900Global series

Datum konání: 4. srpna 2022 - 6. srpna 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
900Global series
Články:
900Global series, 10. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jelínek Lukáš 204 267 246 254 258 269 226 259 218 244,56 67
2. Lorenc Jaroslav 257 245 248 274 235 238 216 235 243 243,44 66
3. Mička Daniel 177 205 189 216 171 199 191 200 177 230 215 232 200,17 65
4. Rác Václav 204 202 227 243 178 180 197 221 249 211,22 64
5. Kotrla Ondřej 226 276 203 152 168 210 214 182 268 211,00 63
6. Šarišský Jakub 177 226 204 175 153 203 163 207 176 220 177 259 195,00 62
7. Vacek Tomáš 152 197 202 191 224 203 201 236 178 198,22 61
8. Černík Vojtěch 152 134 193 202 190 214 216 199 205 187 219 191 191,83 60
9. Žáčková Pavla 205 167 160 162 164 138 202 173 158 174 201 184 174,00 59
10. Janočková Krystyna 159 147 147 180 206 158 177 175 204 192 152 197 174,50 58
11. Procházka Aleš JČ 227 212 217 172 177 205 166 214 216 200,67 57
12. Květenský Vítězslav 156 188 187 198 162 168 170 166 163 141 223 175 174,75 56
13. Nejezchleba Stanislav 169 160 175 175 185 201 201 191 170 224 170 176 183,08 55
14. Čermák Pavel 215 176 210 171 233 201 171 214 199 198,89 54
15. Mojka David 211 210 185 172 156 174 188 177 171 178 212 180 184,50 53
16. Kolář Jan st. 184 164 244 238 200 170 209 177 190 197,33 52
17. Colon Josef 164 169 190 218 217 175 221 196 145 191 182 191 188,25 51
18. Horáček Petr 186 247 153 255 201 164 185 193 190 197,11 50
19. Parkan Miloš 157 182 202 163 211 184 172 150 202 180,33 49
20. Jirků Ladislav 204 173 166 178 201 168 173 196 190 170 180 197 183,00 48
21. Slavíková Kateřina 201 185 163 166 158 185 160 144 201 146 189 181 173,25 47
22. Liebich Tomáš 267 217 201 151 156 229 194 198 154 196,33 46
23. Sýkorová Andrea 154 174 193 223 199 133 151 177 164 174,22 45
24. Vacík Matěj 185 222 206 183 176 154 204 178 190 132 158 195 181,92 44
25. Nečas František 146 170 171 188 178 179 146 179 155 168,00 43
26. Sopková Irena 172 162 190 133 150 189 159 144 179 164,22 42
27. Matějka Antonín 207 168 193 198 167 172 198 171 150 180,44 41
28. Prokopová Dagmar 174 158 192 172 165 146 114 162 181 162,67 40
29. Prokop Zdeněk 201 200 179 168 184 115 178 126 146 166,33 39
30. Egert Jiří 138 192 152 159 220 135 168 128 146 159,78 38
31. Sovová Ivana - JČ 166 209 115 198 157 177 145 134 156 161,89 37
32. Vojtíšek Erik 148 172 168 236 144 170 132 136 184 165,56 36
33. Bočan Josef 232 171 188 223 171 160 161 175 157 182,00 35
34. Staněk Libor 243 204 191 103 177 192 145 145 172 174,67 34
35. Schön Viktor st. 194 201 149 202 140 163 144 138 135 162,89 33
36. Štafa Pavel 166 179 181 178 186 182 125 142 177 168,44 32
37. Korecký Michal 163 129 183 167 169 194 167,50 31
38. Marek Jakub 161 198 164 132 179 189 170,50 30
39. Schönová Jana 169 191 147 181 153 143 164,00 29
40. Marešová Jana 220 186 147 146 159 192 175,00 28
41. Liebichová Fantová Ingrid 164 136 176 152 200 172 166,67 27
42. Suchánek Jan 139 172 165 189 157 182 167,33 26
43. Šimůnek Pavel st. 192 145 163 152 213 180 174,17 25
44. Švec Ladislav 205 168 202 192 153 171 181,83 24
45. Komárek Šimon 129 170 146 193 168 200 167,67 23
46. Polívka Dalibor 135 161 172 195 190 178 171,83 22
47. Zapletal Jaroslav 166 161 223 130 203 164 174,50 21
48. Suchánková Miloslava 156 165 152 140 166 170 158,17 20
49. Bobek Vlastimil 171 171 201 132 178 177 171,67 19
50. Matoušková Hana 149 196 158 160 134 148 157,50 18
51. Surán Ondřej 187 132 171 185 160 223 176,33 17
52. Vlček Josef 167 168 154 136 133 173 155,17 16
53. Leiske Petr 185 173 152 135 163 158 161,00 15
54. Kouba Václav 158 168 145 156 147 186 160,00 14
55. Chrpa Jindřich 158 165 175 145 139 136 153,00 13
56. Sova Petr st. 137 184 148 185 156 155 160,83 12
57. Beštová Kateřina 174 142 160 148 164 200 164,67 11
58. Černíková Michaela 138 142 143 162 146 180 151,83 10
59. Stulíková Dagmar 113 128 150 168 156 191 151,00 9
60. Bail Šimon 160 164 154 163 179 163 163,83 8
61. Vrážel Jiří st. 153 164 164 210 158 160 168,17 7
62. Rácová Julie 119 153 154 145 151 157 146,50 6
63. Soukup Libor 168 137 179 140 179 145 158,00 5
64. Bočanová Ivana 115 151 166 156 146 123 142,83 4
65. Černíková Karolína 119 119 156 148 143 139 137,33 3
66. Muránsky Daniel 149 123 92 179 156 164 143,83 2
67. Míka Miroslav 141 145 175 130 106 109 134,33 1
ReRác Václav 190 205 135 184 227 202 190,50
ReColon Josef 185 172 188 193 202 182 187,00
ReVacík Matěj 170 189 177 202 193 187 186,33
ReMatějka Antonín 190 172 193 163 200 183 183,50
ReHoráček Petr 222 156 177 195 150 199 183,17
ReKolář Jan st. 226 150 176 188 164 192 182,67
ReJirků Ladislav 155 203 184 156 191 171 176,67
ReNejezchleba Stanislav 157 178 190 156 152 223 176,00
ReSurán Ondřej 160 172 199 184 186 150 175,17
RePolívka Dalibor 190 155 180 163 173 160 170,17
ReŠtafa Pavel 144 168 134 189 169 209 168,83
RePolívka Dalibor 174 171 152 170 148 195 168,33
ReZapletal Jaroslav 165 189 148 172 163 173 168,33
ReBobek Vlastimil 175 186 141 178 155 142 162,83
ReKvětenský Vítězslav 198 167 136 150 161 139 158,50
ReŠimůnek Pavel st. 140 150 164 183 166 139 157,00
ReMarešová Jana 163 143 160 147 148 180 156,83
ReLiebichová Fantová Ingrid 143 147 163 183 162 138 156,00
ReEgert Jiří 139 103 169 161 186 164 153,67
ReSopková Irena 167 163 147 115 189 137 153,00
ReVojtíšek Erik 122 171 156 131 159 172 151,83
ReVojtíšek Erik 155 159 136 131 156 155 148,67
ReVlček Josef 134 113 130 162 185 137 143,50
ReČerníková Karolína 118 127 140 174 126 113 133,00

Krátké zprávy

27.09.2022 v 13:57

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj Prestige Tour.

23.09.2022 v 11:40

Zveřejněn mazací model pro 3. turnaj Prestige tour.

11.09.2022 v 19:59

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2022 se stali Ondřej Surán a Rostislav Kala.

10.09.2022 v 19:26

Eliška Krummerová přiváží další medaili z Mistrovství Evropy juniorů ze soutěže Masters.

05.09.2022 v 16:47

Na ME juniorů máme první medaile. Andrea Mazalová a Eliška Krummerová vybojovaly na EUROPEAN YOUTH CHAMPIONSHIPS ve dvojicích bronzové medaile.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 2. turnaje Prestige Tour 2022/23

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 2. turnaj Prestige Tour 2022/23

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Jarovský Albert
bez klubové příslušnosti
Jarovský Albert

Jarovský Albert

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 2. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/