Kegel Prestige Tour, 6. turnaj

Datum konání: 17. prosince 2018 Místo: Strikeland

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Kegel Prestige 2018-2019
Články:
Kegel Prestige 6. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Erben Roman 233 183 191 165 211 257 206,67 59
2. Závladská Svatava 186 161 201 170 233 232 197,17 58
3. Hindrák Jiří 179 215 209 214 259 153 204,83 57
4. Heligr Ondřej 176 259 180 201 190 218 204,00 56
5. Uher Radovan 176 258 181 208 191 205 203,17 55
6. Vopička Karel 180 209 240 184 214 179 201,00 54
7. Vrážel Jiří 245 176 201 171 207 202 200,33 53
8. Jelínek Lukáš 213 222 153 224 208 173 198,83 52
9. Křesťan Miroslav 196 158 225 193 185 234 198,50 51
10. Jedlička Jan 203 183 175 206 166 256 198,17 50
11. Görg Martin 244 189 204 170 182 183 195,33 49
12. Šimánek Ladislav 159 182 204 227 232 155 193,17 48
13. Kolář Jan st. 223 181 201 179 181 182 191,17 47
14. Petáková Anna 184 159 221 193 164 174 182,50 46
15. Fleischmann Jan st. 190 152 252 161 181 206 190,33 45
16. Krňák Pavel 184 150 182 215 217 181 188,17 44
17. Rác Václav 157 184 225 165 214 181 187,67 43
18. Kováč Ondřej 204 171 195 187 215 151 187,17 42
19. Synek Aleš 212 175 208 134 156 228 185,50 41
20. Janošcová Kateřina 187 170 213 164 178 143 175,83 40
21. Beštová Kateřina 159 165 149 195 233 148 174,83 39
22. Mička Daniel 221 156 185 170 215 150 182,83 38
23. Rain David 222 140 149 223 191 170 182,50 37
24. Lébrová Jana 183 212 177 170 148 149 173,17 36
25. Nejezchleba Stanislav 190 187 156 178 189 179 179,83 35
26. Čížek Daniel 188 169 202 156 213 150 179,67 34
27. Švec Ladislav 193 156 206 181 196 145 179,50 33
28. Sýkorová Andrea 171 131 216 194 160 156 171,33 32
29. Engelman Stanislav 178 178 193 180 179 167 179,17 31
30. Sovová Alena 174 178 175 172 156 169 170,67 30
31. Drábek Aleš 172 172 172 194 159 200 178,17 29
32. Nosková Jitka 196 174 178 171 176 126 170,17 28
33. Vojtěchová Markéta 163 162 176 154 191 168 169,00 27
34. Stupka Jan 152 170 165 208 148 217 176,67 26
35. Nosek Richard 190 188 181 159 169 160 174,50 25
36. Krňáková Šárka 179 186 144 159 190 141 166,50 24
37. Kunc Oto 192 180 184 194 125 171 174,33 23
38. Hoschna Jan 170 182 169 196 158 168 173,83 22
39. Heřmánková Blanka 192 156 201 144 168 133 165,67 21
40. Brokeš František st. 149 196 161 174 204 139 170,50 20
41. Hladík Karel 159 165 169 204 163 160 170,00 19
42. Stulíková Dagmar 146 169 154 122 205 166 160,33 18
43. Liebich Tomáš 141 187 176 147 179 170 166,67 17
44. Stulík Jiří 182 183 158 148 155 174 166,67 16
45. Strejcová Tereza 145 151 157 181 117 198 158,17 15
46. Květenský Vítězslav 149 201 137 146 169 194 166,00 14
47. Paračka Andrej 161 149 141 180 193 169 165,50 13
48. Švácha Jan 139 171 137 172 170 201 165,00 12
49. Horňák Vladimír 188 190 156 154 145 154 164,50 11
50. Vavrla Zdeněk 129 197 158 167 191 130 162,00 10
51. Vacík Matěj 153 134 216 167 172 126 161,33 9
52. Chládek Vlastimil st. 162 160 153 128 166 189 159,67 8
53. Sýkora Jan 223 171 140 146 157 116 158,83 7
54. Brokešová Anna 141 143 181 155 158 123 150,17 6
55. Talaš Vlastimír 169 144 155 154 167 158 157,83 5
56. Liebichová Fantová Ingrid 154 157 167 147 137 132 149,00 4
57. Míka Adam 176 174 133 139 152 147 153,50 3
58. Horáček Petr 145 116 143 155 144 208 151,83 2
59. Nováková Iva 158 125 126 134 156 125 137,33 1

Krátké zprávy

28.06.2019 v 13:25

Jiří Vrážel získal na otevřeném mistrovství Evropy seniorů 2019 zlatou medaili v soutěži jednotlivců. Gratulujeme!!!!

19.06.2019 v 00:15

19.6. v 9.00 hod. pokračuje na ME soutěž pětičlenných týmů. Náš tým je po prvém dnu na 2. místě.

18.06.2019 v 08:18

Dnes v 10.00 hod. začíná na ME soutěž pětičlenných týmů.

16.06.2019 v 23:04

Soutěže na ME pokračují, naši reprezentanti hrají 17.6. nejprve od 9.00 a poté další od 12.45 hod.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club
Nejlepší hráč turnajové série Prestige 2018-2019
Petáková Anna
expert King Pins
Petáková Anna

Petáková Anna

expert King Pins
Nejlepší hráčka turnajové série Prestige 2018-2019
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, turnajové série Prestige 2018-2019
Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc
Nejlepší seniorka, turnajové série Prestige 2018-2019
Rác Václav
Bombers
Rác Václav

Rác Václav

Bombers
Nejlepší hráč kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Nosková Jitka
Pitch a Ball
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Pitch a Ball
Nejlepší hráčka kat.P190, turnajové série Prestige 2018-2019
Kováč Ondřej
BC Tábor
Kováč Ondřej

Kováč Ondřej

BC Tábor
Nejlepší hráč kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019
Strejcová Tereza
BSR Poděbrady
Strejcová Tereza

Strejcová Tereza

BSR Poděbrady
Nejlepší hráčka kat.P165, turnajové série Prestige 2018-2019