Prestige Tour, 10. turnaj

(akt. 15. 4.) Poslední runda dnes zamíchala pořadím na předních místech 10. turnaje. Na první místo se probojoval Ondřej Trojek se součtem 1393. Na druhém místě je nejlepší žena a zároveň i nejlepší hráčka kategorie P190 Ema Iwazawa (1322). Na třetím místě skončil úřadující mistr Evropy Jord van Weeren z Nizozemska (1291). Vedení v kategorii P165 udržel Daniel Muránsky na 46. místě. Nejlepším seniorem se na 5. místě stal Adolf Klepáček.

Konečné výsledky

.

(akt. 15. 4.) V neděli začal na olomouckém Bowlandu 10. turnaj série Prestige Tour 2023/24. Ve vedení je zatím Matyáš Macke se součtem 1284, který je zároveň i nejlepším juniorem a hráčem kategorie P190. Na druhém místě je nejlepší senior Adolf Klepáček (1269) a na třetím místě Antonín Matějka (1242). Nejlepší ženou je na čtvrtém místě Kateřina Hejdučková ml. (1232) a nejlepším hráčem kategorie P165 je na 21. místě Daniel Muránsky (1078).

Průběžné výsledky

Turnaj pokračuje v pondělí další rundou.

.

V neděli startuje na centru Bowland Olomouc desátý turnaj série Prestige Tour 2023/24.

Mazací model naleznete v příloze.

Příloha

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Trojek Ondřej 259 258 204 242 227 203 232,17 93
2. Iwazawa Ema[+8] 188 201 246 203 246 190 212,33 92
3. van Weeren Jord 254 234 169 196 237 201 215,17 91
4. Macke Matyáš 279 187 180 231 234 173 214,00 90
5. Klepáček Adolf 177 237 223 182 248 202 211,50 89
6. Hasoň Jiří 202 217 214 224 205 204 211,00 88
7. Matějka Antonín 223 221 233 170 189 206 207,00 87
8. Hejdučková Kateřina ml.[+8] 191 209 182 209 192 201 197,33 86
9. Fojtíková Ivana[+8] 171 223 159 190 198 211 192,00 85
10. Kvasničková Zuzana[+8] 190 192 209 210 170 179 191,67 84
11. Vrážel Jiří st. 247 192 168 196 182 211 199,33 83
12. Rác Václav 199 216 210 219 210 135 198,17 82
13. Petáková Anna[+8] 181 167 171 205 178 235 189,50 81
14. Mojka David 165 234 194 180 174 236 197,17 80
15. Liebich Tomáš 204 214 169 175 193 228 197,17 79
16. Kordulík Václav ml. 171 217 244 218 180 148 196,33 78
17. Lang David 208 184 215 186 199 181 195,50 77
18. Komárek Šimon 169 232 207 163 193 192 192,67 76
19. Kotrla Ondřej 208 196 161 193 187 209 192,33 75
20. Marešová Jana[+8] 186 217 182 158 214 148 184,17 74
21. Nosková Jitka[+8] 193 162 205 178 153 212 183,83 73
22. Lakomý Jan 201 203 212 192 176 167 191,83 72
23. Mareš Michal 214 154 212 157 201 212 191,67 71
24. Hrazdíra Jan 201 159 191 199 215 183 191,33 70
25. Hladík Karel 216 185 163 203 202 174 190,50 69
26. Zapletal Jaroslav 210 214 177 174 170 193 189,67 68
27. Prekop Ondřej 214 174 207 184 197 162 189,67 67
28. Haxa Martin 167 191 176 212 180 212 189,67 66
29. Klein David 246 168 185 197 179 159 189,00 65
30. Seidl Daniel 187 214 178 214 191 150 189,00 64
31. Průša David 192 199 180 174 182 204 188,50 63
32. Havelka Timon 192 191 203 172 188 184 188,33 62
33. Jiřiště Vít ml. 146 223 171 189 207 193 188,17 61
34. Janošec Miroslav ml. 227 190 193 160 199 158 187,83 60
35. Jirků Ladislav 145 191 208 183 188 212 187,83 59
36. Lébrová Jana[+8] 157 201 235 157 150 178 179,67 58
37. Brázda Bohumil 211 200 156 233 139 182 186,83 57
38. Jarovský Albert 177 177 194 214 156 196 185,67 56
39. Nádvorník Pavel 169 158 199 161 201 223 185,17 55
40. Kurka Ondřej 199 177 195 172 206 157 184,33 54
41. Šenk Petr 211 199 147 179 179 185 183,33 53
42. Spáčil Jan ml. 165 174 164 217 187 181 181,33 52
43. Sedláček Jakub 183 198 183 150 205 168 181,17 51
44. Hoschna Jan 252 198 150 164 158 159 180,17 50
45. Hrazdírová Lucie[+8] 184 178 161 230 142 138 172,17 49
46. Muránsky Daniel 194 164 184 156 156 224 179,67 48
47. Janočková Krystyna[+8] 195 214 171 158 165 126 171,50 47
48. Liebichová Fantová Ingrid[+8] 149 169 159 200 180 169 171,00 46
49. Hasník Vít 184 188 172 173 174 183 179,00 45
50. Zvěřinová Lenka[+8] 165 193 139 177 186 163 170,50 44
51. Krejčí Jarmila st.[+8] 136 198 168 177 177 164 170,00 43
52. Štefková Eva[+8] 203 142 190 172 135 174 169,33 42
53. Janošcová Kateřina[+8] 165 178 189 135 174 175 169,33 41
54. Šimůnek Pavel st. 136 212 156 202 181 167 175,67 40
55. Harašta Jiří 177 211 157 175 163 171 175,67 39
56. Borek Jiří 181 132 187 129 200 222 175,17 38
57. Láslo Jiří 140 182 171 194 170 193 175,00 37
58. Zelinková Irena[+8] 175 152 169 148 178 169 165,17 36
59. Paclík Vladimír 170 156 166 194 168 177 171,83 35
60. Kunc Oto 138 209 172 173 163 175 171,67 34
61. Černá Pavla[+8] 169 180 149 145 149 190 163,67 33
62. Prokopová Dagmar[+8] 167 137 187 151 160 179 163,50 32
63. Vavrla Zdeněk 143 137 198 209 140 200 171,17 31
64. Capilová Nela 168 161 169 235 162 130 170,83 30
65. Černíková Karolína[+8] 174 144 130 148 196 180 162,00 29
66. Sýkorová Andrea[+8] 206 131 128 187 156 162 161,67 28
67. Mihulka Josef 143 154 189 191 136 205 169,67 27
68. Sovová Alena[+8] 150 151 152 158 187 169 161,17 26
69. Hasoň Jakub 161 156 169 175 189 161 168,50 25
70. Gurgul Lukáš 159 141 193 177 169 164 167,17 24
71. Henzl Petr 161 141 190 144 149 214 166,50 23
72. Jiřiště Vlastimil 136 144 189 177 152 198 166,00 22
73. Škrabánek Oskar 144 180 149 199 145 178 165,83 21
74. Kvasnička Pavel 190 137 151 161 199 153 165,17 20
75. Filuš Jan ml. 147 152 171 181 167 167 164,17 19
76. Capil Radomír 164 173 137 157 160 187 163,00 18
77. Dvořáková Magdalena[+8] 154 173 127 154 167 154 154,83 17
78. König Antonín 153 160 165 203 154 140 162,50 16
79. Soukup Libor 147 144 182 157 193 147 161,67 15
80. Adamec Petr 146 214 164 122 168 142 159,33 14
81. Haisová Nicole[+8] 181 136 124 157 141 165 150,67 13
82. Kappel Martin 152 181 176 165 126 138 156,33 12
83. Šponerová Kateřina[+8] 180 146 137 124 138 150 145,83 11
84. Barták Tomáš 142 189 143 161 151 133 153,17 10
85. Kurka Kamil 160 139 147 176 135 147 150,67 9
86. Sekowská Beatrica[+8] 132 138 190 122 108 147 139,50 8
87. Leinweber Petr 114 155 138 170 126 177 146,67 7
88. Chrpa Jindřich 119 146 147 172 143 143 145,00 6
89. Štícha Bohumil 146 162 158 112 125 127 138,33 5
90. Lukaševič Pavel 132 146 160 134 123 125 136,67 4
91. Šalkovič Michal 157 155 136 124 121 119 135,33 3
92. Bouzek Jáchym 149 138 118 124 135 138 133,67 2
93. Vacín Václav 100 76 127 153 120 136 118,67 1

Krátké zprávy

20.07.2024 v 11:15

Druhá medaile pro ČR z ESBC: Jana Lébrová a Jana Marešová ve dvojicích žen 60-69 let

18.07.2024 v 08:53

Tým chlapců na Mistrovství světa do 21 let obhájil titul pro Českou republiku!

16.07.2024 v 06:31

ESBC Hamburk - Ondrej Surán vybojoval v jednotlivcích zlatou medaili.

15.07.2024 v 09:27

Na Mistrovství světa do 21 let vybojovali bronzové medaile Lukáš Jelínek s Ondřejem Trojkem v soutěži dvojic.

06.07.2024 v 01:38

Obsazovačka na 1. turnaj Prestige 2024/25 bude otevřena v sobotu 6. 7. v 17:00. Začíná se 27. července v centru Olympia Bowling Všenory.

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/