Bowlingzone Senior Open, 2. turnaj

​Zlatý double Dany Hanušové

Ale tentokráte to neměla tak jednoduché.

V kvalifikaci byl nejlepší Josef Bešík, hned za ním mladý senior René Bejdl, který v poslední hře hodil nejvyšší nához turnaje a to 266. A za ním další muž severu, Radek Barkman.

V KO semifinále byly k vidění krásné souboje a také několik překvapení. Hned v první dvojici vypadl nejlepší z kvalifikace Josef Bešík s Pavlem Skalickým. Lenka Germanová prohrála s Aničkou Brokešovou a dokonce Standa Dohnálek porazil o 5 kuželek Danu Hanušovou, když výhru zachraňoval v posledním frame spojenými strike.

Ale to bylo od Standy Dohnálka všechno, a jak sám řekl, ve finále hrál ostošest, tedy druhou hru celých 106, když mu došly síly.

To ale Dana Hanušová vzala zase finále z druhého konce a začala krásnými 246. Stejný nához ve finále měl ale i René Bejdl a tak jsme byli zvědavi, jak dopadne ta druhá. Ve druhé hře kromě Dany nikdo nedal 200, takže tento nához jí v pohodě stačil na vítězství v turnaji.

Ve druhé hře 156, ale i to stačilo, aby si druhou příčku podržel René Bejdl, před třetí Marií Horákovou.

Další turnaj Bowlingzone Senior Open bude v neděli 21.4. a přihlásit se můžete na

http://www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=1647&rand=1762050080

AVX

Příloha

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hanušová Dana 208 169 212 153 179 171 179 212 246 200 192,90
2. Bejdl René 176 184 193 189 209 266 219 194 246 156 203,20
3. Horáková Marie 159 172 180 130 179 158 140 154 182 153 160,70
4. Skalický Pavel 215 136 164 162 148 183 213 223 202 178 182,40
5. Prokopová Dagmar 168 194 156 181 145 140 176 162 151 168 164,10
6. Brokešová Anna 161 131 156 183 150 173 181 152 139 174 160,00
7. Barkman Radek 194 175 196 193 194 215 194 214 171 180 192,60
8. Dohnálek Stanislav 142 149 179 164 153 139 179 203 178 106 159,20
9. Bešík Josef st. 163 178 236 186 196 180 166 167 184,00
10. Germanová Lenka 219 137 178 184 176 148 124 157 165,38
11. Štefl Radomír 229 196 149 176 175 139 157 165 173,25
12. Vlček Josef 159 159 171 175 153 169 180 127 161,63
13. Mohrmann Pavel 172 172 181 170 132 189 143 177 167,00
14. Brokeš František st. 171 157 143 155 160 146 178 191 162,63
15. Bora František 153 151 154 161 148 175 157,00
16. Jindřišek Milan 154 155 137 120 146 149 143,50
17. Mohrmannová Marcela 163 94 122 166 168 116 138,17
18. Brašnová Alena 105 130 123 133 119 167 129,50
19. Hanousek Jiří 150 139 138 115 136 148 137,67

Dnes se hraje

Prestige tour 2021
Bowland Olomouc
Mistrovství regionů 2021
Bowlingzone Pardubice

Zítra se hraje

Prestige tour 2021
Bowland Olomouc

Krátké zprávy

17.09.2021 v 19:06

Eliška Krummerová získává stříbro na EYC 2021.

16.09.2021 v 08:41

STK zrušila baráž o Juniorskou Extraligu

08.09.2021 v 15:04

Zveřejněn článek o Juniorské lize 2021/2022

07.09.2021 v 13:46

Otevřeny účastnické obsazovačky na Storm juniorskou Extraligu.

06.09.2021 v 14:02

Otevřeny kvalifikační obsazovačky na MČR dvojic.

Galerie

Nosková Jitka
Xbowling club
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka - srpen

Paračka Andrej
Strike Řevnice
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráč - srpen

Nosková Jitka
Xbowling club
Nosková Jitka

Nosková Jitka

Xbowling club

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P190 - srpen

Paračka Andrej
Strike Řevnice
Paračka Andrej

Paračka Andrej

Strike Řevnice

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P190 - srpen

Schön Viktor st.
bez klubové příslušnosti
Schön Viktor st.

Schön Viktor st.

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráč P165 - srpen

Lencová Anežka
bez klubové příslušnosti
Lencová Anežka

Lencová Anežka

bez klubové příslušnosti

Bodovací žebříček, nejlepší hráčka P165 - srpen

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura