Prestige tour, 1, turnaj

.

(akt. 21.9.) V úterý se na Šantovce v Olomouci dohrála poslední runda prvního turnaje Prestige tour 2021/2022. Tato runda již v popředí tabulky nic nezměnila. Vítězem prvního turnaje se tedy stává Jaroslav Uher. Na druhém místě skončil Jiří Vrážel, který je nejlepší mezi seniory a bere i vítězství v kategorii P190. Na třetím místě se umístila Jana Lébrová, která se stává i nejlepší ženou turnaje. V kategorie P165 se nejvíce dařilo Matěji Foťkovi na 5. místě celkového pořadí.

Další turnaj se hraje 17. a 18.10 na centru Best Bowling Zličín. Obsazovačku najdete zde.

.

V Olomouci dnes začal první turnaj nové sezóny Prestige tour. Na první třístovku tohoto ročníku jsme nemuseli čekat moc dlouho, hned v první hře ji zahrál Vladimír Pitaš, pro kterého je to také jeho první třístovka ve sportovním žebříčku, gratulujeme. V čele pořadí je po prvních dvou rundách Jaroslav Uher se součtem 1438 (průměr 239,67) před nejlepším seniorem Jiřím Vráželem, který má na svém kontě 1370. Na třetím místě je zatím nejlepší žena turnaje Jana Lébrová se součtem rovných 1300.

Průběžné výsledky najdete zde.

Turnaj pokračuje v úterý poslední rundou od 17:00.

Příloha

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Uher Jaroslav 258 259 214 246 227 234 239,67 85
2. Vrážel Jiří st. 227 235 246 237 225 200 228,33 84
3. Lébrová Jana 170 238 227 203 205 209 208,67 83
4. Vlachovič Jakub 158 199 191 242 259 215 210,67 82
5. Foťko Matěj 199 200 149 187 236 268 206,50 81
6. Vopička Karel 172 224 219 158 193 259 204,17 80
7. Vojkovský Matěj 243 214 135 184 202 247 204,17 79
8. Straková Irena 257 170 191 183 173 188 193,67 78
9. König Antonín 171 215 205 156 255 206 201,33 77
10. Uher Radovan 184 190 222 187 212 212 201,17 76
11. Turina Jaroslav 203 180 224 181 224 178 198,33 75
12. Hejdučková Kateřina ml. 222 190 203 177 158 190 190,00 74
13. Hladík Karel 206 192 228 212 159 189 197,67 73
14. Fojtíková Ivana 190 192 231 193 169 150 187,50 72
15. Pitaš Vladimír 300 168 189 185 168 161 195,17 71
16. Harašta Jiří 267 159 184 186 189 178 193,83 70
17. Kotrla Ondřej 137 237 173 204 220 189 193,33 69
18. Janošcová Kateřina 157 169 222 166 190 202 184,33 68
19. Colon Josef 156 178 233 172 159 253 191,83 67
20. Meluzinová Adéla 178 191 234 179 158 161 183,50 66
21. Hindrák Jiří 235 175 190 158 197 193 191,33 65
22. Barak David 158 180 202 189 158 257 190,67 64
23. Čižinský Jaroslav 173 199 222 165 234 150 190,50 63
24. Mihulka Josef 169 220 191 183 166 210 189,83 62
25. Haxa Martin 169 215 191 202 175 182 189,00 61
26. Ježek Jan ml. 190 201 180 169 212 174 187,67 60
27. Görg Martin 216 205 171 191 193 149 187,50 59
28. Vacík Matěj 168 199 183 245 184 133 185,33 58
29. Kunc Oto 182 180 221 176 190 161 185,00 57
30. Seidl Daniel 158 215 214 171 166 185 184,83 56
31. Lakomý Jan 174 181 199 168 182 205 184,83 55
32. Maléřová Pavlína 126 181 209 164 201 174 175,83 54
33. Nosková Jitka 172 140 173 196 143 225 174,83 53
34. Jarovský Albert 181 180 178 199 181 175 182,33 52
35. Hasník Vít 161 167 173 203 192 195 181,83 51
36. Teame Habtegabriel 223 191 161 158 151 202 181,00 50
37. Matějka Antonín 180 203 204 136 168 192 180,50 49
38. Brychová Eliška 149 200 190 188 158 144 171,50 48
39. Hasoň Jiří 190 161 164 199 157 201 178,67 47
40. Surán Ondřej 1 184 277 199 196 213 178,33 46
41. Hasoň Jakub 206 191 167 178 140 188 178,33 45
42. Pankivová Božena 158 179 168 155 198 160 169,67 44
43. Palečková Martina 179 157 182 159 142 197 169,33 43
44. Henzl Petr 169 198 169 156 177 192 176,83 42
45. Brokešová Anna 198 155 167 176 161 154 168,50 41
46. Hovězák Rostislav 176 179 184 129 186 203 176,17 40
47. Brokeš Milan 174 195 165 181 200 138 175,50 39
48. Lang David 184 206 173 188 185 116 175,33 38
49. Hrazdírová Lucie 169 163 169 152 179 170 167,00 37
50. Škrabal Marek 200 154 161 212 166 154 174,50 36
51. Prekop Ondřej 222 131 141 164 183 199 173,33 35
52. Poprocký Michal 201 173 168 152 150 190 172,33 34
53. Klein David 173 158 171 189 174 167 172,00 33
54. Tichý Tomáš 157 198 176 191 122 186 171,67 32
55. Brokeš František st. 155 193 168 162 179 169 171,00 31
56. Mareš Michal 212 165 155 139 172 176 169,83 30
57. Muránsky Daniel 195 194 168 172 170 115 169,00 29
58. Sedláček Jakub 180 206 144 154 146 180 168,33 28
59. Minář Zdeněk 149 140 149 181 185 193 166,17 27
60. Šatný Radim 140 132 205 169 213 135 165,67 26
61. Lexová Sophie 138 170 147 159 200 132 157,67 25
62. Orság Karel 214 138 124 168 192 157 165,50 24
63. Hrazdíra Jan 167 192 201 120 188 124 165,33 23
64. Sýkorová Andrea 168 189 130 158 135 157 156,17 22
65. Šenk Petr 133 170 207 161 162 151 164,00 21
66. Zapletalová Jiřina 151 144 151 166 192 128 155,33 20
67. Rác Václav 179 153 146 165 169 166 163,00 19
68. Štícha Bohumil 188 193 142 153 128 171 162,50 18
69. Spáčil Jan ml. 160 170 142 179 168 156 162,50 17
70. Jiránek Filip 202 82 215 170 154 149 162,00 16
71. Jenšovský Roman 136 123 170 147 193 203 162,00 15
72. Paclík Vladimír 141 174 165 161 169 160 161,67 14
73. Stojanov Jakub 193 144 173 140 149 170 161,50 13
74. Květenský Vítězslav 173 170 145 149 181 149 161,17 12
75. Brokešová Annabel 171 134 150 153 129 181 153,00 11
76. Štefková Eva 151 148 169 165 145 140 153,00 10
77. Šatný Kristián 176 166 141 149 151 170 158,83 9
78. Paleček Petr 162 138 150 153 195 150 158,00 8
79. Hoschna Jan 172 133 136 140 192 174 157,83 7
80. Dolog Pavol 156 157 141 167 146 171 156,33 6
81. Paclík Radomil 126 171 189 150 129 169 155,67 5
82. Matoušková Hana 159 141 164 166 125 126 146,83 4
83. Janošec Miroslav ml. 178 137 137 162 158 156 154,67 3
84. Němcová Denisa 154 112 141 159 144 160 145,00 2
85. Adamec Petr 128 160 147 159 127 166 147,83 1

Dnes se hraje

Prestige tour 2021
Best Bowling Zličín

Krátké zprávy

15.10.2021 v 13:01

Zveřejněn mazací model na 2. turnaj Prestige

15.10.2021 v 08:13

Storm Juniorská 1.liga (česká část) se hraje v sobotu od 10.00 na místním "house" modelu

Xbowlingu Prosek.

07.10.2021 v 18:25

Pro účast na MČR dvojic bude potřeba dodržovat zákonná protiepidemická opatření (viz. článek).

04.10.2021 v 16:52

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2021.

01.10.2021 v 10:29

Storm Juniorská extraliga se hraje v neděli na místních "house" modelech.

Galerie

Uher Jaroslav
ProBowling Hustopeče
Uher Jaroslav

Uher Jaroslav

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Prestige Tour 2021/22

Vrážel Jiří st.
SKBC Račice
Vrážel Jiří st.

Vrážel Jiří st.

SKBC Račice

Nejlepší hráč kategorie P190 a nejlepší senior, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Lébrová Jana
Car Citon Olomouc
Lébrová Jana

Lébrová Jana

Car Citon Olomouc

Nejlepší žena, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Foťko Matěj
bez klubové příslušnosti
Foťko Matěj

Foťko Matěj

bez klubové příslušnosti

Nejlepší hráč kategorie P165, 1. turnaj Prestige Tour 2021/22

Meluzinová Adéla
ProBowling Hustopeče
Meluzinová Adéla

Meluzinová Adéla

ProBowling Hustopeče

Nejlepší juniorka, 1. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • World Bowling
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura