EBONITE

Datum konání: 1. února 2020 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
EBONITE tour
Články:
EBONITE tour, 2. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Včeliš Michal 237 228 222 205 247 224 195 252 228 226,44 100
2. Macek Jan 203 248 245 228 259 197 200 202 259 226,78 99
3. Černík Vojtěch 158 237 211 194 148 160 213 200 234 193 247 173 197,33 98
4. Malcová Gabriela 183 163 182 235 144 187 213 177 170 201 203 171 185,75 97
5. Kolář Jan st. 217 225 234 203 227 215 218 234 168 215,67 96
6. Matějka Antonín 166 227 169 187 191 172 199 183 203 186 194 212 190,75 95
7. Vacík Matěj 165 214 246 216 217 183 191 159 232 202,56 94
8. Staněk Libor 197 227 245 154 197 188 148 221 201 197,56 93
9. Jelínek Lukáš 161 267 224 233 248 216 216 211 173 216,56 92
10. Mráček Petr 232 189 122 247 244 182 197 255 154 242 167 182 201,08 91
11. Beštová Kateřina 211 199 223 257 162 191 166 173 225 200,78 90
12. Teame Habtegabriel 196 203 200 189 190 217 194 190 223 196 201 181 198,33 89
13. Klein David 234 190 189 189 200 183 206 234 203 223 196 160 200,58 88
14. Straková Irena 213 166 255 209 205 140 149 212 177 191,78 87
15. Homola Lukáš 232 244 226 244 170 200 203 192 166 208,56 86
16. Krňáková Šárka 149 147 173 234 181 176 184 167 203 180 133 187 176,17 85
17. Mazalová Andrea 176 162 190 187 203 177 155 201 175 182 170 144 176,83 84
18. Kvasnička Ondřej 172 210 186 233 233 158 163 238 169 236 125 160 190,25 83
19. Čermák Pavel 235 236 166 245 225 222 201 161 169 206,67 82
20. Nosek Richard 233 249 142 191 202 211 174 197 145 193,78 81
21. Skalický Pavel 216 216 221 130 208 203 193 189 199 156 190 153 189,50 80
22. Suchánek Jan 175 159 196 183 189 168 167 192 172 137 178 144 171,67 79
23. Polívka Dalibor 162 156 199 170 230 233 200 163 196 156 171 161 183,08 78
24. Malec Jaromír st. 235 200 181 151 180 230 191 215 180 146 181 156 187,17 77
25. Černá Pavla 242 178 204 177 170 198 194,83 76
26. Kunc Oto 200 159 166 176 189 196 211 168 156 180,11 75
27. Kopřiva Milan 188 155 207 196 210 140 195 174 166 181,22 74
28. Krňák Pavel 171 183 136 231 277 195 200 173 204 196,67 73
29. Liebichová Fantová Ingrid 190 174 177 163 190 202 181 170 156 178,11 72
30. Michal Ondřej 192 196 221 247 196 162 212 151 198 197,22 71
31. Rain David 212 178 193 172 243 220 196 183 155 194,67 70
32. Horáček Petr 258 204 179 183 157 174 159 135 235 187,11 69
33. Mach Libor 246 242 215 187 189 159 202 169 158 196,33 68
34. Fleischmann Jan st. 226 193 179 187 191 221 180 169 163 189,89 67
35. Dědič Dalibor 170 172 226 171 214 162 174 129 167 176,11 66
36. Černíková Karolína 170 190 157 226 150 171 159 126 155 167,11 65
37. Guič Boris 181 160 178 199 189 219 187,67 64
38. Drábek Aleš 221 234 189 188 149 200 196,83 63
39. Květenský Vítězslav 168 181 203 224 150 160 181,00 62
40. Vohryzka Jaromír 210 184 191 225 150 203 193,83 61
41. Jirsa Miloš 163 167 173 224 158 157 173,67 60
42. Štafa Pavel 206 176 133 188 169 203 179,17 59
43. Stulíková Dagmar 155 169 209 163 166 177 173,17 58
44. Slavíková Kateřina 192 159 153 183 180 210 179,50 57
45. Čížek Daniel 223 184 188 190 197 164 191,00 56
46. Šimánek Ladislav 163 243 224 187 178 156 191,83 55
47. Butal Jaroslav st. 169 195 165 165 234 191 186,50 54
48. Bobek Vlastimil 150 181 178 200 189 196 182,33 53
49. Sovová Alena 198 199 157 159 160 164 172,83 52
50. Prokop Zdeněk 164 179 130 167 174 203 169,50 51
51. Rác Václav 167 169 222 177 199 191 187,50 50
52. Nejezchleba Stanislav 175 177 170 192 159 192 177,50 49
53. Bílek Miroslav 155 189 218 180 167 154 177,17 48
54. Görg Martin 156 171 178 193 205 219 187,00 47
55. Tětek Petr 190 172 162 225 162 151 177,00 46
56. Klečka Jiří 170 157 188 192 189 177 178,83 45
57. Nováková Iva 161 141 166 169 202 159 166,33 44
58. Větrovský Jaroslav 130 178 218 158 243 183 185,00 43
59. Liebich Tomáš 201 147 184 188 220 162 183,67 42
60. Homola Ladislav 136 181 157 211 201 138 170,67 41
61. Slezák Luboš 160 217 186 153 155 171 173,67 40
62. Sýkorová Andrea 142 165 204 170 147 170 166,33 39
63. Černíková Michaela 150 171 149 209 154 138 161,83 38
64. Čižinský Jaroslav 225 146 139 190 162 173 172,50 37
65. Prokopová Dagmar 190 124 172 113 176 190 160,83 36
66. Parkan Miloš 150 167 152 208 162 133 162,00 35
67. Pitaš Vladimír 149 144 192 166 174 172 166,17 34
68. Soukup Libor 203 147 168 163 165 174 170,00 33
69. Sopková Irena 142 201 164 164 155 122 158,00 32
70. Leiske Petr 159 173 155 133 203 166 164,83 31
71. Jindřišek Milan 150 164 122 150 204 149 156,50 30
72. Lencová Anežka 121 150 180 145 215 124 155,83 29
73. Janošcová Kateřina 174 181 178 145 166 126 161,67 28
74. Chrpa Jindřich 175 178 170 154 118 141 156,00 27
75. German Robert 130 154 152 156 167 169 154,67 26
76. Kolářová Hana 149 169 171 133 188 115 154,17 25
77. Javůrek Pavel 169 128 122 188 159 222 164,67 24
78. Strejcová Tereza 168 191 147 151 128 137 153,67 23
79. Tětková Lenka 155 147 197 148 109 165 153,50 22
80. Schönová Jana 154 134 157 159 178 137 153,17 21
81. Staněk David 147 177 168 140 177 132 156,83 20
82. Vácha Petr 156 217 157 124 156 140 158,33 19
83. Šemík David 136 156 145 173 162 158 155,00 18
84. Suchánková Miloslava 115 144 170 145 155 166 149,17 17
85. Colon Josef 173 137 180 179 141 137 157,83 16
86. Bora František 146 155 151 154 127 151 147,33 15
87. Šimůnek Pavel st. 145 138 158 198 158 181 163,00 14
88. Germanová Lenka 120 133 143 155 156 168 145,83 13
89. Bešík Josef st. 174 151 131 125 138 154 145,50 12
90. Hrnčíř Luděk 148 155 173 138 118 157 148,17 11
91. Matoušková Hana 128 125 149 175 132 156 144,17 10
92. Seidl Michal 169 184 154 160 154 150 161,83 9
93. Flieger David 147 176 160 113 211 146 158,83 8
94. Jirků Ladislav 175 143 148 168 151 167 158,67 7
95. Ďaďo Ján 116 181 168 119 144 158 147,67 6
96. Urbánek Jan 139 116 146 158 137 171 144,50 5
97. Honomichlová Martina 132 107 111 162 160 167 139,83 4
98. Uher Dušan 118 156 176 156 162 134 150,33 3
99. Schön Viktor st. 130 148 145 130 163 117 138,83 2
100. Harvánek Petr 122 123 146 181 113 127 135,33 1
101. Žáčková Pavla 147 111 150 136 160 101 134,17 0
102. Brázda Bohumil 133 145 148 118 153 131 138,00 0
103. Větrovský Jaromír 122 125 141 131 155 126 133,33 0
104. Soukupová Dana 110 137 136 132 112 155 130,33 0
105. Ježková Jana 120 128 117 114 130 114 120,50 0
106. Barkman Radek 110 107 150 122 117 139 124,17 0
ReKolář Jan st. 193 136 219 223 206 256 205,50
ReVčeliš Michal 209 222 187 152 183 183 189,33
ReKlein David 235 178 154 201 204 150 187,00
ReBeštová Kateřina 231 193 176 153 185 181 186,50
ReRác Václav 168 212 201 146 205 167 183,17
ReČerník Vojtěch 148 198 149 232 192 171 181,67
ReKlečka Jiří 183 187 192 172 179 148 176,83
ReMalec Jaromír st. 195 168 176 153 207 159 176,33
ReKvětenský Vítězslav 177 188 180 184 158 167 175,67
ReGörg Martin 217 159 164 157 191 158 174,33
RePitaš Vladimír 172 180 199 138 173 176 173,00
ReNejezchleba Stanislav 179 162 167 144 211 174 172,83
ReHoráček Petr 206 170 181 191 165 124 172,83
ReBobek Vlastimil 161 166 182 186 145 187 171,17
ReŠtafa Pavel 175 136 207 149 164 180 168,50
RePolívka Dalibor 171 155 157 182 169 156 165,00
ReTětek Petr 144 177 198 142 127 190 163,00
ReČerníková Karolína 176 149 153 159 170 160 161,17
ReKrňáková Šárka 113 150 147 227 146 176 159,83
ReSlezák Luboš 173 192 136 122 160 168 158,50
ReČížek Daniel 126 140 178 147 192 146 154,83
ReKolářová Hana 151 189 144 145 148 143 153,33
ReSopková Irena 181 137 146 119 152 159 149,00
ReBora František 108 151 121 184 140 136 140,00
ReVácha Petr 109 109 157 123 112 221 138,50
ReTětková Lenka 143 155 139 166 111 116 138,33

Krátké zprávy

22.06.2020 v 12:31

Vydány propozice PRESTIGE Tour 2020 - 2021 a otevřena obsazovačka na 1. turnaj.

19.06.2020 v 09:39

Zveřejněny mazací modely na EXTRALIGU.

19.06.2020 v 00:04

Zveřejněna ANKETA o nejlepší hráče sezony 2019 - 2020.

12.06.2020 v 07:02

Vyhodnocen a zveřejněn Bodovací žebříček za květen, vítězí Jan Kolář

13.05.2020 v 12:40

V současné době probíhají synchronizační práce na hráčské databázi, web dočasně může zobrazovat chyby v registračních číslech a klubové příslušnosti.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz turnajové série Prestige 2019-2020

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc

2. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

3. místo v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Straková Irena
Strike Řevnice
Straková Irena

Straková Irena

Strike Řevnice

Nejlepší žena turnajové série Prestige 2019-2020

Šimánek Ladislav
BT Notaxo
Šimánek Ladislav

Šimánek Ladislav

BT Notaxo

Nejlepší hráč kategorie P190 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BC Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BC Klíše

Nejlepší hráčka kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Poprocký Michal
bez klubové příslušnosti
Poprocký Michal

Poprocký Michal

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 v turnajové sérii Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS