Storm Prague Cup, 6. turnaj

(aktualizováno 16.8.2020) Ve dnech 14. a 15. srpna 2020 se v Praze na centru Best Bowling uskutečnil šestý turnaj série STORM Prague Cup 2020. Srpnový turnaj se hrál na středním mazání a účastnilo se jej 63 hráčů a hráček.

KVALIFIKACI hned od první rundy až do čtvrté vévodil překvapivě Luboš Marek, ale v páté nastoupil do hry Jaroslav Lorenc, který s 1306 body a průměrem 217,67 jej předběhl. Mezi ženami si vedla v kvalifikaci nejlépe Ingrid Liebichová s 1144 body (4.místo).

Na postup z 24 místa bylo zapotřebí mít na svém kontě po šesti odehraných hrách 1179 bodů (podrobné výsledky kvalifikace >> zde).

Po ukončené kvalifikaci se losovaly dvě excentrické koule, které vyhráli Jaroslav Butal a Albert Jarovský.

FINÁLE si načasoval nejlépe Lukáš Homola. Po výkonech 236, 242, 258, 205 vítězí s finálovým součtem 941 bodů a 16 bodovým náskokem před Jaroslavem Lorencem. Výbornou formu z poslední doby potvrzuje Irena Straková, která vybojovala třetí místo.

Prvenství ve vedlejších kategoriích vybojovali:

Lukáš Jelínek – nejlepší junior (4. místo)

Marek Navrátil - nejlepší hráč kategorie P165 (6. místo)

Jan Kolář st. – nejlepší senior (8. místo)

Konečné výsledky a pořadí 6. turnaje >> zde.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ (hraje se o prize money 40 000,- Kč za umístění na prvních pěti místech, dále se hraje o deset bowlingových koulí) zaznamenal opět pár změn. Objevili se zde čtyři noví hráči a celkový počet účastníků stoupl na 142. Pozici lídra si upevnil Lukáš Jelínek a vede s 538 body. Z druhého až na osmé propadl druhý Josef Colon s 373 body, jeho místo zaujal Lukáš Homola (470 bodů). Třetí místo v celoročním pořadí si ohlídala Irena Straková, která má nyní 462 bodů. Žebříček celoročního pořadí s označením oceněných naleznete >> zde.

FOTOGALERIE:

- obr.1: Tři nejlepší celkově (zleva Jaroslav Lorenc, Lukáš Homola, Irena Straková,)

- obr.2: Nejlepší junior, Lukáš Jelínek

- obr.3: Nejlepší hráč kategorie P165 – Marek Navrátil

- obr.4: Nejlepší senior – Jan Kolář

.

(aktualizováno 18.7.2020) Vítězem 6. turnaje Storm Prague Cup se stal Lukáš Homola, druhý se umístil Jaroslav Lorenc, třetí místo vybojovala Irena Straková. Report a foto z turnaje budou přidány později.

.

Páteční předehrávkou od 17.00 hod. začal šestý „áčkový“ turnaj STORM PRAGUE CUP 2020, na kterém se budou LOSOVAT DVĚ EXCENTRICKÉ KOULE.

Do slosování jdou všechny dílčí starty na turnaji!!! Losování koulí proběhne po ukončení kvalifikace ze všech startů včetně reentrů. Předání koule bude ihned na turnaji, pokud výherce nebude přítomen, na centru Best Bowling obdrží kouli dodatečně.

- Srpnový turnaj letošní série se hraje se na středním mazacím modelu (viz příloha).

- Průběžné páteční výsledky kvalifikace naleznete v příloze.

- V sobotu se začíná hrát již v 9.00 hod, v této hrací rundě je zlevněné startovné, za šest her se platí jen 300 korun, volná místa naleznete >> zde.

PS: V kvalifikaci se hraje se o 24 postupových míst přímo s postupem rovnou do finále, které bude začínat cca v 16.45 hod. Prezence a výběr drah pro finále cca. 15 min před plánovaným začátkem.

Přílohy

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Homola Lukáš 236 192 184 267 133 216 236 242 258 205 216,90 63
2. Lorenc Jaroslav 230 203 234 207 222 210 257 203 265 200 223,10 62
3. Straková Irena 196 204 181 168 173 207 203 216 184 215 194,70 61
4. Jelínek Lukáš 205 228 198 201 185 239 227 172 217 242 211,40 60
5. Fojtíková Ivana 192 197 172 203 194 195 180 180 247 190 195,00 59
6. Navrátil Marek ml. 136 203 169 203 213 183 196 224 217 146 189,00 58
7. Šarišský Jakub 155 149 209 244 212 177 184 192 236 181 193,90 57
8. Kolář Jan st. 203 213 237 191 217 231 228 177 192 225 211,40 56
9. Mazalová Andrea 159 165 190 194 178 185 176 185 173 198 180,30 55
10. Vlk Jakub 169 148 182 192 212 235 185 140 204 220 188,70 54
11. Slavíková Kateřina 178 213 188 156 200 224 166 162 213 168 186,80 53
12. Květenský Vítězslav 207 185 191 186 178 180 156 166 204 171 182,40 52
13. Kovařík Dušan 181 195 185 221 174 190 179 171 180 194 187,00 51
14. Suchánek Jan 182 221 170 173 154 153 157 179 157 181 172,70 50
15. Beštová Kateřina 125 202 152 234 235 244 167 173 185 188 190,50 49
16. Liebichová Fantová Ingrid 139 201 181 242 178 203 169 156 176 167 181,20 48
17. Bílek Miroslav 192 200 151 184 171 203 161 169 191 156 177,80 47
18. Kolářová Hana 167 215 189 117 188 215 158 157 182 151 173,90 46
19. Dědič Dalibor 169 212 172 164 181 231 149 188 160 172 179,80 45
20. Černíková Michaela 193 173 170 129 235 183 113 183 191 142 171,20 44
21. Horňák Vladimír 204 195 182 162 163 189 149 180 175 135 173,40 43
22. Bail Šimon 178 226 151 171 228 199 172 159 157 145 178,60 42
23. Čermák Pavel 185 192 199 185 229 255 182 152 167 172 191,80 41
24. Marek Luboš 162 215 220 171 210 216 124 118 159 181 177,60 40
25. Stupka Jan 201 177 180 182 154 234 188,00 39
26. Rain David 190 222 170 184 233 178 196,17 38
27. Korecký Michal 148 190 152 216 190 174 178,33 37
28. Mička Daniel 170 188 179 217 186 210 191,67 36
29. Rác Václav 169 200 182 212 192 202 192,83 35
30. Mach Libor 183 190 171 178 197 223 190,33 34
31. Sýkorová Andrea 143 189 170 184 183 176 174,17 33
32. Kunc Oto 132 179 178 200 179 191 176,50 32
33. Čikeš Milan 165 163 138 187 189 204 174,33 31
34. Jarovský Albert 184 231 168 142 217 168 185,00 30
35. Strejcová Tereza 139 200 189 179 165 136 168,00 29
36. Horáček Petr 161 148 230 192 166 179 179,33 28
37. Černíková Karolína 191 176 157 148 171 157 166,67 27
38. Beneš Michal 201 202 170 144 193 167 179,50 26
39. Homola Ladislav 168 152 203 141 168 179 168,50 25
40. Butal Jaroslav st. 174 201 154 172 151 212 177,33 24
41. Guič Boris 155 136 187 185 204 185 175,33 23
42. Šimůnek Pavel st. 171 182 131 149 205 205 173,83 22
43. Jirsa Miloš 138 114 192 157 180 197 163,00 21
44. Vacek Pavel 156 176 181 185 167 202 177,83 20
45. Nováková Iva 215 139 172 133 159 158 162,67 19
46. Hais Petr 190 112 164 156 189 192 167,17 18
47. Menclová Otýlie 163 147 142 147 183 172 159,00 17
48. Černík Vojtěch 140 207 168 155 197 161 171,33 16
49. Mlynář Eduard 148 140 156 159 175 183 160,17 15
50. Kassas Abdul 148 186 112 211 201 126 164,00 14
51. Schön Viktor st. 137 197 153 184 156 124 158,50 13
52. Klepáček Mašková Yvona 150 168 145 147 202 132 157,33 12
53. Vokrojová Marie 129 199 154 124 182 177 160,83 11
54. Paračka Andrej 137 171 195 197 158 129 164,50 10
55. Liebich Tomáš 194 165 180 176 149 186 175,00 9
56. Vlček Josef 129 160 190 138 139 167 153,83 8
57. Gruncl Josef 140 115 148 177 171 165 152,67 7
58. Honomichlová Martina 149 109 134 136 220 149 149,50 6
59. Marek Jakub 116 143 166 151 153 180 151,50 5
60. Pisinger Miroslav 165 157 141 167 108 177 152,50 4
61. Žáčková Pavla 103 187 168 126 102 145 138,50 3
62. Míka Miroslav 124 135 151 130 131 143 135,67 2
63. Rácová Julie 99 142 136 107 147 124 125,83 1
ReKovařík Dušan 194 192 194 181 216 165 190,33
ReBeštová Kateřina 179 161 174 149 195 216 179,00
ReStraková Irena 167 184 167 128 212 212 178,33
ReHoráček Petr 206 177 171 129 188 196 177,83
ReMazalová Andrea 160 175 155 153 187 160 165,00
ReHoráček Petr 137 199 138 147 150 203 162,33
ReRác Václav 159 163 148 154 215 123 160,33
ReSýkorová Andrea 165 162 144 140 183 148 157,00
ReČikeš Milan 157 180 157 171 134 141 156,67
ReČerník Vojtěch 152 172 164 156 156 125 154,17
ReKvětenský Vítězslav 115 168 159 148 155 176 153,50
ReČerníková Michaela 172 118 128 171 179 153 153,50
ReŠimůnek Pavel st. 165 156 146 146 149 155 152,83
ReSchön Viktor st. 132 168 184 151 132 148 152,50
ReMarek Jakub 104 158 188 144 159 155 151,33
ReLiebichová Fantová Ingrid 139 181 135 157 134 145 148,50
RePisinger Miroslav 139 190 130 156 122 149 147,67
ReMenclová Otýlie 152 110 190 124 135 154 144,17
ReČerníková Karolína 143 156 139 162 134 115 141,50

Krátké zprávy

06.12.2021 v 09:19

Mistrovství České republiky pětičlenných družstev 2021 - ODLOŽENO.

03.12.2021 v 08:41

Zveřejněny mazací modely pro 4. kolo EXTRALIGY.

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská