PRESTIGE TOUR, 1. turnaj

Na prvém turnaji vítězí Lukáš Jelínek

.

(aktualizováno 20.7.2020) V pondělí ve večerních hodinách se dohrával první turnaj nového ročníku. Letošní série PRESTIGE TOUR odstartovala s velkým zájmen o účast a byl překonán rekordní počet účastníků z loňského ročníku o tři hráče. Do centra Bowling Brno přijelo celkem 114 účastníků.

- V čele průběžného pořadí již závěrečný hrací den nic nezměnil, zvítězil junior Lukáš Jelínek s 1240 body a průměrem 206,67. Lukáš rázně vykročil za obhajobou loňského prvenství v sérii a za 1. místo si připisuje na své konto finanční výkonnostní odměnu 5000,- Kč. Druhý v pořadí zůstal Rostislav Kala s 1195 body a vybojoval za umístění 3000,- Kč. Na třetí místo se vyhoupl nejlepší hráč druhého hracího dne Karel Hladík s 1184 body a ani ten neodešel domů s prázdnou. Za třetí místo mu náleží odměna 2000,- Kč.

- Dres pro nejlepšího hráče výkonnostní kategorie P190 vybojovala Dagmar Prokopová, která se stala nejlépe umístěnou ženou na turnaji (4. místo). Dres pro nejlepšího hráče výkonnostní kategorie P165 poputuje za Milanem Krčmou ml. (29. místo).

- Výsledky jsou načteny do hráčských vizitek, celkové pořadí s rozlišením hráčských kategorií naleznete >> zde

- Poprvé byl na YouTube kanálu vyslán Live streaming z Prestige Tour. Video záznam z nedělního hracího dne >> zde

- Video medailonek z 1. turnaje Prestige Tour >> zde

.

(zveřejněno 19.7.2020) Dnes odstartoval v 10.00 hod. první hrací rundou úvodní turnaj a první hrací den nového ročníku PRESTIGE TOUR 2020 - 2021.

Po prvém hracím dnu, do kterého se zapojilo 79 hráčů, vévodí průběžnému pořadí Lukáš Jelínek s 1240 body a průměrem 206,67. Druhý je Rostislav Kala (1195 b, Ø 199,17), třetí Dagmar Prokopová (1180 b, Ø 188,67).

- kategorii P165 vévodí Milan Krčma ml. (19. místo, Ø 183,00)

- odkaz na výsledky z prvého dne >> zde

- turnaj se dohrává 3. hrací rundou v pondělí 20.7. od 17.00 hod., výsledky budou opět zveřejňovány ON-LINE, po každé hře.

.

- hlavním rozhodčím pro oba dva dny delegován Jiří Hromek

- odkaz na ON-LINE výsledkový servis >> zde

- odkaz na nedělní živý přenos hracího dne na youtube kanálu ČBA >> zde

- mazací model a předstartovní info o prvním turnaji >> zde

Příloha

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jelínek Lukáš 190 247 206 223 197 177 206,67 100
2. Kala Rostislav 214 218 160 201 210 192 199,17 99
3. Hladík Karel 183 212 228 204 166 191 197,33 98
4. Prokopová Dagmar 147 177 196 185 226 201 188,67 97
5. Štefková Eva 192 172 196 223 190 157 188,33 96
6. Lang David 189 213 180 212 212 171 196,17 95
7. Lorenc Jaroslav 160 214 205 177 233 180 194,83 94
8. Krummerová Eliška 175 180 182 192 183 206 186,33 93
9. Fojtíková Ivana 173 163 193 169 243 176 186,17 92
10. Vrážel Jiří st. 232 178 201 150 212 178 191,83 91
11. Černík Vojtěch 175 196 234 222 166 155 191,33 90
12. Fidra Jan 135 153 180 257 229 193 191,17 89
13. Fleischmann Jan st. 216 140 172 187 225 201 190,17 88
14. Mazalová Andrea 152 174 175 203 191 195 181,67 87
15. Butal Jaroslav st. 186 191 218 178 182 174 188,17 86
16. Nosek Richard 242 172 167 208 180 154 187,17 85
17. Straková Irena 210 147 212 157 169 178 178,83 84
18. Šimánek Ladislav 179 193 176 194 204 175 186,83 83
19. Maléřová Pavlína 183 208 139 147 214 179 178,33 82
20. Turina Jaroslav 171 207 175 210 179 174 186,00 81
21. Otec Hanzlovská Petra 178 212 168 172 189 149 178,00 80
22. Liebich Tomáš 174 226 215 189 187 122 185,50 79
23. Lébrová Jana 177 201 185 160 192 147 177,00 78
24. Uher Radovan 188 195 182 189 176 180 185,00 77
25. Pankivová Božena 190 180 156 148 194 192 176,67 76
26. Bočan Josef 183 225 166 169 170 193 184,33 75
27. Janošcová Kateřina 183 165 171 174 157 204 175,67 74
28. Matějka Antonín 176 164 194 192 182 192 183,33 73
29. Krčma Milan ml. 197 148 168 199 210 176 183,00 72
30. Nejezchleba Stanislav 166 224 170 162 185 190 182,83 71
31. Drábek Aleš 219 160 212 172 166 167 182,67 70
32. Křesťan Miroslav 175 160 170 194 241 155 182,50 69
33. Vojkovský Matěj 141 173 178 221 191 189 182,17 68
34. Klein David 190 168 185 148 234 167 182,00 67
35. Vlachovič Jakub 188 185 176 184 190 162 180,83 66
36. Mihulka Josef 182 134 164 185 194 225 180,67 65
37. Vondráčková Linda 181 176 137 135 214 192 172,50 64
38. Surán Ondřej 187 210 176 165 155 189 180,33 63
39. Homola Lukáš 194 170 173 192 167 184 180,00 62
40. Beštová Kateřina 181 147 173 171 167 192 171,83 61
41. Vojtěchová Markéta 176 172 178 173 147 184 171,67 60
42. Mach Libor 193 165 177 200 145 191 178,50 59
43. Barak David 201 170 171 155 188 186 178,50 58
44. Hindrák Jiří 191 159 185 205 181 149 178,33 57
45. Jenšovský Roman 197 175 183 159 194 160 178,00 56
46. Vacek Jaroslav 155 147 200 182 187 196 177,83 55
47. Čižinský Jaroslav 178 184 187 169 176 171 177,50 54
48. Burian Ivan 143 218 199 180 158 163 176,83 53
49. Tříska Jan 183 134 151 211 190 192 176,83 52
50. Pitaš Vladimír 188 152 203 157 181 177 176,33 51
51. Seidl Daniel 149 173 202 121 210 202 176,17 50
52. Sovová Alena 188 162 154 160 187 156 167,83 49
53. Colon Josef 218 150 151 198 167 168 175,33 48
54. Görg Martin 188 193 145 185 174 166 175,17 47
55. Prekop Ondřej 200 180 170 202 129 166 174,50 46
56. Kinc Denis 168 174 146 156 212 188 174,00 45
57. Šenk Petr 160 184 169 157 162 208 173,33 44
58. Poprocký Michal 189 140 184 160 195 163 171,83 43
59. Hasník Vít 122 170 154 178 192 206 170,33 42
60. Švec Ladislav 174 175 176 182 161 148 169,33 41
61. Heřmánková Blanka 155 141 171 179 172 147 160,83 40
62. Brokeš Milan 192 190 186 143 141 160 168,67 39
63. König Antonín 169 162 153 164 175 186 168,17 38
64. Paclík Vladimír 159 184 148 162 151 204 168,00 37
65. Bail Šimon 148 181 162 181 185 148 167,50 36
66. Černíková Karolína 150 174 194 136 148 152 159,00 35
67. Nosková Jitka 174 149 171 180 131 148 158,83 34
68. Brychová Eliška 162 144 179 162 145 158 158,33 33
69. Černíková Michaela 157 149 147 147 138 210 158,00 32
70. Kováč Ondřej 158 134 217 181 162 143 165,83 31
71. Brokeš František st. 164 185 142 126 195 183 165,83 30
72. Kunc Oto 213 179 181 147 143 128 165,17 29
73. Vopička Karel 157 154 217 167 165 127 164,50 28
74. Nováková Iva 172 192 115 134 152 169 155,67 27
75. Brokešová Anna 157 159 179 141 172 125 155,50 26
76. Květenský Vítězslav 161 165 170 180 154 148 163,00 25
77. Strejcová Tereza 155 137 176 213 112 132 154,17 24
78. Sýkorová Andrea 142 170 142 160 147 164 154,17 23
79. Brokešová Viktorie 126 157 137 193 149 153 152,50 22
80. Uher Jaroslav 155 178 163 183 118 164 160,17 21
81. Hrazdírová Lucie 162 161 162 121 141 160 151,17 20
82. Kopřiva Adam 126 190 196 127 173 140 158,67 19
83. Bejdl René 153 156 163 178 162 139 158,50 18
84. Šimůnek Pavel st. 135 163 148 197 147 157 157,83 17
85. Stojanov Jakub 125 216 144 145 157 154 156,83 16
86. Fufalko Mykola 157 162 133 164 158 166 156,67 15
87. Paleček Petr 161 173 135 181 139 144 155,50 14
88. Sůva Jan 172 162 167 167 144 120 155,33 13
89. Palečková Martina 113 152 169 149 153 148 147,33 12
90. Krauskopf Josef 130 137 166 147 178 173 155,17 11
91. Rác Václav 115 198 162 126 164 162 154,50 10
92. Rácová Julie 174 134 170 148 131 118 145,83 9
93. Henzl Petr 188 145 146 151 134 153 152,83 8
94. Hais Petr 120 159 137 152 171 167 151,00 7
95. Vacek Tomáš 155 147 158 101 207 134 150,33 6
96. Janošec Miroslav ml. 147 118 135 180 148 169 149,50 5
97. Gruncl Josef 146 147 124 153 176 149 149,17 4
98. Soukupová Dana 119 167 158 134 144 123 140,83 3
99. Hrazdíra Jan 151 164 130 155 153 136 148,17 2
100. Bílek Miroslav 128 135 178 135 151 159 147,67 1
101. Valošek Tomáš 153 160 124 126 180 143 147,67 0
102. Zapletalová Jiřina 135 143 150 117 130 158 138,83 0
103. Šarišský Jakub 159 140 116 142 145 179 146,83 0
104. Jindřišek Milan 162 148 129 128 158 151 146,00 0
105. Mareš Michal 159 138 152 114 152 157 145,33 0
106. Chládková Hana 138 136 143 121 147 126 135,17 0
107. Honomichlová Martina 146 136 133 151 120 122 134,67 0
108. Láník Igor 129 142 149 110 147 178 142,50 0
109. Marouš Martin 184 113 157 157 130 114 142,50 0
110. Homola Ladislav 150 111 123 137 180 144 140,83 0
111. Brokešová Annabel 152 116 123 154 113 134 132,00 0
112. Bora František 180 148 114 131 111 129 135,50 0
113. Kopřiva Daniel 91 146 122 94 153 101 117,83 0
114. Krauskopf Josef ml. 74 101 120 90 113 130 104,67 0

Krátké zprávy

04.08.2020 v 12:20

Vydány propozice na EXTRALIGU.

02.08.2020 v 18:16

Juniorskými Mistry ČR pro rok 2020 se stali Lukáš Jelínek a Lucie Hrazdírová

31.07.2020 v 00:30

Dnes je poslední den, kdy můžete zaslat hlasy do ankety Bowlingový hráč/hráčka, senior/seniorka, junior/juniorka sezony 2019 - 2020.

30.07.2020 v 08:49

Zveřejněn mazací model na juniorské MČR

26.07.2020 v 17:11

Vítězi Celostátního finále P190 se stali Matěj Vojkovský a Linda Vondráčková

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

1. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Kala Rostislav
Seniorbowling CZ
Kala Rostislav

Kala Rostislav

Seniorbowling CZ

2. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Hladík Karel
ProBowling Hustopeče
Hladík Karel

Hladík Karel

ProBowling Hustopeče

3. místo na 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Prokopová Dagmar
bez klubové příslušnosti
Prokopová Dagmar

Prokopová Dagmar

bez klubové příslušnosti

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2020/21

Krčma Milan ml.
bez klubové příslušnosti
Krčma Milan ml.

Krčma Milan ml.

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaji Prestige Tour 2020/21

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS