Český seniorský pohár

Datum konání: 13. srpna 2016 Místo: Bowlingzone Pardubice

Informace k turnaje

Kontakt:
Soušek Milan
Telefon:
604 243 977
Email:
team@way4u.cz
Web:
http://www.seniorbowling.cz/

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Český Seniorský Pohár
Články:
Český seniorský pohár, 7. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Nejezchleba Stanislav 192 135 190 182 193 199 146 243 216 188,44
2. Tomášek Petr 200 220 154 201 146 196 189 213 196 190,56
3. Dedera Vladislav 165 206 221 165 146 246 224 178 210 195,67
4. Havlíček Zdeněk st. 182 184 182 161 167 174 212 208 152 180,22
5. Rathouský Tomáš 205 199 154 195 180 149 157 208 195 182,44
6. Plánička Vojtěch 186 168 175 182 176 221 163 224 180 186,11
7. Glezgo Štefan 192 191 171 148 167 223 200 147 233 185,78
8. Hanušová Dana 156 173 212 191 179 192 166 186 210 185,00
9. Soušek Milan 208 176 200 170 175 182 188 193 177 185,44
10. Frýbortová Marie 176 160 162 208 194 178 153 190 190 179,00
11. Pitaš Vladimír 153 175 187 155 194 182 195 176 157 174,89
12. Brokešová Anna 163 143 187 176 178 159 171 178 160 168,33
13. Lébrová Jana 159 131 185 169 155 212 205 175 158 172,11
14. Růžička Jaroslav 196 172 180 210 140 161 200 144 177 175,56
15. Hindrák Jiří 213 201 207 206 236 179 177 197 173 198,78
16. Polívka Dalibor 195 166 187 162 206 211 174 199 168 185,33
17. Endersová Alena 188 171 150 150 145 168 158 148 177 161,67
18. Pekár Petr 188 178 195 177 202 180 157 170 212 184,33
19. Prokopová Dagmar 134 198 148 147 163 157 146 156 179 158,67
20. Drábek Aleš 258 201 174 157 212 204 182 164 190 193,56
21. Harašta Jiří 178 170 169 212 223 188 150 202 183 186,11
22. Plešingerová Jana 189 208 191 173 180 189 167 168 155 180,00
23. Hanusíková Blanka 155 173 166 176 169 186 167 161 181 170,44
24. Enders Walter 126 138 187 198 157 190 147 162 167 163,56
25. Lank Ivan st. 170 246 182 147 213 172 156 175 198 184,33
26. Fleischmann Jan st. 174 187 189 188 156 205 146 211 157 179,22
27. Adamec Petr 160 169 231 152 196 183 164 175 167 177,44
28. Flegelová Dáša 191 179 168 166 154 125 180 130 159 161,33
29. Čermák František 184 201 171 192 208 219 147 185 161 185,33
30. Burian Ivan 149 181 215 187 199 210 160 173 165 182,11
31. Horáková Marie 182 147 159 223 113 140 127 149 124 151,56
32. Synek Aleš 207 179 169 217 169 177 152 177 140 176,33
33. Suchánek Jan 235 214 147 155 184 170 126 172 133 170,67
34. Štefková Eva 168 186 163 173 197 185 119 157 152 166,67
35. Ševčík Vlastimil 183 194 169 214 144 172 133 170 122 166,78
36. Dědič Dalibor 165 179 220 183 210 167 158 122 136 171,11
37. Horák Ludvík 139 209 162 204 181 200 182,50
38. Vokroj Ladislav 171 199 157 209 174 182 182,00
39. Brokeš František st. 158 193 157 201 165 158 172,00
40. Vrážel Jiří 139 211 190 210 156 179 180,83
41. Stanishevskyi Vladimír 150 236 192 177 181 153 181,50
42. Plešinger František 159 178 178 180 172 179 174,33
43. Burič Ratko 182 214 160 135 150 173 169,00
44. Matera Lubomír 169 127 191 192 212 192 180,50
45. Šlechta Jaroslav 165 182 186 164 163 186 174,33
46. Konečná Marie 167 170 185 129 177 148 162,67
47. Fryšová Věra 177 149 148 180 191 154 166,50
48. Vokrojová Marie 160 162 158 173 169 170 165,33
49. Mráček Petr 217 158 174 107 182 200 173,00
50. Pláničková Zdenka 152 155 165 147 161 170 158,33
51. Jindřišek Milan 204 155 128 163 154 146 158,33
52. Vojíř Jiří 144 170 160 125 155 163 152,83
53. Tomášková Dagmar 144 147 139 141 190 160 153,50
54. Talaš Vlastimír 143 167 184 144 135 193 161,00
55. Pleticha Jaroslav st. 137 154 183 140 182 157 158,83
56. Lukeš Vladimír 136 165 176 147 179 155 159,67
57. Suchánková Miloslava 123 188 122 159 166 177 155,83
58. Šolc Miloslav 191 151 168 147 127 180 160,67
59. Kolář František 141 188 151 157 142 165 157,33
60. Frýbort Otakar 156 154 195 159 166 149 163,17
61. Zmatlík Václav 143 202 107 126 151 200 154,83
62. Suchánek Luděk 166 170 158 143 216 139 165,33
63. Kassas Abdul 128 167 199 125 199 176 165,67
64. Fencl Boris st. 155 125 166 180 149 182 159,50
65. Dohnálek Stanislav 152 171 143 166 135 138 150,83
66. Hübst Vladimír 157 132 154 177 142 141 150,50
67. Butal Jaroslav st. 166 158 145 157 159 150 155,83
68. Pindurová Jana 157 131 173 144 130 163 149,67
69. Soukupová Dana 106 179 141 108 125 201 143,33
70. Šlechtová Irena 149 148 172 115 150 150 147,33
71. Šmejkalová Ivana 160 142 126 147 161 143 146,50
72. Lencová Anežka 111 140 110 141 169 166 139,50
73. Bejdl René 139 149 179 144 145 121 146,17
74. Kučera Josef 190 139 121 109 150 119 138,00
75. Henzl Petr 155 114 115 155 157 154 141,67
76. Chládková Hana 140 119 106 148 131 143 131,17
77. Brašnová Alena 133 135 126 111 130 105 123,33
78. Bora František 94 139 101 110 154 156 125,67
ReKassas Abdul 142 142 170 170 141 144 151,50
ReHorák Ludvík 221 149 182 202 156 152 177,00
ReBrokeš František st. 188 191 147 167 153 167 168,83
ReFleischmann Jan st. 173 176 152 193 170 185 174,83
ReBrokešová Anna 180 173 131 174 159 162 163,17
RePitaš Vladimír 154 168 152 191 196 161 170,33
ReLukeš Vladimír 110 154 142 168 154 148 146,00
ReJindřišek Milan 148 170 176 184 133 124 155,83
ReBurian Ivan 134 190 249 189 174 186 187,00

Krátké zprávy

12.08.2019 v 12:10

V pondělí 12.8. v 23.59 proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 2. turnaj PRESTIGE.

30.07.2019 v 11:44

Otevřena "obsazovačka" na 2. turnaj PRESTIGE.

26.07.2019 v 10:07

Zveřejněn mazací model na 1. turnaj Prestige

19.07.2019 v 09:17

V neděli 21.7. proběhne uzávěrka přihlašování a odhlašování na 1. turnaj PRESTIGE.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Vítěz 1. turnaje Prestige 2019-2020
Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins
2. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
3. místo na 1. turnaji Prestige 2019-2020
Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo
Nejlepší hráč kategorie P190, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Synek Aleš
STRIKE
Synek Aleš

Synek Aleš

STRIKE
Nejlepší senior, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Michaela
Xbowling club
Černíková Michaela

Černíková Michaela

Xbowling club
Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige 2019-2020