Storm Prague Cup

Datum konání: 17. února 2022 - 19. února 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
marval@czechbowling.cz
Web:
není k dispozici

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
STORM Prague Cup
Články:
Storm Prague Cup, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jelínek Lukáš 192 225 142 217 211 259 215 247 236 279 269 236 227,33 78
2. Rác Václav 225 214 224 237 188 194 211 201 211 211 211,60 77
3. Straková Irena 221 190 202 198 207 212 167 187 181 194 195,90 76
4. Kunc Oto 171 211 216 166 179 178 199 245 164 182 171 190 189,33 75
5. Colon Josef 220 235 184 203 204 201 181 214 194 183 201,90 74
6. Klečka Jiří 160 169 214 159 195 247 183 206 216 183 178 172 190,17 73
7. Vacek Tomáš 172 171 243 239 194 225 205 278 183 160 207,00 72
8. Kordulík Václav ml. 144 183 187 218 187 233 210 196 201 211 147 169 190,50 71
9. Suchánek Jan 185 212 216 179 175 175 197 168 141 235 188,30 70
10. Čermák Pavel 197 182 210 181 236 236 191 200 179 213 202,50 69
11. Kolář Jan st. 246 212 171 278 216 183 179 204 211,13 68
12. Liebichová Fantová Ingrid 140 173 185 149 182 167 193 179 145 192 170,50 67
13. Enders Richard 174 159 201 199 189 178 159 209 199 138 180,50 66
14. Jirsa Miloš 183 162 165 175 158 188 178 193 194 139 173,50 65
15. Beštová Kateřina 159 236 235 214 215 215 176 159 201,13 64
16. Slezák Luboš 199 185 147 163 159 171 212 201 135 158 173,00 63
17. Soukup Libor 236 169 149 255 205 149 191 148 157 137 179,60 62
18. Květenský Vítězslav 146 168 190 153 187 184 174 183 138 142 166,50 61
19. Havlíček Zdeněk st. 181 164 171 141 178 213 218 147 176,63 60
20. Šimůnek Pavel st. 153 165 158 202 222 211 160 204 184,38 59
21. Rácová Julie 171 159 206 154 123 159 153 189 164,25 58
22. Bobek Vlastimil 177 184 172 143 204 170 180 182 176,50 57
23. Jiránek Filip 224 237 184 183 204 118 173 170 186,63 56
24. Homola Lukáš 224 225 224 158 214 172 182 179 197,25 55
25. Jarovský Albert 156 178 224 178 183 204 132 224 184,88 54
26. Kassas Abdulkader 266 157 144 150 168 170 163 155 171,63 53
27. Vrážel Jiří st. 192 200 163 175 204 198 150 184 183,25 52
28. Janočková Krystyna 182 157 148 203 154 180 157 140 165,13 51
29. Procházka Aleš JČ 177 159 203 150 182 236 143 154 175,50 50
30. Liebich Tomáš 180 155 186 194 244 153 151 170 179,13 49
31. Lorenc Jaroslav 232 233 213 275 214 213 230,00 48
32. Vohryzka Jaromír 202 225 204 161 211 171 195,67 47
33. Sova Petr 176 193 157 172 198 198 182,33 46
34. Stulík Jiří 140 175 181 152 190 190 171,33 45
35. Egert Jiří 143 127 147 211 178 165 161,83 44
36. Vacík Matěj 203 177 138 232 165 174 181,50 43
37. Černá Pavla 161 169 173 146 167 176 165,33 42
38. Pitaš Vladimír 210 181 152 163 158 150 169,00 41
39. Nosková Jitka 160 150 186 157 192 169 169,00 40
40. Slavíková Kateřina 201 183 141 143 167 158 165,50 39
41. Čížek Daniel 124 169 156 149 226 182 167,67 38
42. Suchánková Miloslava 150 185 140 135 170 172 158,67 37
43. Mach Libor 202 200 133 149 169 212 177,50 36
44. Typolt Pavel 148 187 158 166 174 202 172,50 35
45. Nejezchleba Stanislav 144 172 150 172 152 222 168,67 34
46. Štícha Bohumil 142 148 155 185 141 197 161,33 33
47. Voral Luboš 130 165 153 171 187 160 161,00 32
48. Kolářová Hana 143 153 159 143 153 182 155,50 31
49. Soukupová Dana 159 142 174 155 158 140 154,67 30
50. Bail Šimon 189 171 149 127 181 171 164,67 29
51. Vlček Josef 148 162 138 153 162 149 152,00 28
52. Bílek Miroslav 139 155 138 186 168 148 155,67 27
53. Stupka Jan 171 145 178 180 126 161 160,17 26
54. Muránsky Daniel 182 160 148 135 141 134 150,00 25
55. Jašek Karel PH 193 182 173 136 124 168 162,67 24
56. Semeráková Monika 121 148 145 149 168 161 148,67 23
57. Mazalová Andrea 182 155 142 165 143 158 157,50 22
58. Matoušková Hana 144 147 135 150 143 156 145,83 21
59. Kovařík Dušan 137 155 150 179 174 149 157,33 20
60. Jirků Ladislav 164 167 146 135 115 209 156,00 19
61. Žáčková Pavla 175 118 138 153 113 167 144,00 18
62. Lacko Lukáš 140 155 157 143 154 147 149,33 17
63. Schönová Jana 143 148 129 168 135 125 141,33 16
64. Marek Luboš 215 177 123 95 153 142 150,83 15
65. Bešík Josef st. 131 140 179 127 149 114 140,00 14
66. Culková Olga 148 146 150 159 106 131 140,00 13
67. Hošek Petr 161 145 178 135 133 128 146,67 12
68. Korecký Michal 145 118 113 179 130 153 139,67 11
69. Marek Jakub 126 138 160 170 141 126 143,50 10
70. Bora František 130 182 147 91 115 171 139,33 9
71. Koppová Martina 104 143 200 151 126 105 138,17 8
72. Mička Daniel 201 158 131 148 127 164 154,83 7
73. Míka Miroslav 115 136 157 164 103 132 134,50 6
74. Merva Vladimír 103 155 136 169 138 139 140,00 5
75. Nejezchleba Daniel 105 128 135 158 139 162 137,83 4
76. Schön Viktor st. 149 104 91 146 128 144 127,00 3
77. Culková Miriam 107 129 143 117 94 116 117,67 2
78. Mimrová Linda 100 76 117 92 94 106 97,50 1
ReRácová Julie 157 188 127 177 137 182 161,33
ReKunc Oto 184 149 171 139 167 157 161,17
RePitaš Vladimír 193 128 173 150 162 179 164,17
ReVacík Matěj 157 166 203 227 146 156 175,83
ReBobek Vlastimil 183 145 189 135 163 195 168,33
ReNejezchleba Stanislav 180 150 164 160 154 193 166,83
ReLiebichová Fantová Ingrid 144 155 155 137 178 171 156,67
ReKolářová Hana 140 145 168 173 152 149 154,50
ReKvětenský Vítězslav 189 135 161 169 160 148 160,33
ReŠimůnek Pavel st. 170 170 157 191 154 130 162,00
ReEgert Jiří 168 127 130 161 162 168 152,67
ReSlezák Luboš 193 167 201 135 126 135 159,50
ReLiebich Tomáš 180 150 185 115 223 168 170,17
ReVacek Tomáš 145 161 169 140 133 241 164,83
ReKassas Abdulkader 115 156 190 134 163 160 153,00
ReMuránsky Daniel 115 116 135 148 188 173 145,83
ReBail Šimon 188 107 138 208 140 149 155,00
ReBail Šimon 148 159 146 170 159 146 154,67
ReVlček Josef 108 156 152 119 133 148 136,00
ReProcházka Aleš JČ 159 114 172 125 127 143 140,00

Krátké zprávy

22.11.2022 v 09:33

Rozšířena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour o nedělní hrací rundu od 16.00 hod.

20.11.2022 v 19:20

Mistry ČR v seniorské kategorii 50 až 57 let se stali Jiří Uhlíř a Ivana Fojtíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 58 až 64 let se stali Albert Jarovský a Blanka Hanusíková.

20.11.2022 v 11:15

Mistry ČR v seniorské kategorii 65 let a více se stali Josef Colon a Dagmar Prokopová.

15.11.2022 v 13:38

Otevřena obsazovačka na 6. turnaj Prestige Tour.

Galerie

Minář Zdeněk
ProBowling Hustopeče
Minář Zdeněk

Minář Zdeněk

ProBowling Hustopeče

Vítěz 5. turnaje Prestige Tour 2022/23

Fojtíková Ivana
bez klubové příslušnosti
Fojtíková Ivana

Fojtíková Ivana

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Horáček Petr
Strike Řevnice
Horáček Petr

Horáček Petr

Strike Řevnice

Nejlepší hráč kat. P190 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Hindrák Jiří
BC Bowlingzone
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

BC Bowlingzone

Nejlepší senior - 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Sedláček Jakub
ProBowling Hustopeče
Sedláček Jakub

Sedláček Jakub

ProBowling Hustopeče

Nejlepší junior, 5. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Palas Martin
bez klubové příslušnosti
Palas Martin

Palas Martin

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165 - 5. turnaj Prestige Tour 2022/23

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup 2022/2023

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/