| Dat. | Turnaj | Po. | Náhozy | Průměr | B. | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 5. | Český Seniorský Pohár (WonderHand tour) | 38. | 167 | 157 | 200 | 149 | 128 | 162 | 160,50 | ||||
| 28. 4. | Táborská 1. liga | 129 | 199 | 143 | 146 | 154,25 | |||||||
| 26. 4. | S-centrum pestoandchilli tour | 11. | 212 | 202 | 189 | 157 | 158 | 146 | 177,33 | 20 | |||
| 11. 4. | Český Seniorský Pohár (WonderHand tour) | 34. | 126 | 169 | 144 | 160 | 150 | 170 | 153,17 | ||||
| 7. 4. | Táborská 1. liga | 151 | 143 | 153 | 143 | 147,50 | |||||||
| 29. 3. | S-centrum pestoandchilli tour | 19. | 141 | 159 | 158 | 125 | 160 | 160 | 150,50 | 16 | |||
| 17. 3. | Táborská 1. liga | 154 | 147 | 168 | 114 | 145,75 | |||||||
| 1. 3. | S-centrum pestoandchilli tour | 10. | 199 | 163 | 159 | 160 | 159 | 199 | 173,17 | 24 | |||
| 1. 2. | S-centrum pestoandchilli tour | 5. | 175 | 183 | 183 | 211 | 151 | 200 | 183,83 | 28 | |||
| 20. 1. | Táborská 1. liga | 151 | 157 | 154,00 | |||||||||
| 8. 1. | Seniorská liga Hluboká | 121 | 170 | 137 | 150 | 162 | 136 | 146,00 | |||||
| 4. 1. | S-centrum pestoandchilli tour | 8. | 181 | 165 | 133 | 159 | 170 | 189 | 166,17 | 24 | |||
| 16. 12. | Táborská 1. liga | 157 | 148 | 187 | 148 | 160,00 | |||||||
| 25. 11. | Táborská 1. liga | 161 | 201 | 143 | 144 | 162,25 | |||||||
| 23. 11. | S-centrum pestoandchilli tour | 8. | 209 | 175 | 186 | 134 | 138 | 127 | 165 | 181 | 168 | 164,78 | 17 |
| 4. 11. | Táborská 1. liga | 124 | 134 | 180 | 163 | 150,25 | |||||||
| 2. 11. | S-centrum pestoandchilli tour | 18. | 223 | 138 | 150 | 117 | 165 | 173 | 161,00 | 5 | |||
| 26. 10. | Český seniorský pohár Silvernite tour | 8. | 170 | 192 | 158 | 185 | 189 | 181 | 136 | 209 | 179 | 177,67 | |
| 14. 10. | Táborská 1. liga | 132 | 156 | 128 | 167 | 145,75 | |||||||
| 28. 9. | S-centrum pestoandchilli tour | 6. | 130 | 158 | 160 | 159 | 161 | 227 | 186 | 152 | 166,63 | 19 | |
| 7. 9. | S-centrum pestoandchilli tour | 5. | 178 | 176 | 172 | 160 | 188 | 185 | 191 | 144 | 174,25 | 18 | |
| 31. 8. | Letní S-Centrum Cup | 15. | 127 | 137 | 174 | 142 | 190 | 168 | 148 | 152 | 164 | 155,78 | 6 |
| 17. 8. | Letní S-Centrum Cup | 4. | 186 | 173 | 178 | 180 | 146 | 174 | 193 | 147 | 192 | 174,33 | 16 |
| 3. 8. | Letní S-Centrum Cup | 6. | 199 | 173 | 181 | 133 | 184 | 177 | 191 | 163 | 167 | 174,22 | 15 |
| 27. 7. | Letní S-Centrum Cup | 10. | 149 | 147 | 151 | 181 | 183 | 165 | 183 | 154 | 164 | 164,11 | 7 |
| 6. 7. | S-centrum pestoandchilli tour | 18. | 127 | 142 | 136 | 190 | 181 | 143 | 153,17 | 6 | |||
| 22. 6. | S-centrum pestoandchilli tour | 4. | 137 | 199 | 169 | 222 | 173 | 151 | 205 | 144 | 175,00 | 17 | |
| 3. 6. | Táborská 1. liga | 141 | 150 | 145,50 | |||||||||
| 25. 5. | S-centrum pestoandchilli tour | 16. | 152 | 168 | 103 | 134 | 161 | 139 | 142,83 | 6 | |||
Reportáž z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Kompletní fotogalerii z MČR juniorů 2026 naleznete zde.
Další medaile juniorů z ME budou ještě cinkat !!! Jednou z nich je stříbrná Jardy Zapletala z All-Event.
Ema Iwazawa a Julie Rácová vybojovaly na ME juniorů 2026 bronz v soutěži dvojic.
Jarda Zapletal je Mistr Evropy 2026 U18.