Prestige tour, 8. turnaj

(akt. 12. 2.) Poslední dvě rundy uzavřely 8. turnaj Prestige tour. Před Lukáše Jelínka se nikdo nedostal a ten tak vyhrává svůj již pátý turnaj v této sezóně s úžasným součtem 1547. Na druhé místo se probojoval Ondřej Kotrla se součtem 1446. První trojici uzavírá Zdeněk Minář (1361). Nejlepší ženou a hráčkou kategorie P190 se stala Nela Capilová (1335) na pátém místě. V kategorii P165 nejlépe zahrál Sebastián Benna (1225) na 19. místě. Ze seniorů se nejvíce dařilo Jiřímu Hindrákovi (1227) na 18. místě.

Konečné výsledky

.

V neděli začal na centru Bowling Brno 8. turnaj Prestige tour 2023/2024. V čele je s přehledem Lukáš Jelínek se součtem 1547 a průměrem 257,83 následován Zdeňkem Minářem (1361) a Matějem Vacíkem (1340). Nejlepší ženou je na 15. místě Jana Marešová. Kategorii P190 vede Šimon Komárek na 4. místě a v kategorii P165 je zatím nejlepší Jiří Láslo na 20. místě.

Turnaj pokračuje v pondělí dalšími dvěma rundami.

Průběžné výsledky

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Jelínek Lukáš 251 248 280 267 245 256 257,83 100
2. Kotrla Ondřej 214 239 245 245 234 269 241,00 99
3. Minář Zdeněk 223 224 227 192 238 257 226,83 98
4. Vacík Matěj 246 245 176 206 213 254 223,33 97
5. Capilová Nela[+8] 234 263 201 209 242 186 222,50 96
6. Komárek Šimon 235 212 224 192 273 193 221,50 95
7. Sedláček Jakub 214 226 175 254 227 221 219,50 94
8. Haxa Adam 206 203 223 255 174 230 215,17 93
9. Kordulík Václav ml. 267 242 183 211 161 225 214,83 92
10. Prekop Ondřej 162 211 278 175 235 220 213,50 91
11. Zapletal Jaroslav 256 224 199 186 235 181 213,50 90
12. Michal Ondřej 205 192 215 244 173 249 213,00 89
13. Hasoň Jiří 226 233 200 218 195 203 212,50 88
14. Mojka David 185 205 224 233 216 205 211,33 87
15. Rác Václav 246 186 190 215 201 217 209,17 86
16. Seidl Daniel 206 191 227 162 205 241 205,33 85
17. Seidl Michal 171 200 172 225 247 214 204,83 84
18. Hindrák Jiří 201 184 196 224 199 223 204,50 83
19. Benna Sebastián 189 159 256 208 233 180 204,17 82
20. Marešová Jana[+8] 176 231 221 176 174 240 203,00 81
21. Vlachovič Jakub 173 191 174 206 278 186 201,33 80
22. Klepáček Adolf 192 201 202 191 206 191 197,17 79
23. Kvasničková Zuzana[+8] 166 194 155 180 224 262 196,83 78
24. Jiránek Filip 242 163 207 171 187 210 196,67 77
25. Nosková Jitka[+8] 204 194 203 156 187 233 196,17 76
26. Spáčil Jan ml. 176 169 180 198 204 247 195,67 75
27. Láslo Jiří 169 161 162 189 239 253 195,50 74
28. Hladík Karel 215 160 181 191 234 192 195,50 73
29. Pelán Dominik 160 159 191 243 201 212 194,33 72
30. Jarovský Albert 156 200 213 193 200 204 194,33 71
31. Liebich Tomáš 179 156 179 241 189 213 192,83 70
32. Hrazdírová Lucie[+8] 210 218 163 178 184 200 192,17 69
33. Krummerová Eliška[+8] 190 189 199 209 178 185 191,67 68
34. Mareš Michal 232 188 191 179 176 180 191,00 67
35. Borková Lucie[+8] 175 188 232 207 179 165 191,00 66
36. Matějka Antonín 209 173 182 185 190 205 190,67 65
37. Mňačko Matyáš 167 165 222 201 161 227 190,50 64
38. Žáčková Pavla[+8] 195 219 179 205 186 159 190,50 63
39. Muránsky Daniel 189 187 182 198 193 191 190,00 62
40. Lang David 189 219 196 184 173 178 189,83 61
41. Brokešová Viktorie[+8] 180 183 200 166 218 189 189,33 60
42. Fojtíková Ivana[+8] 171 175 178 189 187 233 188,83 59
43. Beštová Kateřina[+8] 222 193 177 183 176 176 187,83 58
44. König Antonín 246 134 144 210 213 179 187,67 57
45. Cholasta Ondřej 165 163 198 190 163 245 187,33 56
46. Štefková Eva[+8] 144 206 175 213 175 211 187,33 55
47. Lébrová Jana[+8] 200 196 193 147 199 185 186,67 54
48. Zelinková Irena[+8] 221 187 175 176 166 190 185,83 53
49. Hasník Vít 211 150 190 224 186 153 185,67 52
50. Hrazdíra Jan 184 182 161 194 220 173 185,67 51
51. Vrážel Jiří st. 161 193 210 236 157 156 185,50 50
52. Vojtěchová Markéta[+8] 193 183 217 163 165 190 185,17 49
53. Iwazawa Ema[+8] 158 217 158 199 203 176 185,17 48
54. Liebichová Fantová Ingrid[+8] 169 212 173 159 176 221 185,00 47
55. Maléřová Pavlína[+8] 183 204 220 171 176 156 185,00 46
56. Sýkorová Andrea[+8] 190 217 196 167 160 180 185,00 45
57. Průša David 184 213 176 188 167 181 184,83 44
58. Borek Jiří 201 190 198 180 166 166 183,50 43
59. Straková Irena[+8] 168 158 169 213 162 223 182,17 42
60. Colon Josef 158 170 226 185 201 145 180,83 41
61. Zvěřinová Lenka[+8] 184 192 175 185 195 154 180,83 40
62. Janošcová Kateřina[+8] 207 149 196 175 180 177 180,67 39
63. Hrdlička Vladislav 217 161 149 156 219 178 180,00 38
64. Hasoň Jakub 156 184 141 234 184 180 179,83 37
65. Černá Pavla[+8] 168 195 151 211 198 152 179,17 36
66. Kváča Václav 190 139 162 213 213 155 178,67 35
67. Nádvorník Pavel 188 187 164 160 179 190 178,00 34
68. Šenk Petr 190 166 180 169 194 165 177,33 33
69. Haxa Martin 206 146 159 185 192 171 176,50 32
70. Mihulka Josef 144 168 210 161 179 192 175,67 31
71. Havelka Timon 204 141 216 146 203 143 175,50 30
72. Kurka Ondřej 164 185 206 156 160 179 175,00 29
73. Dvořáková Magdalena[+8] 156 204 147 176 177 190 175,00 28
74. Rácová Julie[+8] 165 158 159 153 206 205 174,33 27
75. Klein David 233 144 138 161 203 166 174,17 26
76. Šmelcer Ladislav 157 184 191 171 160 180 173,83 25
77. Novák Jakub 170 170 172 168 181 181 173,67 24
78. Pařízek Jaroslav 183 175 167 192 150 168 172,50 23
79. Paclík Vladimír 187 176 171 185 138 177 172,33 22
80. Mazalová Andrea[+8] 161 166 162 165 189 186 171,50 21
81. Palečková Martina[+8] 217 154 151 154 158 189 170,50 20
82. Kunc Oto 151 189 146 173 169 193 170,17 19
83. Šimůnek Pavel st. 219 156 147 200 170 128 170,00 18
84. Janočková Krystyna[+8] 189 165 159 146 158 200 169,50 17
85. Filuš Jan ml. 201 173 145 144 172 173 168,00 16
86. Korbel Michal 191 164 171 176 124 181 167,83 15
87. Marek Jakub 153 203 172 174 153 148 167,17 14
88. Brich Tomáš 210 161 157 160 165 146 166,50 13
89. Adamec Petr 177 139 180 174 191 136 166,17 12
90. Soukup Libor 193 143 158 134 206 162 166,00 11
91. Černíková Karolína[+8] 174 153 152 159 175 180 165,50 10
92. Lakomý Jan 187 173 149 180 139 160 164,67 9
93. Wiesner Radovan 140 190 170 166 144 160 161,67 8
94. Štěpánek Martin 158 133 167 166 160 182 161,00 7
95. Štícha Bohumil 140 147 134 150 183 211 160,83 6
96. Henzl Petr 105 233 159 162 132 167 159,67 5
97. Chrpa Jindřich 135 189 111 158 170 189 158,67 4
98. Prokopová Dagmar[+8] 181 162 178 134 163 132 158,33 3
99. Křižánek Jakub 151 138 169 176 147 150 155,17 2
100. Paleček Petr 137 134 192 162 155 147 154,50 1
101. Kappel Martin 145 143 149 176 120 176 151,50 0
102. Harašta Jiří 164 158 131 154 143 156 151,00 0
103. Krejčí Jarmila st.[+8] 144 119 138 163 179 158 150,17 0
104. Štěpánek Michal 124 169 145 115 209 135 149,50 0
105. Vavrla Zdeněk 112 128 142 164 153 172 145,17 0
106. Leinweber Petr 127 145 131 162 156 148 144,83 0
107. Paclík Radomil 156 142 143 145 123 137 141,00 0
108. Lukaševič Pavel 150 116 114 151 147 134 135,33 0
109. Macháčková Lucie[+8] 100 173 123 112 117 156 130,17 0
110. Šalkovič Michal 90 80 91 189 134 173 126,17 0

Dnes se hraje

Mistrovství regionů 2024
Bowling Jadran Frýdek-Místek
Mistrovství regionů 2024
Bowling Jadran Frýdek-Místek
Mistrovství regionů 2024
Xbowling Prosek Duo
Mistrovství regionů 2024
Xbowling Prosek Duo

Zítra se hraje

Mistrovství regionů 2024
Bowling Jadran Frýdek-Místek
Mistrovství regionů 2024
Bowling Jadran Frýdek-Místek
Mistrovství regionů 2024
Xbowling Prosek Duo
Mistrovství regionů 2024
Xbowling Prosek Duo

Krátké zprávy

02.06.2024 v 21:09

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mixů stali stali Radek Schindler / Ivana Fojtíková.

02.06.2024 v 10:49

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii mužů stali stali Jan Lakomý / Antonín Ulička.

02.06.2024 v 10:47

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2024 se v kategorii žen stali Dagmar Stulíková / Anežka Lencová.

14.12.2023 v 08:51

11.12.2023 v 14:34

Galerie

Trojek Ondřej
Xbowling club
Trojek Ondřej

Trojek Ondřej

Xbowling club

Vítěz 10. turnaje Prestige Tour 2023/24

Iwazawa Ema
JKM bowling
Iwazawa Ema

Iwazawa Ema

JKM bowling

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kategorie P190, nejlepší juniorka - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Muránsky Daniel
Xbowling club
Muránsky Daniel

Muránsky Daniel

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Klepáček Adolf
bez klubové příslušnosti
Klepáček Adolf

Klepáček Adolf

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 10. turnaj Prestige Tour 2023/24

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/
  • JMP - studio zdravého spaní/