900Global series

Datum konání: 6. ledna 2022 - 8. ledna 2022 Místo: Best Bowling Zličín

Informace k turnaje

Kontakt:
Marval Jiří
Telefon:
776 105 706
Email:
jirka.marval@volny.cz
Web:
http://www.bestbowling.cz

Souvislosti

Žebříčky:
Sportovní žebříček ČBA
Bodovací žebříček
Série:
900Global series
Články:
900Global series, 3. turnaj

Výsledky

P. Příjmení a jméno Náhozy Průměr FT
1. Talpa Marek 213 221 215 191 201 174 211 205 242 208,11 95
2. Horáček Petr 160 199 188 187 225 167 159 205 210 204 206 235 195,42 94
3. Slavíková Kateřina 169 212 180 169 206 194 172 180 247 192,11 93
4. Jelínek Lukáš 191 257 213 234 180 194 186 259 189 211,44 92
5. Vacek Tomáš 192 226 226 144 178 180 237 160 214 212 242 167 198,17 91
6. Šimůnek Pavel st. 187 167 243 165 234 236 135 233 207 200,78 90
7. Vacík Matěj 190 181 226 238 213 196 180 216 216 206,22 89
8. Teame Habtegabriel 191 192 165 190 227 160 186 202 190 214 171 226 192,83 88
9. Colon Josef 233 179 207 178 203 214 212 200 179 200,56 87
10. Drábek Aleš 168 177 160 244 165 244 167 190 213 204 211 144 190,58 86
11. Kunc Oto 213 179 201 169 160 144 165 198 172 192 183 150 177,17 85
12. Kolářová Hana 150 189 194 150 183 167 173 156 172 199 159 153 170,42 84
13. Homola Lukáš 192 227 243 202 157 219 183 178 203 200,44 83
14. Sovová Alena 191 203 161 198 183 147 186 214 180 181 152 183 181,58 82
15. Hindrák Jiří 190 200 170 201 193 177 184 257 194 170 213 171 193,33 81
16. Nejezchleba Stanislav 156 194 234 197 213 150 190 205 172 184 184 160 186,58 80
17. Liebich Tomáš 146 174 223 211 224 214 204 204 244 183 189 179 199,58 79
18. Bobek Vlastimil 198 178 177 180 169 200 145 222 180 162 178 188 181,42 78
19. Brychová Eliška 210 173 187 190 225 193 165 174 143 184,44 77
20. Lorenc Jaroslav 183 237 171 155 222 191 219 167 235 179 168 179 192,17 76
21. Kolář Jan st. 206 178 209 213 168 238 190 148 182 192,44 75
22. Nosková Jitka 193 171 210 173 221 163 135 145 199 178,89 74
23. Mach Libor 247 213 200 180 205 160 187 137 177 189,56 73
24. Staněk Libor 158 223 185 165 172 204 190 169 192 141 146 190 177,92 72
25. Beštová Kateřina 188 194 176 213 222 165 193,00 71
26. Sýkorová Andrea 181 166 184 146 202 161 170 163 167 171,11 70
27. Rác Václav 179 213 167 212 188 201 179 192 182 190,33 69
28. Malcová Gabriela 144 185 149 202 169 176 160 170 168 169,22 68
29. Kassas Abdulkader 163 169 165 200 203 181 177 153 179 176,67 67
30. Rácová Julie 178 152 158 154 200 171 128 161 177 164,33 66
31. Suchánková Miloslava 168 203 203 159 196 143 153 168 134 169,67 65
32. Seidl Daniel 211 161 191 209 150 214 145 191 184 184,00 64
33. Schönová Jana 174 160 227 147 152 195 142 163 146 167,33 63
34. Slezák Luboš 192 171 182 171 161 169 146 165 160 168,56 62
35. Žáčková Pavla 177 154 217 165 145 169 142 142 157 163,11 61
36. Havlíček Zdeněk st. 180 224 188 173 179 141 137 156 147 169,44 60
37. Culková Olga 167 181 201 167 193 163 178,67 59
38. Čermák Pavel 217 193 223 173 167 201 195,67 58
39. Vlček Josef 163 168 167 207 156 176 172,83 57
40. Brokešová Anna 175 157 189 169 158 170 169,67 56
41. Egert Jiří 176 160 178 153 170 171 168,00 55
42. Mička Daniel 161 200 168 203 198 196 187,67 54
43. Málková Lenka 167 157 171 159 159 191 167,33 53
44. Květenský Vítězslav 200 194 189 178 150 134 174,17 52
45. Robertson Thomas 141 212 200 160 193 215 186,83 51
46. Brokeš František st. 191 154 161 146 181 177 168,33 50
47. Suchánek Jan 188 196 201 122 150 163 170,00 49
48. Mazalová Andrea 167 171 154 183 188 201 177,33 48
49. Pitaš Vladimír 146 186 180 168 169 190 173,17 47
50. Štafa Pavel 165 156 211 152 178 172 172,33 46
51. Čížek Daniel 186 225 163 183 131 151 173,17 45
52. Sopková Irena 173 202 162 160 160 127 164,00 44
53. Bleša Jiří 154 151 244 144 165 244 183,67 43
54. Butal Jaroslav st. 186 198 193 169 151 148 174,17 42
55. Prokop Zdeněk 190 165 160 169 146 149 163,17 41
56. Matějka Antonín 160 191 154 198 177 192 178,67 40
57. Marek Jakub 146 173 158 193 181 154 167,50 39
58. Kleiman Martin 193 214 180 133 142 142 167,33 38
59. Korecký Michal 139 160 158 158 164 200 163,17 37
60. Bočan Josef 158 204 192 161 200 177 182,00 36
61. Stupka Jan 168 195 147 181 184 165 173,33 35
62. Horák Ludvík 175 147 201 150 183 163 169,83 34
63. Jarovský Albert 157 182 165 208 200 167 179,83 33
64. Vrážel Jiří st. 200 155 199 173 166 177 178,33 32
65. Liebichová Fantová Ingrid 173 183 134 167 166 144 161,17 31
66. Řezníček Jan 115 178 147 168 204 215 171,17 30
67. Soukupová Dana 172 154 155 148 156 164 158,17 29
68. Krch Miroslav 158 208 198 166 176 155 176,83 28
69. Krňák Pavel 188 172 172 196 169 132 171,50 27
70. Štícha Bohumil 150 132 187 178 194 145 164,33 26
71. Nosek Richard 155 208 141 148 196 173 170,17 25
72. Leiske Petr 149 179 140 153 149 195 160,83 24
73. Prokopová Dagmar 166 170 172 159 124 138 154,83 23
74. Jirsa Miloš 129 154 182 167 173 147 158,67 22
75. Malec Jaromír st. 158 191 169 171 155 185 171,50 21
76. Jirků Ladislav 161 163 180 143 186 158 165,17 20
77. Culek Jiří 169 134 168 152 178 164 160,83 19
78. Polívka Dalibor 125 175 204 171 150 163 164,67 18
79. Bočanová Ivana 137 184 130 146 158 154 151,50 17
80. Muránsky Daniel 159 119 115 202 149 167 151,83 16
81. Vojáček Lukáš 169 131 134 177 213 158 163,67 15
82. Kopřiva Milan 162 139 164 151 127 193 156,00 14
83. Soukup Libor 134 162 219 145 170 145 162,50 13
84. Janočková Krystyna 181 153 155 160 134 125 151,33 12
85. Krňáková Šárka 125 150 133 196 156 136 149,33 11
86. Parkan Miloš 177 174 136 149 167 127 155,00 10
87. Nečas František 153 139 154 146 127 152 145,17 9
88. Míka Miroslav 161 140 141 122 164 140 144,67 8
89. Vojtíšek Erik 151 144 149 149 167 124 147,33 7
90. Dutka Miroslav 132 157 156 129 114 164 142,00 6
91. Javůrek Pavel 134 181 154 133 133 145 146,67 5
92. Molnar Septimiu Claudiu 145 203 123 137 135 170 152,17 4
93. Bora František 142 133 129 166 126 142 139,67 3
94. Janovský Zdeněk 127 150 135 136 113 141 133,67 2
95. Bílek Miroslav 126 126 106 146 113 126 123,83 1
ReNejezchleba Stanislav 200 162 200 186 202 189 189,83
ReHoráček Petr 195 155 179 160 212 208 184,83
ReBobek Vlastimil 190 170 231 204 152 149 182,67
ReKolář Jan st. 192 160 171 226 170 167 181,00
ReColon Josef 193 204 181 145 150 205 179,67
ReČermák Pavel 175 206 136 212 165 169 177,17
ReHomola Lukáš 151 194 153 182 153 182 169,17
ReBrokeš František st. 141 193 167 190 203 116 168,33
RePitaš Vladimír 167 161 186 181 169 136 166,67
ReBrokešová Anna 141 151 137 145 212 207 165,50
ReŠtafa Pavel 158 171 182 141 159 177 164,67
RePolívka Dalibor 166 152 189 140 169 152 161,33
ReMálková Lenka 199 170 133 177 147 139 160,83
ReKvětenský Vítězslav 176 144 168 143 145 169 157,50
ReSlavíková Kateřina 128 138 144 157 222 149 156,33
ReStaněk Libor 161 179 171 137 134 155 156,17
ReMazalová Andrea 101 183 198 158 141 148 154,83
ReSopková Irena 179 136 162 127 147 169 153,33
ReMolnar Septimiu Claudiu 161 128 128 120 168 201 151,00
ReKolářová Hana 132 170 158 156 141 139 149,33
ReKassas Abdulkader 137 184 130 133 169 150,60

Krátké zprávy

30.09.2022 v 12:31

Zveřejněny mazací modely pro MČR pětičlenných družstev.

29.09.2022 v 17:41

Zveřejněny výsledky kvalifikace MČR dvojic 2022.

27.09.2022 v 13:57

Otevřena obsazovačka na 4. turnaj Prestige Tour.

23.09.2022 v 11:40

Zveřejněn mazací model pro 3. turnaj Prestige tour.

11.09.2022 v 19:59

Seniorskými Mistry ČR ve dvojicích pro rok 2022 se stali Ondřej Surán a Rostislav Kala.

Galerie

Jelínek Lukáš
Xbowling club
Jelínek Lukáš

Jelínek Lukáš

Xbowling club

Vítěz 3. turnaje Prestige Tour 2022/23

Mazalová Andrea
BC Bowlingzone
Mazalová Andrea

Mazalová Andrea

BC Bowlingzone

Nejlepší žena, nejlepší hráčka kat. P190 - 3. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Haxa Adam
ProBowling Hustopeče
Haxa Adam

Haxa Adam

ProBowling Hustopeče

Nejlepší hráč kategorie P165 - 3. turnaj Prestige Tour 2022/23

Prekop Ondřej
BC Bowlingzone
Prekop Ondřej

Prekop Ondřej

BC Bowlingzone

Nejlepší junior, 3. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Vondráček Adam
BC Bowlingzone
Vondráček Adam

Vondráček Adam

BC Bowlingzone

Nejlepší senior - 3. turnaj Prestige Tour 2022/2023

Bail Šimon
Xbowling club
Bail Šimon

Bail Šimon

Xbowling club

Vítěz 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Hrazdírová Lucie
ProBowling Hustopeče
Hrazdírová Lucie

Hrazdírová Lucie

ProBowling Hustopeče

Vítězka 4. turnaje Kadet Cup 2021/2022

Partneři České bowlingové asociace
  • ETBF
  • International Bowling Federation
  • Česká unie sportu
  • ČOV
  • Best Bowling
  • Bowland
  • Bowling Zone
  • Bowling Brno
  • Xbowling
  • Storm
  • ProBowling
  • Kegel
  • UK FTVS
  • Praha
  • Národní sportovní agentura
  • Silvernite/