Český seniorský pohár, 7. turnaj

​Jiří se vrací, Blanka potvrzuje...

Sedmý turnaj z 10ti dílné série 2019 se odehrál v Pardubicích 24. srpna 2019 na mazacím modelu ABT (Amateur Bowling Tour z dílny Kegel). Délka 40 stop a 26,9 ml oleje slibovaly zářné výsledky. Těch jsme se také sice dočkali, nikoliv však u každého, kdo pomýšlel na úspěch.

Kvalifikační rundy byly celkem tři a hned zkraje do výsledkové listiny začaly nabíhat úctyhodné výkony: Vladimír Pitaš 1460, Zdeněk Havlíček 1440, Rostislav Kala 1353. V dámské části byla nahoře Jana Lébrová (1244).

Finále mezi muži se ve svém návratu na příčku nejvyšší ukázal Jiří Hindráka mezi ženami Blanka Heřmánkovázopakovala svůj triumf z předchozího Seniorského poháru.

Pořadí v jednotlivých kategoriích:

Muži

50-57

Muži

58-64

Muži

65+

Ženy

50-57

Ženy

58-64

Ženy

65+

Jiří Hindrák Richard Nosek Vladimír Pitaš Blanka Heřmánková Marie Frýbortová Zdenka Pláničková
Jaroslav Morávek Jaroslav Butal František Brokeš Blanka Hanusíková Dana Hanušová Jana Plešingerová
Rostislav Kala Vladislav Dedera Jaroslav Růžička Jana Lébrová Eva Štefková Anna Brokešová
Absolutní vítěz: Jiří Hindrák Absolutní vítězka: Blanka Heřmánková

Nához dne měl hodnotu 299, autorem byl Petr Mráček. O maličkatý chloupek mu tak unikla Perfect game 300. 258 byl nához žen, autorka Blanka Heřmánková.

Nyní je na řadě v září opět centrum Bestbowling Praha Zličín (28.09.2019). Jako obvykle zde se i nyní hraje páteční předehrávka se zvýhodněným startovným (mínus 100 Kč oproti řádnému startovnému).

Podrobnější komentář, detailní výsledky, fotky oceněných najdete jako obvykle na seniorských bowlingových stránkách TADY.

Milan Soušek

Na fotce vidíte dnešní absolutní vítěze, jimiž jsou Jirka Hindrák a Blanka Heřmánková. Na další fotky se podívejte ve Fotoalbu na uvedených seniorských stránkách.

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr
1. Hindrák Jiří 168 222 215 189 171 221 211 228 202 203,00
2. Pitaš Vladimír 230 223 257 266 162 244 173 217 211 220,33
3. Heřmánková Blanka 190 170 193 179 189 179 182 258 171 190,11
4. Morávek Jaroslav 230 221 188 215 231 180 193 190 246 210,44
5. Nosek Richard 174 191 175 181 199 193 195 225 200 192,56
6. Butal Jaroslav st. 206 227 215 196 211 220 190 254 168 209,67
7. Brokeš František st. 182 204 150 174 189 190 182 194 211 186,22
8. Frýbortová Marie 166 172 157 225 237 172 186 231 159 189,44
9. Kala Rostislav 235 232 237 228 189 232 233 165 213 218,22
10. Dedera Vladislav 183 197 162 190 245 220 138 223 244 200,22
11. Růžička Jaroslav 161 246 182 146 169 172 202 181 182 182,33
12. Hanušová Dana 201 153 166 192 232 186 179 216 181 189,56
13. Dutka Miroslav 154 223 175 174 186 155 194 215 162 182,00
14. Hanusíková Blanka 194 199 186 224 170 172 171 204 198 190,89
15. Havlíček Zdeněk st. 222 245 214 182 275 224 199 187 170 213,11
16. Štefková Eva 126 226 201 164 163 195 188 157 212 181,33
17. Tomášek Petr 189 142 163 177 191 199 176 214 154 178,33
18. Lébrová Jana 190 216 147 235 213 195 205 171 177 194,33
19. Jirků Ladislav 182 235 183 190 215 232 172 194 201 200,44
20. Pláničková Zdenka 162 179 193 146 174 153 192 125 204 169,78
21. Bešík Josef st. 210 157 222 204 157 210 173 157 184 186,00
22. Plánička Vojtěch 203 148 182 179 190 201 161 180 193 181,89
23. Mráček Petr 206 201 192 299 222 171 196 169 191 205,22
24. Křesťan Miroslav 233 201 187 224 234 226 173 174 203 206,11
25. Plešingerová Jana 200 184 156 157 133 194 182 122 198 169,56
26. Nejezchleba Stanislav 142 156 223 189 233 189 178 188 140 182,00
27. Slezák Luboš 190 192 195 140 239 203 154 186 204 189,22
28. Brokešová Anna 114 130 171 178 176 205 187 134 163 162,00
29. Bora František 156 207 201 175 203 174 159 182 174 181,22
30. Kunc Oto 167 215 189 163 191 155 152 188 166 176,22
31. Talaš Vlastimír 148 171 174 223 153 191 166 163 177 174,00
32. Kolář František 202 203 191 141 167 146 148 182 168 172,00
33. Vlček Josef 246 157 185 139 169 164 188 158 155 173,44
34. Jindřišek Milan 179 157 181 191 163 188 130 163 183 170,56
35. Koráb Pavel 233 144 165 219 157 224 178 160 171 183,44
36. Janočková Krystyna 176 152 188 148 206 164 158 129 161 164,67
37. Frýbort Otakar 171 232 213 143 151 167 179,50
38. Rathouský Tomáš 171 177 217 159 167 130 170,17
39. Větrovský Jaromír 147 183 183 160 193 153 169,83
40. Mlčák František 180 194 193 185 168 170 181,67
41. Bejdl René 190 167 154 178 177 224 181,67
42. Šolc Miloslav 177 165 192 180 173 155 173,67
43. Florík Petr 235 207 141 144 142 207 179,33
44. Polívka Dalibor 176 173 146 163 205 199 177,00
45. Suchánková Miloslava 174 157 174 167 167 157 166,00
46. Lencová Anežka 155 151 171 163 174 181 165,83
47. Germanová Lenka 170 169 178 186 164 149 169,33
48. Pleticha Jaroslav st. 146 157 146 164 182 204 166,50
49. Poprocký Michal 157 178 177 180 162 145 166,50
50. Prokopová Dagmar 165 172 133 117 185 161 155,50
51. Endersová Alena 156 131 183 125 175 150 153,33
52. Krejčová Danuše 146 164 153 171 174 176 164,00
53. Smékal Oldřich 154 156 158 199 168 161 166,00
54. Horáková Marie 137 145 184 118 163 139 147,67
55. Dohnálek Stanislav 160 154 166 171 155 146 158,67
56. Adamec Petr 164 160 142 152 175 215 168,00
57. Enders Walter 133 175 146 134 146 167 150,17
58. Soukupová Dana 149 153 174 178 134 148 156,00
59. Barkman Radek 159 157 196 192 142 159 167,50
60. Henzl Petr 163 204 168 144 160 141 163,33
61. Krejchová Věra 113 174 155 161 133 183 153,17
62. Tomášková Dagmar 152 152 160 143 145 147 149,83
63. Velek Stanislav 140 131 149 170 177 198 160,83
64. Koukal Drahomír 159 164 166 157 157 162 160,83
65. Kouba Václav 149 158 163 162 129 160 153,50
66. Dušek Roman 161 156 190 114 164 181 161,00
67. Matera Lubomír 130 145 179 160 194 157 160,83
68. Láník Igor 143 125 154 136 185 152 149,17
69. Soušek Milan 160 137 159 170 129 153 151,33
70. Kučera Josef 133 172 128 156 161 140 148,33
71. Zapletalová Jiřina 153 129 151 127 168 145 145,50
72. Konečná Marie 122 154 149 117 152 148 140,33
73. Štefl Radek 127 132 156 178 163 146 150,33
74. Suchánek Jan 130 115 133 144 130 151 133,83
75. Brašnová Alena 145 136 126 135 123 149 135,67
76. Burič Ratko 146 109 123 123 107 124 122,00
ReHavlíček Zdeněk st. 186 247 199 140 185 213 195,00
ReFlorík Petr 105 166 173 214 181 140 163,17
RePitaš Vladimír 222 141 197 181 216 194 191,83
ReVlček Josef 128 152 169 158 222 182 168,50
ReBejdl René 172 162 160 158 148 146 157,67

Krátké zprávy

19.09.2019 v 19:14

V Bangoku na Thailand World Para vybojovala Věra Macháčková bronzovou medaili v kategorii B3.

18.09.2019 v 07:21

Na turnaj Prestige 3, se uvolnila 2. místa.

07.09.2019 v 21:34

Vítězi národního finále QubicaAMF se stali Jaroslav Lorenc a Lenka Zvěřinová

05.09.2019 v 09:09

STK zveřejnila mazací model na Národní kvalifikaci QubicaAMF.

03.09.2019 v 08:20

Otevřena "obsazovačka" na kvalifikace MČR dvojic v Olomouci.

Galerie

Tříska Jan
Bowland Olomouc
Tříska Jan

Tříska Jan

Bowland Olomouc
Vítěz 2. turnaje Prestige 2019-2020
Uher Jaroslav
ProBowling
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling
2. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
3. místo na 2. turnaji Prestige 2019-2020
Vojkovský Matěj
Bowland Olomouc
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

Bowland Olomouc
Nejlepší hráč kategorie P190, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Hindrák Jiří
Bowlingzone Pardubice
Hindrák Jiří

Hindrák Jiří

Bowlingzone Pardubice
Nejlepší senior, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Zvěřinová Lenka
bez klubové příslušnosti
Zvěřinová Lenka

Zvěřinová Lenka

bez klubové příslušnosti
Nejlepší žena, 2. turnaj Prestige 2019-2020
Černíková Karolína
BK Klíše
Černíková Karolína

Černíková Karolína

BK Klíše
Nejlepší hráč kategorie P165, 2. turnaj Prestige 2019-2020