EBONITE

Datum konání: 4. července 2020 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
EBONITE tour
Články:
EBONITE tour, 5. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav 224 159 268 204 213 246 213 279 258 229,33 84
2. Sovová Alena 188 158 161 213 169 163 209 177 210 183,11 83
3. Colon Josef 205 173 182 161 178 248 206 183 226 195,78 82
4. Jelínek Lukáš 188 224 227 194 235 257 178 226 207 215,11 81
5. Kolářová Hana 157 123 171 160 169 199 184 150 170 189 191 168 169,25 80
6. Kunc Oto 176 190 204 177 140 163 174 188 188 177,78 79
7. Typolt Pavel 133 163 215 215 173 158 193 170 169 173 207 189 179,83 78
8. Nosek Richard 165 145 177 156 171 195 178 171 205 192 190 194 178,25 77
9. Slavíková Kateřina 158 182 168 191 180 174 145 189 171 191 189 168 175,50 76
10. Jirsa Miloš 159 155 190 194 142 147 157 178 174 151 185 190 168,50 75
11. Jarovský Albert 156 194 164 167 208 213 219 181 150 203 173 192 185,00 74
12. Mazalová Andrea 165 199 167 168 169 187 149 179 200 175,89 73
13. Homola Lukáš 172 176 245 209 159 168 212 223 195 176 192 185 192,67 72
14. Matějka Antonín 225 170 186 187 202 171 179 165 191 186,22 71
15. Černík Vojtěch 246 165 144 172 159 192 192 179 171 205 144 179 179,00 70
16. Klečka Jiří 192 198 172 195 222 190 196 156 173 188,22 69
17. Šimánek Ladislav 190 199 198 151 178 135 206 184 137 167 194 171 175,83 68
18. Staněk Libor 167 185 195 166 239 146 167 142 175 175,78 67
19. Rác Václav 171 184 182 226 196 233 166 192 143 188,11 66
20. Vacek Pavel 172 153 197 231 214 180 156 159 149 179,00 65
21. Teame Habtegabriel 170 225 199 237 168 217 176 153 145 187,78 64
22. Vrážel Jiří st. 169 182 195 176 215 151 156 179 203 129 193 150 174,83 63
23. Jirků Ladislav 141 175 209 167 182 188 169 189 173 142 156 152 170,25 62
24. Kolář Jan st. 181 183 204 144 201 170 188 253 202 113 156 168 180,25 61
25. Šimůnek Pavel st. 211 164 171 149 188 153 144 165 176 169,00 60
26. Straková Irena 175 173 201 151 165 191 173 126 163 168,67 59
27. Stulíková Dagmar 150 160 170 127 153 149 134 153 165 151,22 58
28. Černíková Karolína 146 199 142 139 121 185 167 147 135 153,44 57
29. Bobek Vlastimil 180 223 155 164 170 131 184 143 154 167,11 56
30. Beštová Kateřina 202 140 152 208 223 157 146 150 151 169,89 55
31. Sopková Irena 144 162 139 151 157 175 111 128 179 149,56 54
32. Polívka Dalibor 209 163 191 206 168 152 126 155 153 169,22 53
33. Leiske Petr 191 124 148 173 199 180 159 107 136 157,44 52
34. Pitaš Vladimír 165 181 176 195 139 134 139 146 121 155,11 51
35. Tejkl Martin 186 168 134 162 120 152 155 123 126 147,33 50
36. Bail Šimon 136 147 211 142 205 149 145 143 140 157,56 49
37. Čermák Pavel 218 202 183 207 147 153 185,00 48
38. Vlček Josef 153 185 167 128 158 141 155,33 47
39. Dutka Miroslav 178 115 166 110 196 175 156,67 46
40. Mička Daniel 198 182 129 206 180 133 171,33 45
41. Dědič Dalibor 139 140 113 140 194 235 160,17 44
42. Sova Petr st. 151 165 204 152 126 166 160,67 43
43. Harvánek Petr 125 159 167 151 150 154 151,00 42
44. Horák Ludvík 179 182 145 232 91 141 161,67 41
45. Malcová Gabriela 141 142 171 101 140 200 149,17 40
46. Vohryzka Jaromír 143 145 167 180 162 206 167,17 39
47. Šemík David 128 153 164 154 174 139 152,00 38
48. Drábek Aleš 223 173 157 144 148 132 162,83 37
49. Maléřová Pavlína 98 172 179 130 153 150 147,00 36
50. Liebichová Fantová Ingrid 187 128 131 133 155 143 146,17 35
51. Robertson Thomas 157 152 171 155 195 166 166,00 34
52. Štafa Pavel 113 133 138 148 182 203 152,83 33
53. Rain David 181 139 113 215 157 177 163,67 32
54. Egert Jiří 112 107 157 141 168 189 145,67 31
55. Janošcová Kateřina 102 156 192 157 143 145 149,17 30
56. Květenský Vítězslav 131 142 189 133 147 158 150,00 29
57. Málková Lenka 142 124 121 142 198 134 143,50 28
58. Krňáková Šárka 150 127 179 140 138 125 143,17 27
59. Sovová Ivana - JČ 155 169 138 143 131 137 145,50 26
60. Marouš Martin 131 132 155 168 162 142 148,33 25
61. Schönová Jana 154 169 180 122 126 97 141,33 24
62. Slezák Luboš 206 133 149 115 173 119 149,17 23
63. Michal Ondřej 173 168 170 146 155 147 159,83 22
64. Korecký Michal 138 154 152 153 132 113 140,33 21
65. Krňák Pavel 130 159 203 146 138 178 159,00 20
66. Sýkorová Andrea 115 153 124 143 162 149 141,00 19
67. Mach Libor 181 128 149 177 161 150 157,67 18
68. Sůva Jan 185 134 141 107 142 133 140,33 17
69. Matoušková Hana 174 118 132 129 136 130 136,50 16
70. Bittersmann Milan 127 147 146 156 166 123 144,17 15
71. Sova Petr ml. 137 144 107 159 149 150 141,00 14
72. Bora František 142 101 180 125 128 128 134,00 13
73. Brázda Bohumil 112 110 140 112 183 165 137,00 12
74. Staněk David 151 105 134 158 131 142 136,83 11
75. Soukup Libor 140 160 129 136 132 141 139,67 10
76. Strejcová Tereza 178 124 112 119 131 98 127,00 9
77. Černíková Michaela 102 138 128 138 110 145 126,83 8
78. Schön Viktor st. 111 118 123 136 160 115 127,17 7
79. Guič Boris 138 124 106 117 156 169 135,00 6
80. Malec Jaromír st. 129 136 157 117 150 123 135,33 5
81. Janovský Zdeněk 104 105 104 144 150 115 120,33 4
82. Marek Jakub 135 81 108 116 83 116 106,50 3
83. Rácová Julie 84 96 97 105 120 95 99,50 2
84. Flieger David 177 144 166 122 152,25 1
ReRác Václav 152 201 217 186 182 175 185,50
ReKlečka Jiří 183 167 177 200 171 184 180,33
ReStaněk Libor 189 150 172 215 169 182 179,50
ReJirků Ladislav 230 150 154 193 136 180 173,83
ReSlavíková Kateřina 153 165 189 160 168 163 166,33
ReKolář Jan st. 171 159 191 151 176 143 165,17
ReNosek Richard 160 170 181 151 179 146 164,50
RePitaš Vladimír 155 131 219 114 196 170 164,17
ReBeštová Kateřina 157 196 173 125 187 140 163,00
ReBobek Vlastimil 151 165 201 169 146 137 161,50
RePolívka Dalibor 128 169 132 183 166 187 160,83
ReČermák Pavel 171 133 188 118 183 166 159,83
ReČermák Pavel 136 154 160 159 172 168 158,17
ReBeštová Kateřina 128 199 167 155 130 158 156,17
ReSova Petr st. 145 116 167 148 190 171 156,17
ReDědič Dalibor 85 121 171 198 153 202 155,00
ReKolářová Hana 124 153 156 221 117 133 150,67
ReBail Šimon 147 144 169 141 140 144 147,50
ReSlezák Luboš 143 164 130 143 153 151 147,33
ReŠtafa Pavel 170 128 143 167 125 149 147,00
ReSopková Irena 150 193 125 111 160 138 146,17
ReMálková Lenka 124 132 148 136 158 159 142,83
ReČerníková Karolína 142 138 109 177 136 149 141,83
ReSova Petr ml. 141 120 126 164 137 146 139,00
ReČerník Vojtěch 155 153 126 126 134 121 135,83
ReTejkl Martin 160 125 133 145 135 116 135,67
ReKrňáková Šárka 122 105 139 140 206 83 132,50
ReMatoušková Hana 155 176 118 93 102 110 125,67
ReEgert Jiří 103 87 141 118 99 123 111,83

Krátké zprávy

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

02.08.2020 v 18:16

Juniorskými Mistry ČR pro rok 2020 se stali Lukáš Jelínek a Lucie Hrazdírová

31.07.2020 v 00:30

Dnes je poslední den, kdy můžete zaslat hlasy do ankety Bowlingový hráč/hráčka, senior/seniorka, junior/juniorka sezony 2019 - 2020.

30.07.2020 v 08:49

Zveřejněn mazací model na juniorské MČR

26.07.2020 v 17:11

Vítězi Celostátního finále P190 se stali Matěj Vojkovský a Linda Vondráčková

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

2. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Hladík Karel
ProBowling Hustopeče
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling Hustopeče

3. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2020/21

Krčma Milan ml.
bez klubové příslušnosti
Krčma Milan ml.

Krčma Milan ml.

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS