15 15
Sovová Alena Notaxo, z.s. P190 1 15 15
69. Meluzinová Adéla ProBowling Hustopeče P165 1 14 180,73 14
70. Hermanová Marie P165 1 14 14
Mihdalová Veronika P165 1 14 14
Kričinská Lenka P165 2 8 6 14
73. Krummerová Eliška ProBowling Hustopeče 1 13 180,08 13
74. Vondráčková Linda BC Bowlingzone P190 1 13 167,25 13
75. Slezáková Jaroslava P165 1 13 13
Vlachovičová Sylvie P165 1 13 13
Stukalo Albina P165 1 13 13
78. Brychová Eliška BC Bowlingzone P190 1 12 173,56 12
79. Janovská Jana P190 2 7 5 160,75 12
80. Nováková Jana P165 1 12 12
Sněhotová Romana P165 1 12 12
Kubíková Dana P165 1 12 12
Kolářová Jaroslava P165 1 12 12
Převorová Monika P190 1 12 12
85. Sovová Ivana - JČ P190 2 7 4 161,14 11
86. Lančová Petra P165 1 11 11
Endersová Alena Seniorbowling CZ P165 1 11 11
88. Hrazdírová Lucie Bowling Blansko, z.s. P190 1 10 174,50 10
89. Prokopová Dagmar P190 1 10 154,67 10
90. Uhlířová Hana BC Rabbits Praha P165 1 10 10
Navrátilová Vlaďka P165 1 10 10
Hrušková Libuše P190 1 10 10
Růžičková Miroslava P165 1 10 10
94. Hejnová Kateřina P165 1 9 9
Ondráčková Ema P165 1 9 9
96. Svačinová Ivana P190 1 8 166,29 8
97. Kuželová Lenka P190 1 8 158,50 8
98. Holinková Naďa P165 2 6 2 142,50 8
99. Kapustová Dagmar P165 1 8 8
Šebestová Edita P165 1 8 8
101. Svobodová Jana P165 2 6 1 116,80 7
102. Školová Mirka P165 1 7 7
103. Simonová Helena P165 1 6 153,60 6
104. Housková Petra P165 1 6 146,71 6
105. Bojdová Nathalie ProBowling Hustopeče P165 1 6 146,57 6
106. Capilová Dagmar P165 1 6 6
Tuzarová Petra Radava SC P165 1 6 6
Krupicová Petra P165 1 6 6
109. Dvořáková Lenka BC Bowlingzone P190 1 5 152,33 5
110. Míková Kateřina P165 1 5 147,25 5
111. Maňásková Petra P165 1 5 5
112. Pospíšilová Jitka P190 1 4 155,57 4
113. Němcová Denisa BDR P165 1 4 4
Bittalová Anna Seniorbowling CZ P165 1 4 4
Černá Monika P165 1 4 4
Orságová Jana P165 1 4 4
117. Kadlecová Jaroslava P165 1 3 155,33 3
118. Musilová Anna ProBowling Hustopeče P165 1 3 132,54 3
119. Severová Jana Tacl Letohrad P165 1 3 3
Rechtoriková Eva P165 1 3 3
Bojanovská Jana P165 2 2 1 3
122. Haxová Kateřina ProBowling Hustopeče P165 2 1 1 118,67 2
123. Navrátilová Táňa ProBowling Hustopeče P165 1 2 2
Tanenbergová Karolína P165 1 2 2
Váňová Jindřiška P165 1 2 2
Talašová Julie P165 1 2 2
127. Vondráková Miroslava P165 1 1 126,57 1
128. Fufalko Nikola P165 1 1 108,83 1
129. Bizovová Táňa P165 1 1 1
Kosová Zuzana P165 1 1 1
Weissová Jitka P165 1 1 1
Tišnovská Eva P165 1 1 1
Kamenská Marie P165 1 1 1
Jelínková Vladimíra P165 1 1 1
135. Eidernová Vlasta P165 1 0 162,17 0
136. Černá Marta P190 1 0 159,83 0
137. Klepáček Mašková Yvona P190 1 0 148,33 0
138. Rychterová Anna P165 1 0 138,17 0
139. Syrová Anna P165 1 0 112,00 0

Krátké zprávy

15.10.2021 v 13:01

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige

15.10.2021 v 08:13

Storm Juniorská 1.liga (česká část) se hraje v sobotu od 10.00 na místním "house" modelu

Xbowlingu Prosek.

07.10.2021 v 18:25

Pro účast na MČR dvojic bude potřeba dodržovat zákonná protiepidemická opatření (viz. článek).

04.10.2021 v 16:52

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2021.

01.10.2021 v 10:29

Storm Juniorská extraliga se hraje v neděli na místních "house" modelech.

Galerie

Uher Jaroslav
ProBowling Hustopeče
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2021/22

Vrážel Jiří st.
SKBC Račice
Vrážel Jiří st.

Vrážel Jiří st.

SKBC Račice

Nejlepší hráč kategorie P190 a nejlepší senior, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Foťko Matěj
bez klubové příslušnosti
Foťko Matěj

Foťko Matěj

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Meluzinová Adéla
ProBowling Hustopeče
Meluzinová Adéla

Meluzinová Adéla

ProBowling Hustopeče

Nejlepší juniorka, 1. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura