Mistrovství České republiky juniorů 2024

(akt. 29. 4.) Druhý den byly na programu Mistrovství České republiky juniorů mladší kategorie. Ani v neděli nebyla nouze o skvělé výkony a napínavé zápasy playoff. Noví mistři a mistryně ČR kategorií do 9 let a 10 až 12 let jsou následující:

Nella Drbalová - kat. dívky do 9 let

Rudolf Brychňáč - kat. chlapci do 9 let

Táňa Navrátilová - kat. dívky 10 až 12 let

Jaromír Zápotocký - kat. chlapci 10 až 12 let

Fotogalerii z mistrovství naleznete zde.

.

(akt. 28. 4.) První den Mistrovství České republiky juniorů 2024 je za námi a známe mistry ČR hned v 6 kategoriích, kteří jsou následující:

Ema Iwazawa - kat. dívky 12 až 15 let

Matyáš Mňačko - kat. chlapci 12 až 15 let

Zuzana Kvasničková - kat. dívky 16 až 18 let

Vít Jiřiště - kat. chlapci 16 až 18 let

Lucie Hrazdírová - kat. dívky do 21 let

Ondřej Trojek - kat. chlapci do 21 let

Výsledky kvalifikace:

Žáci do 9 let

Žákyně do 9 let

Žáci 10 až 12 let

Žákyně 10 až 12 let

Starší žáci 13 až 15 let

Starší žákyně 13 až 15 let

Dorostenci 16 až 18 let

Dorostenky 16 až 18 let

Kadeti 19 až 21 let

Kadetky 19 až 21 let

.

O víkendu 27. a 28. 4. se na centru Bowland Olomouc uskuteční Mistrovství České republiky juniorů 2024.

Oproti minulým ročníkům nás čeká několik změn. Tento rok budou v sobotu hrát starší kategorie a v neděli ty mladší, součástí programu MČR juniorů bude také nově kategorie do 21 let. Bylo také přidáno playoff i pro mladší kategorie. Kompletní formát soutěží naleznete v propozicích, které naleznete v příloze.

Obsazovačky pro všechny kategorie naleznete zde.

Přílohy

MČR juniorů - starší žáci 13 až 15 let

Datum konání: 27. dubna 2024 Místo: Bowland Olomouc

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Mňačko Matyáš 200 258 234 231 182 144 151 223 225 188 203 201 203,33
2. Haxa Adam 267 269 213 157 177 183 242 177 229 231 192 193 210,83
3. Štěpánek Martin 205 221 144 167 171 168 172 237 214 209 190,80
4. Limburský Gabriel 169 172 197 180 125 189 155 193 137 136 165,30
5. Otec Jan 172 183 164 232 184 173 132 187 178,38
6. Riebel Ota 137 214 170 192 159 193 135 231 178,88
7. Seifert Filip 210 160 156 163 143 198 134 184 168,50
8. Šalkovič Michal 167 129 214 148 166 156 138 152 158,75
9. Křižánek Jakub 138 126 113 234 146 221 163,00
10. Krauskopf Josef ml. 126 172 136 155 173 213 162,50
11. Škrabánek Oskar 187 158 126 215 135 153 162,33
12. Bauer Pavel 159 144 189 111 158 196 159,50
13. Bartoš Tomáš 178 165 154 149 133 178 159,50
14. Bican Josef 143 156 176 147 146 125 148,83
15. Partyka David 119 183 136 146 164 137 147,50
16. Donnelly Jacob Milan 141 149 148 134 144 148 144,00
17. Spáčil Josef 137 156 123 153 157 116 140,33
18. Selinger Marek 126 175 126 123 114 159 137,17
19. Rabas Martin 110 138 137 119 178 137 136,50
20. Kantůrek Tomáš 121 200 121 126 123 115 134,33
21. Punčochář Jakub 109 194 95 135 136 131 133,33
22. Schön Daniel 150 96 135 134 135 144 132,33
23. Rolinc Šimon 133 120 104 132 123 112 120,67
24. Kotrč Štěpán 126 117 142 111 105 110 118,50
25. Vacín Václav 107 120 98 73 95 94 97,83

MČR juniorů - žáci do 9 let

Datum konání: 28. dubna 2024 Místo: Bowland Olomouc

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Brychňáč Rudolf 113 174 192 148 149 196 162,00
2. Fajkus Patrik 139 161 161 127 160 164 152,00
3. Hájek Tadeáš 130 133 132 101 136 126,40
4. Morkes Daniel 108 110 84 98 74 94,80

MČR juniorů - žákyně do 9 let

Datum konání: 28. dubna 2024 Místo: Bowland Olomouc

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Drbalová Nella 120 81 120 79 99 124 103,83
2. Věříšová Zuzana 112 119 87 78 151 115 110,33
3. Pokorná Kristina 126 127 131 115 136 127,00
4. Jeníková Viktorie 129 116 122 97 92 111,20
5. Věříšová Nikola 79 73 56 102 77,50

MČR juniorů - starší žákyně 13 až 15 let

Datum konání: 27. dubna 2024 Místo: Bowland Olomouc

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Iwazawa Ema 162 198 216 210 214 193 214 234 225 152 201,80
2. Bojdová Anna 169 200 135 142 168 176 167 171 172 136 163,60
3. Kotoučková Adéla 137 157 109 189 192 194 148 185 163,88
4. Podlahová Šárka 145 124 143 139 181 179 169 116 149,50
5. Balejová Alena 132 128 163 122 124 174 140,50
6. Petres Klaudie 171 114 127 154 126 150 140,33
7. Václavíková Natálie 134 155 140 150 129 133 140,17
8. Vojtěchovská Eliška 103 125 150 128 88 101 115,83

MČR juniorů - dorostenci 16 až 18 let

Datum konání: 27. dubna 2024 Místo: Bowland Olomouc

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Zapletal Jaroslav 247 210 182 245 243 254 216 179 218 204 191 180 214,08
2. Jiřiště Vít ml. 246 197 224 201 247 187 208 202 234 266 199 198 217,42
3. Jiránek Filip 189 221 235 221 207 162 269 244 177 159 208,40
4. Mojka David 223 210 217 180 185 203 237 223 213 182 207,30
5. Sedláček Jakub 214 157 245 243 211 194 187 222 209,13
6. Prekop Ondřej 199 240 219 162 186 213 215 254 211,00
7. Macke Matyáš 237 256 198 146 211 164 199 203 201,75
8. Nejezchleba Daniel 244 151 139 176 131 234 179,17
9. Šatný Kristián 216 184 203 170 167 122 177,00
10. Průša David 157 152 178 169 206 178 173,33
11. Havelka Timon 159 176 213 146 129 203 171,00
12. Vacek Tomáš 149 181 184 161 168 174 169,50
13. Muránsky Daniel 202 173 158 123 169 182 167,83
14. Hrazdíra Jan 196 149 158 163 150 186 167,00
15. Drcmánek Jan 202 168 182 138 156 132 163,00
16. Pospíšil Kryštof 173 133 167 157 180 139 158,17
17. Hasoň Jakub 189 172 127 149 137 165 156,50
18. Spáčil Jan ml. 161 148 160 193 137 136 155,83
19. Böhm Michal 168 181 109 154 156 155 153,83
20. Brhel Kamil 167 135 162 175 122 154 152,50
21. Findejs Robin 133 126 119 170 162 158 144,67
22. Bulej Kryštof 124 136 134 141 123 198 142,67
23. Heřmanský David 130 142 131 134 143 165 140,83
24. Krejcha Alexandr 125 104 108 130 142 148 126,17
25. Šimperský Maxim 78 121 101 120 138 106 110,67
26. Komárek Šimon 170 161 165,50

MČR juniorů - dorostenky 16 až 18 let

Datum konání: 27. dubna 2024 Místo: Bowland Olomouc

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Kvasničková Zuzana 191 181 214 195 188 215 220 204 243 184 203,50
2. Rácová Julie 182 202 246 175 208 125 185 259 152 179 191,30
3. Žáčková Pavla 165 194 174 186 173 170 204 159 178,13
4. Brokešová Viktorie 175 161 215 170 158 156 198 189 177,75
5. Dočkalová Tina 146 184 167 210 179 121 167,83
6. Brokešová Annabel 187 160 173 173 134 173 166,67
7. Vítková Adéla 186 138 145 119 177 177 157,00
8. Sekowská Beatrica 160 165 116 121 165 169 149,33
9. Haisová Nicole 147 102 134 103 123 136 124,17

MČR juniorů - žáci 10 až 12 let

Datum konání: 28. dubna 2024 Místo: Bowland Olomouc

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Zápotocký Jaromír 225 178 170 173 166 175 184 181,57
2. Dvořák Filip JČ 162 126 147 203 225 213 179 179,29
3. Stuchlík Adam 169 152 222 145 164 203 175,83
4. Štěpánek Michal 137 159 182 169 236 161 174,00
5. Riebel David 135 174 172 182 171 166,80
6. Malý David 168 147 138 191 170 162,80
7. Kotouček Vojtěch 146 162 157 137 106 141,60
8. Steiner Adam 162 166 129 144 124 145,00
9. Romeo Matyáš 121 154 195 117 146,75
10. Kunčák Sebastian 142 139 135 169 146,25
11. Bouzek Jáchym 134 140 145 162 145,25
12. Hrnčíř Vojtěch 158 106 152 162 144,50
13. Bednár Jakub 135 148 131 139 138,25
14. Mikauš David 129 157 140 123 137,25
15. Čejdík Ondřej 148 105 136 121 127,50
16. Dudek Daniel 138 110 122 139 127,25
17. Dvořák Filip 113 124 113 153 125,75
18. Čonka Teodor 129 129 119 125 125,50
19. Makovský Ota 127 127 94 129 119,25
20. Jaher Sebastian 120 138 95 123 119,00
21. Dorociak Adam 74 106 141 131 113,00
22. Drbal Štěpán 124 96 95 132 111,75
23. Šebela David 115 112 100 97 106,00
24. Bláha Vít 110 95 101 109 103,75
25. Ilgo Matúš 66 110 78 105 89,75
26. Vacek Martin 90 79 77 85 82,75

MČR juniorů - žákyně 10 až 12 let

Datum konání: 28. dubna 2024 Místo: Bowland Olomouc

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Navrátilová Táňa 199 177 126 181 189 149 170,17
2. Haxová Kateřina 203 186 168 198 149 145 174,83
3. Brychňáčová Nikola 149 169 147 158 153 155,20
4. Zezulová Amálie 139 118 159 164 123 140,60
5. Otcová Amélie 137 147 152 132 142,00
6. Klusáčková Bibiana 133 154 134 133 138,50
7. Bicanová Rozárie 137 118 148 102 126,25
8. Pitrochová Karolína 89 117 155 126 121,75
9. Kobalová Eleonora 84 90 112 120 101,50
10. Kobalová Alexandra 70 67 68 49 63,50

MČR juniorů - kadeti 19 až 21 let

Datum konání: 27. dubna 2024 Místo: Bowland Olomouc

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Trojek Ondřej 258 194 214 229 201 180 223 277 206 256 223,80
2. Jelínek Lukáš 163 187 193 215 233 180 257 245 245 196 211,40
3. Kordulík Václav ml. 255 178 202 154 147 247 243 237 207,88
4. Hasoň Jiří 182 204 165 179 197 176 173 201 184,63
5. Dokoupil Daniel 207 142 188 174 168 140 169,83
6. Hrbáček Lukáš 75 117 122 108 138 140 116,67

MČR juniorů - kadetky 19 až 21 let

Datum konání: 27. dubna 2024 Místo: Bowland Olomouc

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hrazdírová Lucie 136 179 225 196 237 233 187 215 188 162 195,80
2. Capilová Nela 183 175 164 155 189 147 267 169 171 164 178,40
3. Mazalová Andrea 190 167 175 224 197 154 178 202 185,88
4. Lexová Sophie 146 147 188 167 171 183 126 191 164,88
5. Honomichlová Martina 179 128 165 201 155 167 165,83
6. Valíčková Agáta 187 144 171 144 165 126 156,17

Krátké zprávy

20.07.2024 v 11:15

Druhá medaile pro ČR z ESBC: Jana Lébrová a Jana Marešová ve dvojicích žen 60-69 let vybojovali zlato.

18.07.2024 v 08:53

Tým chlapců na Mistrovství světa do 21 let obhájil titul pro Českou republiku!

16.07.2024 v 06:31

ESBC Hamburk - Ondrej Surán vybojoval v jednotlivcích zlatou medaili.

15.07.2024 v 09:27

Na Mistrovství světa do 21 let vybojovali bronzové medaile Lukáš Jelínek s Ondřejem Trojkem v soutěži dvojic.

06.07.2024 v 01:38

Obsazovačka na 1. turnaj Prestige 2024/25 bude otevřena v sobotu 6. 7. v 17:00. Začíná se 27. července v centru Olympia Bowling Všenory.

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/