Rekapitulace Prestige Tour po 2. turnaji

Druhého turnaje série Prestige Tour 2021/2022 se na zličínském Best Bowling centru zúčastnilo 105 hráčů, všech možných výkonnostních a věkových kategorií. Novinkou, tohoto ročníku je i to, že momentálně již všechny žebříčky Prestige Tour najdete přímo na našich stránkách, odpadá tedy nutnost stahovat pdf soubory. Žebříčky najdete zde.

Zvítězil Jaroslav Lorenc (expert King Pins) s 1372 body a s průměrem 228,67. Připisuje si tak na své konto 150 bodů do žebříčku Prestige a získává také finanční odměnu 5.000,- Kč. Dalších 130 bodů do žebříčku a tři tisíce korun za druhé místo vybojoval náhozem 1252 a průměrem 208,67 Lukáš Jelínek (Xbowling club). Za třetí místo 115 bodů do žebříčku a odměnu ve výši 2000 Kč vybojoval Adam Vondráček (1212).

Mimo třech nejlepších hráčů jsou ve vedlejších kategoriích doplněni do galerie nejlepších hráčů 2. turnaje Prestige Tour:

- nejlépe umístěný senior, Adama Vondráček (celkové 3. místo)

- nejlépe umístěná žena + juniorka, Eliška Krummerová (celkové 5. místo)

- nejlépe umístěná seniorka + nejlepší hráčka kategorie P190, Ivana Fojtíková (celkové 6. místo)

- nejlépe umístěný hráč výkonnostní kategorie P165, David Mojka (celkové 34. místo)

- Výsledky a komentáře 2. turnaje Prestige Tour najdete zde.

.

V jednotlivých turnajích Prestige Tour 2020/2021 se bojuje o body do žebříčků, které určují postupy nejen na MČR jednotlivců 2022, ale též na Celostátní finále kategorií P165 a P190.

- Průběžnému pořadí v kategorii mužů vévodí Jiří Vrážel, druhý je Jiří Hindrák a třetí Josef Colon.

- V kategorii žen vede Ivana Fojtíková, na druhém místě je Jana Lébrová a třetí je Kateřina Janošcová.

- Nejlepšími hráči v kategorii P190 jsou Jiří Vrážel a Ivana Fojtíková.

- Nejlepšími hráči v kategorii P165 jsou Matěj Foťko a Markéta Vojtěchová.

- Stálé pozornosti se těší též seniorské a juniorské žebříčky, které naleznete také na odkazu níže.

- Archiv článků a výsledků odehraných turnajů letošní série PRESTIGE Tour 2021/22 naleznete zde.

Novinkou tohoto ročníku je i to, že momentálně již všechny žebříčky Prestige Tour najdete přímo na našich stránkách, odpadá tedy nutnost stahovat pdf soubory. Žebříčky najdete zde.

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Lorenc Jaroslav 279 256 194 200 239 204 228,67 100
2. Jelínek Lukáš 234 198 199 159 236 226 208,67 99
3. Vondráček Adam 252 163 182 206 180 229 202,00 98
4. Hindrák Jiří 207 221 158 196 196 224 200,33 97
5. Krummerová Eliška[+8] 228 197 210 191 168 205 199,83 96
6. Fojtíková Ivana[+8] 180 232 196 181 203 198 198,33 95
7. Teame Habtegabriel 192 207 188 241 158 198 197,33 94
8. Colon Josef 190 198 196 180 210 210 197,33 93
9. Vacík Matěj 192 193 180 234 173 196 194,67 92
10. Štefková Eva[+8] 206 166 206 190 192 208 194,67 91
11. Semerák Stanislav 181 243 201 166 169 189 191,50 90
12. Nejezchleba Stanislav 176 157 198 167 184 241 187,17 89
13. Květenský Vítězslav 213 166 172 245 161 164 186,83 88
14. Kváča Václav 178 203 210 198 165 167 186,83 87
15. Sovová Alena[+8] 183 180 167 233 166 182 185,17 86
16. Matějka Antonín 176 186 169 198 211 170 185,00 85
17. Beštová Kateřina[+8] 183 208 163 180 200 174 184,67 84
18. Vrážel Jiří st. 208 211 171 178 179 157 184,00 83
19. Janošcová Kateřina[+8] 165 198 184 150 211 191 183,17 82
20. Mňačko Matyáš 155 203 148 224 182 182 182,33 81
21. Iwazawa Ema[+8] 168 206 146 173 184 211 181,33 80
22. Nosková Jitka[+8] 162 183 195 176 206 166 181,33 79
23. Mach Libor 162 227 173 190 152 179 180,50 78
24. Nosek Richard 227 178 179 180 152 167 180,50 77
25. Čižinský Jaroslav 178 155 185 236 152 176 180,33 76
26. Vacek Tomáš 166 187 179 190 225 135 180,33 75
27. Mazalová Andrea[+8] 165 176 156 210 165 209 180,17 74
28. Haxa Martin 231 156 181 191 151 169 179,83 73
29. Prokopová Dagmar[+8] 164 190 183 208 158 176 179,83 72
30. Rác Václav 202 169 149 180 209 168 179,50 71
31. Jarovský Albert 181 186 164 157 216 172 179,33 70
32. Čermák Pavel 200 167 184 179 164 179 178,83 69
33. Mička Daniel 173 162 179 185 182 191 178,67 68
34. Mojka David 131 237 149 216 146 190 178,17 67
35. Janočková Krystyna[+8] 159 190 203 194 154 163 177,17 66
36. Lébrová Jana[+8] 222 144 131 189 164 205 175,83 65
37. Görg Martin 175 188 170 205 163 150 175,17 64
38. Stulíková Dagmar[+8] 196 216 133 185 125 194 174,83 63
39. Kinc Denis 166 155 205 200 152 168 174,33 62
40. Liebich Tomáš 151 111 242 144 194 203 174,17 61
41. Rain David 194 178 151 180 182 158 173,83 60
42. Vojtěchová Markéta[+8] 181 166 162 160 174 194 172,83 59
43. Vondráčková Linda[+8] 139 199 177 171 176 172 172,33 58
44. Černík Vojtěch 158 226 170 161 148 169 172,00 57
45. Malec Jaromír st. 141 190 124 156 189 229 171,50 56
46. Palečková Martina[+8] 188 142 218 126 170 185 171,50 55
47. Krňák Pavel 155 158 184 228 147 148 170,00 54
48. Fidra Jan 104 201 164 177 149 220 169,17 53
49. Bočan Josef 171 160 144 159 213 168 169,17 52
50. Butal Jaroslav st. 145 181 147 135 168 220 166,00 51
51. Homola Lukáš 117 194 179 186 166 148 165,00 50
52. Kunc Oto 193 146 150 172 144 185 165,00 49
53. Navrátil Marek ml. 185 214 123 152 140 172 164,33 48
54. Brychová Eliška[+8] 117 173 144 203 164 184 164,17 47
55. Brokešová Anna[+8] 130 179 195 169 143 169 164,17 46
56. Mareš Michal 142 156 187 147 171 181 164,00 45
57. Sýkorová Andrea[+8] 147 169 184 198 133 149 163,33 44
58. Málková Lenka[+8] 190 175 143 145 151 173 162,83 43
59. Malcová Gabriela[+8] 155 155 171 153 178 163 162,50 42
60. Juráčková Mína[+8] 171 137 152 180 169 165 162,33 41
61. Prekop Ondřej 140 166 161 145 206 154 162,00 40
62. Vopička Karel 152 157 203 148 176 135 161,83 39
63. Mráček Petr 173 135 181 170 143 169 161,83 38
64. Kvasnička Ondřej 161 180 153 157 138 181 161,67 37
65. Kováč Ondřej 202 149 150 164 152 150 161,17 36
66. Stulík Jiří 148 155 181 157 144 180 160,83 35
67. Jirků Ladislav 200 137 168 160 150 147 160,33 34
68. Rácová Julie[+8] 131 191 179 125 188 148 160,33 33
69. Meluzinová Adéla[+8] 173 180 163 132 151 162 160,17 32
70. Černíková Karolína[+8] 149 134 164 175 136 202 160,00 31
71. Pitaš Vladimír 179 150 132 132 223 142 159,67 30
72. Brokeš František st. 131 169 148 188 162 159 159,50 29
73. Soukupová Dana[+8] 142 137 177 192 133 174 159,17 28
74. Haxa Adam 127 155 137 161 187 188 159,17 27
75. Suchánková Miloslava[+8] 187 136 141 144 156 190 159,00 26
76. Kordulík Václav ml. 180 138 153 181 142 160 159,00 25
77. Liebichová Fantová Ingrid[+8] 178 189 179 145 126 132 158,17 24
78. Brokešová Annabel[+8] 144 135 161 166 172 156 155,67 23
79. Šatný Radim 165 151 165 153 104 184 153,67 22
80. Bočanová Ivana[+8] 164 139 122 182 149 162 153,00 21
81. Jiránek Filip 154 134 140 155 180 148 151,83 20
82. Horáček Petr 130 159 177 158 119 168 151,83 19
83. Sůva Jan 119 162 183 124 137 184 151,50 18
84. Štícha Bohumil 149 146 142 156 129 185 151,17 17
85. Mihulka Josef 150 147 148 133 168 159 150,83 16
86. Brokešová Viktorie[+8] 180 144 142 131 166 134 149,50 15
87. Matoušková Hana[+8] 160 133 112 140 180 160 147,50 14
88. Šatný Kristián 152 117 146 118 166 181 146,67 13
89. Šimůnek Pavel st. 100 157 128 124 182 188 146,50 12
90. Macke Matyáš 135 124 179 113 148 176 145,83 11
91. Žáčková Pavla[+8] 110 149 164 163 135 143 144,00 10
92. Vlček Josef 138 159 122 148 149 148 144,00 9
93. Krňáková Šárka[+8] 154 152 102 173 160 116 142,83 8
94. Hrnčíř Luděk 120 107 124 142 153 192 139,67 7
95. Hais Petr 110 136 129 173 138 147 138,83 6
96. Marek Jakub 164 122 90 166 108 170 136,67 5
97. Lencová Anežka[+8] 163 108 122 168 131 118 135,00 4
98. Bail Šimon 132 134 123 152 126 142 134,83 3
99. Vavrla Zdeněk 141 103 134 134 124 164 133,33 2
100. Černíková Michaela[+8] 177 128 97 131 157 101 131,83 1
101. Škrabánek Oskar 101 120 122 191 125 130 131,50 0
102. Sekowská Beatrica[+8] 117 141 133 113 141 116 126,83 0
103. Muránsky Daniel 123 114 135 147 108 118 124,17 0
104. Paleček Petr 95 112 91 136 163 126 120,50 0
105. Petr Vladimír 132 94 137 120 129 92 117,33 0

Krátké zprávy

06.12.2021 v 09:19

Mistrovství České republiky pětičlenných družstev 2021 - ODLOŽENO.

03.12.2021 v 08:41

Zveřejněny mazací modely pro 4. kolo EXTRALIGY.

26.11.2021 v 13:21

Další bronzové medaile veze z MS Dubai seniorský tým 50+, který hrál ve složení Hindrák, Vrážel, Teame, Šimánek.

25.11.2021 v 15:47

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojoval tým ve složení Matějka, Colon, Mihulka, Květenský bronzové medaile.

23.11.2021 v 09:57

Na MS seniorů 65+ v Dubaji vybojovala Dáša Stulíková s Annou Brokešovou bronzové medaile v soutěži dvojic

Galerie

Rác Václav
Xbowling club
Rác Václav

Rác Václav

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2021/22

Colon Josef
bez klubové příslušnosti
Colon Josef

Colon Josef

bez klubové příslušnosti

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Krummerová Eliška
ProBowling Hustopeče
Krummerová Eliška

Krummerová Eliška

ProBowling Hustopeče

Nejlepší žena, nejlepší juniorka - 3. turnaj Prestige Tour 2021/2022

Vojtěchová Markéta
Xbowling club
Vojtěchová Markéta

Vojtěchová Markéta

Xbowling club

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2021/22

Vojkovský Matěj
ProBowling Hustopeče
Vojkovský Matěj

Vojkovský Matěj

ProBowling Hustopeče

Vítěz 1. turnaje Kadet Cup

Hejdučková Kateřina ml.
Bowland Olomouc
Hejdučková Kateřina ml.

Hejdučková Kateřina ml.

Bowland Olomouc

Vítězka 1. turnaje Kadet Cup

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Bowling Radava
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Pražská plynárenská