Prestige Tour

Datum konání: 4. července 2021 - 5. července 2021 Místo: Bowland Olomouc

Informace k turnaje

Kontakt:
Spáčil Jan
Telefon:
730 892 284
Email:
spacil@bowland-center.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
Prestige tour
Články:
PRESTIGE tour 6. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Rác Václav 256 193 266 191 236 212 225,67 86
2. Kováč Ondřej 233 210 257 254 196 192 223,67 85
3. Minář Zdeněk 215 212 258 245 199 181 218,33 84
4. Colon Josef 217 232 212 235 206 171 212,17 83
5. Uher Jaroslav 192 220 204 268 175 210 211,50 82
6. Krummerová Eliška 185 182 279 178 183 203 201,67 81
7. Kinc Denis 187 203 246 211 203 204 209,00 80
8. Surán Ondřej 231 190 216 177 232 189 205,83 79
9. Turina Jaroslav 188 214 204 201 226 194 204,50 78
10. Hindrák Jiří 212 187 225 226 177 200 204,50 77
11. Vondráček Adam 236 177 207 189 203 198 201,67 76
12. Görg Martin 185 214 178 231 199 200 201,17 75
13. Uher Radovan 243 193 177 173 224 175 197,50 74
14. Fojtíková Ivana 193 204 196 170 202 170 189,17 73
15. Vrážel Jiří st. 234 215 163 205 184 181 197,00 72
16. Kordulík Václav ml. 179 197 205 218 180 202 196,83 71
17. Lébrová Jana 214 173 164 179 181 219 188,33 70
18. Lang David 201 164 172 170 230 226 193,83 69
19. Vacek Tomáš 197 236 209 187 165 168 193,67 68
20. Vondráčková Linda 175 150 212 192 192 183 184,00 67
21. Stromšíková Anna 156 187 178 201 178 201 183,50 66
22. Nosková Jitka 157 209 162 214 197 158 182,83 65
23. Brychová Eliška 236 199 153 175 144 183 181,67 64
24. Michal Ondřej 202 200 178 171 175 211 189,50 63
25. Kala Rostislav 219 237 204 190 146 136 188,67 62
26. Straková Irena 149 163 192 173 234 169 180,00 61
27. Kotrla Ondřej 211 214 150 175 188 184 187,00 60
28. Šimánek Ladislav 177 201 192 213 181 151 185,83 59
29. Liebichová Fantová Ingrid 197 159 168 185 221 132 177,00 58
30. Prokopová Dagmar 171 165 163 180 154 225 176,33 57
31. Barak David 215 182 169 183 163 191 183,83 56
32. Škrabal Marek 190 186 193 203 146 181 183,17 55
33. Hasník Vít 163 252 211 181 140 151 183,00 54
34. Fidra Jan 240 190 163 165 163 173 182,33 53
35. Grunda Daniel 130 168 178 193 179 245 182,17 52
36. Vopička Karel 157 178 196 213 153 191 181,33 51
37. Švec Ladislav 209 168 190 197 158 165 181,17 50
38. Klein David 144 210 197 211 128 193 180,50 49
39. Sovová Alena 151 158 171 200 183 161 170,67 48
40. Mazalová Andrea 195 143 163 188 156 178 170,50 47
41. Harašta Jiří 174 169 178 214 171 162 178,00 46
42. Jirků Ladislav 163 187 177 175 171 192 177,50 45
43. Janošec Miroslav ml. 182 211 159 178 176 158 177,33 44
44. Henzl Petr 183 157 199 166 204 154 177,17 43
45. Janošcová Kateřina 167 225 151 171 132 165 168,50 42
46. Hejdučková Kateřina ml. 186 177 168 146 163 167 167,83 41
47. Tichý Tomáš 159 188 184 155 196 170 175,33 40
48. Konečný Pavel 208 185 202 127 204 125 175,17 39
49. Liebich Tomáš 214 170 161 188 143 172 174,67 38
50. Svák David 172 155 164 189 186 182 174,67 37
51. Jenšovský Roman 201 160 146 193 192 154 174,33 36
52. Seidl Daniel 139 149 171 180 212 192 173,83 35
53. Mareš Michal 190 156 147 219 168 161 173,50 34
54. Nosek Richard 180 191 203 165 147 152 173,00 33
55. Hejdučková Kateřina st. 130 180 145 177 176 179 164,50 32
56. Matoušková Hana 155 202 172 154 152 148 163,83 31
57. Šimůnek Pavel st. 206 132 177 170 181 161 171,17 30
58. Adamec Petr 155 173 202 167 154 176 171,17 29
59. Vojkovský Matěj 191 209 141 132 180 171 170,67 28
60. Bojdová Nathalie 160 155 160 171 136 187 161,50 27
61. Pitaš Vladimír 154 179 237 149 137 157 168,83 26
62. Štefková Eva 148 124 199 190 150 151 160,33 25
63. Honomichlová Martina 136 206 131 173 143 168 159,50 24
64. Hrazdírová Lucie 209 162 132 143 158 150 159,00 23
65. König Antonín 155 167 136 202 176 162 166,33 22
66. Maléřová Pavlína 135 156 169 161 168 158 157,83 21
67. Květenský Vítězslav 157 185 160 156 169 157 164,00 20
68. Zapletalová Jiřina 142 174 172 167 132 149 156,00 19
69. Brokešová Annabel 139 156 141 167 142 190 155,83 18
70. Brokešová Viktorie 176 185 140 144 159 127 155,17 17
71. Brokeš František st. 159 137 144 175 203 160 163,00 16
72. Kunc Oto 130 155 128 181 179 199 162,00 15
73. Grunda Aleš 187 177 158 148 130 167 161,17 14
74. Palečková Martina 129 169 147 137 137 194 152,17 13
75. Vavrla Zdeněk 146 152 176 182 138 160 159,00 12
76. Paclík Vladimír 153 159 125 183 155 170 157,50 11
77. Matějka Antonín 133 177 176 151 146 162 157,50 10
78. Žáčková Pavla 146 144 115 154 170 160 148,17 9
79. Paleček Petr 149 176 115 163 138 142 147,17 8
80. Štícha Bohumil 161 171 111 159 117 160 146,50 7
81. Valíčková Agáta 162 152 88 133 120 163 136,33 6
82. Paclík Radomil 160 130 166 143 153 108 143,33 5
83. Hrazdíra Jan 168 165 121 105 112 181 142,00 4
84. Rácová Julie 123 97 126 138 188 107 129,83 3
85. Láník Igor 137 152 150 122 130 114 134,17 2
86. Vacek Jaroslav 235 143 122 149 162,25 1

Dnes se hraje

Mistrovství regionů 2021
Xbowling Prosek
Mistrovství regionů 2021
Xbowling ValMez
Mistrovství regionů 2021
Xbowling Tišnov
Mistrovství regionů 2021
Bowling Třemošná
Mistrovství regionů 2021
Campus Bowling

Zítra se hraje

Mistrovství regionů 2021
Xbowling Prosek
Mistrovství regionů 2021
Xbowling ValMez
Mistrovství regionů 2021
Xbowling Tišnov
Mistrovství regionů 2021
Bowling Třemošná
Mistrovství regionů 2021
Klíše

Krátké zprávy

22.09.2021 v 14:23

Otevřena obsazovačka na 2. turnaj PRESTIGE, který se hraje v Praze .

17.09.2021 v 19:06

Eliška Krummerová získává stříbro na EYC 2021.

16.09.2021 v 08:41

STK zrušila baráž o Juniorskou Extraligu

08.09.2021 v 15:04

Zveřejněn článek o Juniorské lize 2021/2022

07.09.2021 v 13:46

Otevřeny účastnické obsazovačky na Storm juniorskou Extraligu.

Galerie

Uher Jaroslav
ProBowling Hustopeče
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2021/22

Vrážel Jiří st.
SKBC Račice
Vrážel Jiří st.

Vrážel Jiří st.

SKBC Račice

Nejlepší hráč kategorie P190 a nejlepší senior, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Foťko Matěj
bez klubové příslušnosti
Foťko Matěj

Foťko Matěj

bez klubové příslušnosti

Nejleší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura