Prestige, 7. turnaj

Datum konání: 31. ledna 2016 Místo: Bowland Šantovka

Informace k turnaje

Kontakt:
není k dispozici
Telefon:
není k dispozici
Email:
není k dispozici
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Série:
Prestige 2015-2016
Články:
Prestige 2015-2016, 7. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Lorenc Jaroslav 204 238 211 244 234 203 222,33
2. Janovský Michal 227 191 245 207 188 219 212,83
3. Erben Roman 196 189 217 221 216 220 209,83
4. Burianová Eva 211 219 200 163 192 223 201,33
5. Talpa Marek 196 189 202 248 193 206 205,67
6. Beštová Kateřina 170 198 154 237 203 215 196,17
7. Schindler Radek 211 191 192 212 212 201 203,17
8. Beran Jiří st. 211 206 197 166 229 209 203,00
9. Spáčil Jan st. 199 212 176 212 228 191 203,00
10. Homola Lukáš 199 205 185 209 189 203 198,33
11. Hanušová Dana 188 212 191 157 185 205 189,67
12. Beran Richard 199 166 216 147 246 208 197,00
13. Hindrák Jiří 213 217 167 198 178 205 196,33
14. Uhlíř Jiří st. 182 174 189 200 234 192 195,17
15. Čižinský Jaroslav 186 179 199 200 192 210 194,33
16. Görg Martin 160 191 223 205 191 180 191,67
17. Brokešová Anna 148 180 200 216 152 206 183,67
18. Mach Libor 234 168 163 213 163 202 190,50
19. Pádárová Ivana 213 159 202 178 193 146 181,83
20. Synek Aleš 157 194 234 189 199 165 189,67
21. Nosek Richard 183 238 168 198 182 168 189,50
22. Merva Vladimír 170 184 175 234 213 159 189,17
23. Štefka Miroslav st. 198 159 189 197 190 199 188,67
24. Janošcová Kateřina 178 156 195 191 159 202 180,17
25. Hejdučková Kateřina ml. 203 154 203 176 208 136 180,00
26. Lakomý Jan 143 202 157 191 199 228 186,67
27. Teame Habtegabriel 210 152 178 186 184 210 186,67
28. Nováková Miluše 161 191 177 192 184 164 178,17
29. Štefková Eva 189 147 202 210 171 147 177,67
30. Mrkvičková Lenka 146 205 154 210 161 187 177,17
31. Fryšová Věra 174 197 178 196 150 168 177,17
32. Lébrová Jana 218 164 141 208 196 135 177,00
33. Pankivová Božena 190 157 179 154 182 193 175,83
34. Surán Ondřej 167 173 165 196 201 193 182,50
35. Schůt Ladislav 172 191 176 178 189 189 182,50
36. Stulíková Dagmar 171 199 170 189 170 145 174,00
37. Klečka Vít 184 201 161 202 171 170 181,50
38. Sůva Jan 187 222 156 140 187 196 181,33
39. Slezák Luboš 189 163 180 168 189 197 181,00
40. Petáková Anna 163 201 121 170 222 160 172,83
41. Černíková Karolína 157 172 161 187 172 187 172,67
42. Beran Jiří ml. 181 144 158 191 229 178 180,17
43. Lebedová Zuzana 164 135 196 148 188 196 171,17
44. Ruml David 256 172 171 164 146 165 179,00
45. Květenský Vítězslav 189 193 169 149 147 225 178,67
46. Pechar Patrik 170 200 171 179 181 168 178,17
47. Plechata Tomáš 158 186 143 204 176 200 177,83
48. Bílek Miroslav 175 147 225 187 163 168 177,50
49. Homola Ladislav 174 176 182 174 143 216 177,50
50. Ledwoň Martin 193 192 166 173 193 148 177,50
51. Klein David 192 206 157 190 151 167 177,17
52. Křesťan Miroslav 179 162 179 190 156 197 177,17
53. Krejchová Věra 198 154 178 125 159 200 169,00
54. Chládková Hana 180 134 143 182 204 166 168,17
55. Krňáková Šárka 153 185 192 156 182 135 167,17
56. Krňák Pavel 135 139 204 177 178 216 174,83
57. Vinklárek Pavel 137 212 197 175 169 159 174,83
58. Osička Antonín 178 146 170 179 171 195 173,17
59. Vohryzka Jaromír 154 160 202 177 170 174 172,83
60. Maléřová Pavlína 168 147 178 165 159 168 164,17
61. Kučírek František 203 169 156 135 170 199 172,00
62. Hejdučková Kateřina st. 153 170 182 168 137 167 162,83
63. Černík Vojtěch 150 120 171 165 220 195 170,17
64. Burian Ivan 171 174 170 123 204 177 169,83
65. Egert Jiří 136 166 163 199 166 184 169,00
66. Ladžov Alexandr 192 177 135 210 138 160 168,67
67. Brokeš František st. 179 162 179 170 149 167 167,67
68. Křesťan Ladislav 188 142 195 160 168 143 166,00
69. Vilášek Stanislav 163 161 186 132 167 180 164,83
70. Lencová Anežka 144 140 131 159 163 199 156,00
71. Florík Petr 175 159 163 181 178 122 163,00
72. Vavrla Zdeněk 153 143 126 156 151 245 162,33
73. Tříska Roman 115 167 164 180 198 146 161,67
74. Jindřišek Milan 166 143 176 152 181 150 161,33
75. König Antonín 178 162 177 134 129 186 161,00
76. Kocmanová Jana 132 179 151 163 147 145 152,83
77. Krejčová Danuše 165 135 157 153 165 135 151,67
78. Janošec Miroslav ml. 118 172 169 158 145 185 157,83
79. Chrpa Jindřich 156 141 143 173 159 172 157,33
80. Grunda Aleš 166 147 122 167 178 163 157,17
81. Žabka Zdeněk 189 190 123 110 159 162 155,50
82. Bora František 152 118 183 167 167 144 155,17
83. Grunda Daniel 163 135 147 150 149 163 151,17
84. Zapletalová Jiřina 136 149 136 121 180 124 141,00

Krátké zprávy

15.10.2019 v 15:07

UPOZORNĚNÍ STK: Juniorská STORM Extraliga sk.B začíná dne 20.10.2019 na centru Lucerna až v 11.00 hod.

13.10.2019 v 21:26

Mistry ČR dvojic v kategorii MIX, se stali Jan Tříska - Anna Petáková.

12.10.2019 v 21:33

Mistry ČR dvojic v kategorii žen se staly Dana Hanušová a Irena Straková.

12.10.2019 v 21:32

Mistry ČR dvojic v kategorii mužů se stali Denis Kinc a Adam Vondráček.

10.10.2019 v 08:59

Zveřejněny mazací modely na MČR dvojic.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige 2019-2020

Lorenc Jaroslav
expert King Pins
Lorenc Jaroslav

Lorenc Jaroslav

expert King Pins

2. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

3. místo na 3. turnaji Prestige 2019-2020

Čížek Daniel
Bombers
Čížek Daniel

Čížek Daniel

Bombers

Nejlepší hráč kategorie P190, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černá Pavla
1. PSKN Praha
Černá Pavla

Černá Pavla

1. PSKN Praha

Nejlepší žena, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Čermák Pavel
expert King Pins
Čermák Pavel

Čermák Pavel

expert King Pins

Nejlepší senior, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše

Nejlepší hráč kategorie P165, 3. turnaj Prestige 2019-2020

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS